ᐅ Dobre łóżka piętrowe z biurkiem i szafką – ranking i opinie 

Najlpesze łóżko piętrowe z biurkiem i szafką

Ostatnio aktualizowane: 13.11.19

 

Jakie łóżko piętrowe z biurkiem i szafką wybrać?

 

Utrzymanie porządku w dziecięcym pokoju niejednokrotnie wydaje się niewykonalnym zadaniem. Jest to szczególnie trudne w niewielkich pomieszczeniach, gdzie duża ilość mebli i kartonów daje optyczne wrażenie nieporządku. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zainwestowanie w łóżko piętrowe z biurkiem i szafką, które pozwoli na łatwe przechowywanie dziecięcych przedmiotów. Malec będzie mieć dużo wolnej przestrzeni w pokoju do zabawy. Jeśli martwi Cię, że nie znajdziesz właściwego produktu, przeczytaj ten oto poradnik, gdyż zamieściliśmy w nim kilka cennych porad, jak wybrać najlepsze łóżko piętrowe z biurkiem i szafką.

 

 

Zanim udasz się do sklepu zastanów się, ile osób będzie korzystało z mebla. Na rynku znajdziesz łóżka dwupiętrowe dla rodzeństwa. W tego typu modelach, dolny poziom jest najczęściej wysuwany na noc, a w czasie dnia schowany. Po powrocie ze szkoły, pociecha będzie mogła wysunąć biurko, by odrobić na nim lekcje. Inną opcją są łóżka piętrowe dla jednego dziecka. Wiele z nich na dole ma niezbędne szafki i biurko, a na górze materac do spania. Taki mebel to duża oszczędność miejsca, gdy mamy jedno dziecko i maleńki pokoik.

Pamiętaj, jak ważne są certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo i bezawaryjność produktu. Większość mebli tego typu posiada ograniczenia wagowe, do których musisz się stosować, gdyż ich przekroczenie może zakończyć się zniszczeniem łóżka, a nawet wypadkiem. Warto też sprawdzić, jakich materiałów, w tym farb, użyto do produkcji, czy nie zawierają szkodliwych substancji.

Najlepsze łóżka piętrowe z biurkiem i szafką powinny być wykonane z dobrej jakości materiałów. Najczęściej konstrukcja wykonana jest z drewna, gdyż nie tylko jest ono solidne, ale i dobrze się prezentuje. Na szczególną uwagę  zasługują modele wykonane z sosny lub płyty MDF. Do tego, ważne jest, aby wszystkie elementy konstrukcji były ze sobą dobrze połączone. Zdecydowanie odradzamy produkty, w których deski są ze sobą klejone. Jest to coraz rzadziej spotykana praktyka, jednak niektóre sklepy wciąż oferują takie łóżka. Ze względu na złe połączenia, materiał szybko się luzuje i łóżko nie jest bezpieczne.

Koniecznie dopilnuj, by drabina była dobrze zamocowana, a jej używanie wygodne. Szczeble powinny być szerokie, aby wygodnie postawić na nich stopę. Krawędzie nie mogą być ostre, gdyż grozi to skaleczeniem. Szczególnie polecamy drabinki, które posiadają antypoślizgowe elementy, co gwarantuje pełnię bezpieczeństwa w czasie używania.

 

 

Łóżka piętrowe z biurkiem i szafką – ranking

 

 

Vipack Bonny Bis Wit

 

Łóżko Vipack Bonny Bis Wit to bardzo dobry model piętrowy dla dzieci. Ten funkcjonalny produkt to nie tylko miejsce do spania, ale również wysuwane biurko i szafki do przechowywania niezbędnych przyborów. Model polecany jest dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Produkt został wykonany bardzo starannie. Głównym budulcem jest wysokiej jakości drewno, które następnie zostało pokryte farbą w kolorze fuksji. Konstrukcja jest bardzo solidna i trwała, dzięki czemu nie grozi jej zawalenie. Poza tym wszystkie elementy są ze sobą połączone w trwały oraz estetyczny sposób. Dodatkowo drabina została przystosowana do małych stóp dziecka, więc wszystkie szczebelki są szerokie i wygodne.

Łóżko posiada stelaż na materac (jego wymiary powinny wynosić 80 cm x 200 cm.) Całkowite wymiary łóżka to: długość – 211 cm, wysokość – 161 cm, szerokość pierwszej części – 102, drugiej – 99 cm i trzeciej – 93 cm.

Staranne wykonanie i elegancki design to główne zalety, które zostały pochwalone przez konsumentów. Konsumenci pozytywnie oceniają też funkcjonalność mebelka.

 

 

 

 

Dolmar Gumi G15+G17 G19 

 

Wszystkim rodzicom, którzy poszukują łóżka dla swoich pociech, polecamy Dolmar Gumi G15+G17 G19. Jest to dobrze wykonany model piętrowy, wyposażony również w biurko i liczne półki, w których możesz przechowywać przybory szkolne, jak również i ubrania.

Model został wykonany z dobrej jakości dębu santana. Materiał ten jest bardzo solidny, więc nie musisz obawiać się, że z czasem mebel zacznie się psuć. Poszczególne elementy są ze sobą dobrze połączone, tak, by zapewnić dziecku bezpieczny sen, zabawę i naukę. W górnej części znajduje się stelaż, na którym należy umieścić materac o wymiarach 90 cm x 200 cm.

Atutem produktu jest wysuwane biurko, które w czasie zabawy można schować, by nie zajmowało miejsca. Wysokość tego elementu to 80 cm, a maksymalna długość, na którą można wysunąć ten element wynosi 79 cm. Dodatkowo produkt wyposażony jest w wygodną drabinę, która ułatwia wejście. Szczebelki są dość szerokie, więc korzystanie z nich jest wygodne.

Rodzice uważają, że to łóżko piętrowe z biurkiem i szafą w dobrej cenie to elegancki mebel, który pomoże utrzymać porządek w dziecięcym pokoju. Konsumenci docenili wykonanie mebla oraz jego funkcjonalność.

 

 

 

 

Woood Julien 365586GB 

 

Model Woood Julien 365586GB to bardzo funkcjonalne łóżko dla dzieci, które połączone jest z szafkami i biurkiem. Dzięki temu zaoszczędzisz cenne miejsce w pokoju swojego malucha. Całkowite wymiary sprzętu to: wysokość – 179 cm, szerokość – 247 cm i głębokość – 96 cm.

Produkt został wykonany z dobrej jakości, wytrzymałego, szczotkowanego drewna sosnowego, które następnie zostało pomalowane na biały kolor. Ze względu na taką kolorystykę, model będzie pasował do każdego pomieszczenia. Cała konstrukcja opiera się na 2 elementach: szafce na książki i przybory oraz drabinie. Między nimi znajduje się eleganckie biurko. Z kolei na górze znajdziesz stelaż na materac o wymiarach 90 cm x 200 cm. Drabina została zaprojektowana tak, by zapewnić maluchowi komfortowe wejście na górę. Szczebelki są bardzo szerokie, więc noga może na nich pewnie stanąć.

W opiniach konsumentów często pojawia się stwierdzenie, że jest to bardzo elegancki produkt, który pomoże lepiej zapanować nad porządkiem w dziecięcym pokoju. Pochwalono również estetyczny wygląd modelu.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status