Najlepszy regał metalowy skręcany

Ostatnio aktualizowane: 08.07.20

 

Jaki regał metalowy skręcany wybrać?

 

Potrzebujesz regału do magazynu, a może chcesz urządzić swój warsztat samochodowy? Bez względu na powód powinieneś zapoznać się z przygotowanym przez nas artykułem. Po jego lekturze będziesz wiedział, co należy brać pod uwagę będąc na zakupach. Dowiesz się także, jakie cechy mają najlepsze skręcane regały metalowe, a na końcu artykułu znajdziesz zestawienie zawierające opisy 3 godnych uwagi modeli.

Przed wybraniem regału warto dokładnie zmierzyć miejsce, w którym chcemy go postawić. Jeśli mamy nieograniczoną przestrzeń, możemy wybierać spośród wielu dostępnych na rynku modeli i nie martwić się o to, że mebel nie zmieści się w danym pomieszczeniu. Jeśli jednak mamy stosunkowo mało miejsca, musimy sprawdzić, czy produkt, który przypadł nam do gustu, nie będzie zbyt duży.

Jeśli chcemy, aby wybrany przez nas regał posłużył nam przez długi czas, musimy kupić dobrej jakości produkt. Oceniając solidność wykonania sprawdźmy przede wszystkim, z jakich materiałów został zrobiony wybrany przez nas mebel. Dobrze, jeśli do produkcji konstrukcji wykorzystano odporny na uszkodzenia metal. Materiał ten dobrze podtrzymuje półki i gwarantuje stabilność. W efekcie ryzyko tego, że regał będzie się chwiał na boki i przewróci się na podłogę jest ograniczone. Zazwyczaj w tego typu produktach półki wykonuje się z płyty MDF. Przed zakupem upewnijmy się, że ich powierzchnia jest gładka. Dzięki temu będziemy mogli mieć pewność, że czyszczenie mebla nie sprawi nam problemu. Na opakowaniu znajdziemy także informację na temat maksymalnego obciążenia każdej z półek. W sklepach dostępne są regały, których nośność wynosi kilkadziesiąt, a nawet kilkaset kilogramów. To, który z nich wybierzemy zależy przede wszystkim od naszych potrzeb.

Konsumenci są zgodni, co do tego, że najlepszy skręcany regał metalowy w 2020 roku jest łatwy w montażu. Jeśli chcemy upewnić się, że czynność ta nie będzie zbyt trudna, warto zapoznać się z opiniami konsumentów. Zazwyczaj w komentarzach Internautów pojawia się informacja o tym, czy dany mebel jest prosty w montażu.

 

 

Skręcane regały metalowe – ranking

 

 

Regał Metalkas 

 

Konsumenci wypowiadają się pochlebnie na temat regału magazynowego Metalkas, dlatego nie mogło go zabraknąć w naszym zestawieniu. Produkt ten znajdzie zastosowanie nie tylko w magazynie, ale także warsztacie samochodowym czy spiżarni. Model został wykonany z metalu i MDF, czyli tworzyw, które są solidne i odporne na uszkodzenia.

Wymiary prezentowanego regału są następujące: wysokość – 225 cm, długość – 90 cm i szerokość – 40 cm. Produkt ma 6 półek, z których każda wytrzymuje obciążenie do 200 kg. To daje pewność, że będziesz mógł umieścić na modelu wszystkie potrzebne przedmioty i nie będziesz musiał się martwić o to, że regał się zniszczy.

Osoby, które kupiły regał Metalkas, twierdzą, że był to bardzo trafny wybór. Produkt jest łatwy w pielęgnacji – gładką powierzchnię półek łatwo się czyści. Zaletą tego modelu jest także łatwy montaż. Według opinii użytkowników nie zajmuje on dużo czasu.

 

 

 

 

Marbo Standard II 

 

Przedstawiamy Marbo Standard II, czyli solidnie wykonany, metalowy regał. Będzie on odpowiedni do magazynów, piwnic czy spiżarni. Wymiary produktu są następujące: wysokość – 200 cm, szerokość – 100 cm i głębokość – 40 cm. Model składa się z 6 półek, a nośność każdej z nich jest równa 200 kg.

Regał przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Po bokach umieszczone zostały otwory montażowe, które znacznie ułatwiają złożenie mebla. Produkt został wykonany z płyty MDF i metalu, dlatego wykazuje dużą odporność na uszkodzenia. Ma także odpowiednio przemyślaną konstrukcję – jest ona stabilna, co daje nam pewność, że model nie przewróci się na podłogę.

W opiniach Internautów pojawia się informacja, że prezentowany regał jest nie tylko solidnie wykonany, ale też ma atrakcyjny design. W efekcie podoba się wielu użytkownikom. Wykonane z płyty MDF półki są wytrzymałe, a dodatkowo łatwe w pielęgnacji. Ich powierzchnia jest idealnie gładka, więc ustawienie na półce przedmiotów nie jest trudne.

 

 

 

 

BayerSystem

 

Osoby, które są zainteresowane zakupem regału w atrakcyjnej cenie powinny zapoznać się z dokładnym opisem BayerSystem. Jest to produkt, który zdobył uznanie konsumentów. Do zakupu modelu zachęca nie tylko to, że został porządnie wykonany, ale także jego prosty design. W rezultacie dopasowanie mebla do reszty pomieszczenia nie stanowi problemu.

Prezentowany regał ma wymiary: 180 cm x 90 cm x 40 cm. Mebel składa się z 5 półek – maksymalne obciążenie każdej z nich wynosi 100 kg. Produkt waży ok. 15 kg, dlatego z pomocą innej osoby możemy go swobodnie przenieść i ustawić w dowolnym miejscu. Na uwagę zasługuje także łatwy montaż, z którym bez wątpienia poradzi sobie każda osoba.

Konsumenci uważają, że BayerSystem to regał metalowy w dobrej cenie. Popularność produktu nie jest jednak spowodowana jedynie stosunkowo niskimi kosztami zakupu, ale także solidnym wykonaniem i atrakcyjny designem. Model jest łatwy w czyszczeniu i ma odpowiednio przemyślaną konstrukcję.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status