Najlepszy regał metalowy Mrówka

Ostatnio aktualizowane: 28.11.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki regał metalowy Mrówka wybrać?

 

Metalowe regały można wykorzystać na wiele sposobów. Są one przydatne nie tylko w piwnicy, garażu czy magazynie, ale znajdują zastosowanie także w spiżarni. Regał to praktyczny mebel, który ułatwia przechowywanie różnych przedmiotów i pozwala zachować porządek. W naszym poradniku podpowiadamy, czym charakteryzują się najlepsze modele oraz na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

Poszukiwania idealnego regału metalowego powinniśmy rozpocząć w sklepie z artykułami budowlanymi. Jednym z najbardziej popularnych marketów tego typu jest Mrówka oferująca klientom artykuły z sektora dom i ogród. Sklep wyposażony jest w tysiące sprzętów i akcesoriów niezbędnych podczas remontu, kompletowania wyposażenia domu czy pielęgnacji ogrodu i posesji. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że to właśnie tutaj znajdziemy najlepszy regał metalowy Mrówka w 2020 roku.

Nabywając nowy mebel należy sprawdzić jego wymiary. Zazwyczaj kupujemy tego typu regał, aby umieścić na nim jak najwięcej przedmiotów. Dlatego produkty oferowane przez różnych producentów są przeważnie bardzo wysokie i mają dużą liczbę półek. Standardowe wymiary metalowych regałów, jakie możemy spotkać w sklepach to wysokość około 200 cm, głębokość ok. 50 cm i szerokość ok. 100 cm.

Istotne są również półki, których powinno być jak najwięcej. Dobrze, aby były wyjmowane, bo wówczas będziemy mogli je rozmieścić w różnych konfiguracjach i na różnych wysokościach. Tego typu mebel może mieć od 4 do nawet 10 półek. Nie zawsze muszą być one wykonane z metalu. Coraz częściej producenci oferują rozwiązania, w których metalowa rama połączona jest z drewnianymi półkami. Zapewnia to nie tylko ciekawy wygląd, ale również redukuje hałas podczas układania przedmiotów.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zakup regału na kółkach. Sprawia to, że nawet przy jego dużym obciążeniu, możemy szybko i bez wysiłku przetransportować towar w wybrane miejsce. Warto nabyć model, w którym kółka są blokowane. W ten sposób unikniemy samoczynnego przesuwania się mebla. Najlepsze regały metalowe Mrówka mają również bardzo dużą nośność sięgającą od 200 kg do 800 kg. Dzięki temu możemy ustawić na nich dużo ciężkich przedmiotów bez obaw, że półki się powyginają lub całość się przewróci.

 

 

Regały metalowe Mrówka – Ranking

 

 

Wideshop 875 Kg 

 

Wideshop 875 Kg to wysokiej klasy mebel, na którym możemy przechowywać bardzo ciężkie przedmioty. Idealnie sprawdzi się w garażu, hali magazynowej, warsztacie, biurze czy spiżarni.

Szkielet regału wykonany jest z ocynkowanej blachy o grubości 1,2 mm. Wyposażony jest on w 5 półek z płyty MDF z metalową ramą, które można ustawiać w dowolnych konfiguracjach. Mebel utrzyma ciężar 875 kg, co oznacza, że maksymalna ładowność na jedną półkę nie może przekroczyć 175 kg.

Wymiary regału to wysokość – 180 cm, szerokość – 90 cm i głębokość – 40 cm. Produkt ma gotowe otwory montażowe, dzięki którym możemy łatwo przymocować go do ściany lub połączyć z innymi regałami.

W Internecie spotkać można wiele pozytywnych opinii na temat prezentowanego regału. Konsumenci podkreślają w komentarzach, że jest to solidny mebel, którego montaż nie sprawia żadnych trudności.

 

 

 

 

Metalkas Metal 225X90X40 Top 

 

W naszym rankingu chcielibyśmy zaprezentować Ci model METALKAS Metal 225X90X40 Top. Ten regał metalowy Mrówka w dobrej cenie świetnie nadaje się do biura czy do garażu. Jego niewątpliwą zaletą jest wysoka wytrzymałość na obciążenie oraz duża pojemność, dzięki której możemy na nim umieścić wiele przedmiotów.

Mebel wyposażony jest w 6 wytrzymałych półek wykonanych z płyty MDF. Pod każdą z nich znajdują się wsporniki gwarantujące dodatkową podporę i zabezpieczenie przed wyginaniem się. Nośność jednej półki wynosi 220 kg. Stelaż regału wykonany jest z ocynkowanej blachy o grubości 1,2 mm. Mebel ma nogi dzielone, a montuje się go poprzez wciskanie.

Wymiary regału to wysokość – 225 cm, szerokość – 40 cm i długość – 90 cm. Konsumenci wysoko oceniają solidne wykonanie i stabilność modelu METALKAS Metal 225X90X40 Top. Według ich opinii produkt doskonale spełnia swoje zadanie.

 

 

 

 

Marbo Standard 200x100x40 6P 

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Marbo Standard 200x100x40 6P. Jest to metalowy regał z półkami charakteryzujący się solidnym wykonaniem i niezwykłą wytrzymałością.

Produkt wykonany jest z wysokogatunkowej, ocynkowanej stali, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ma on 6 półek z płyty MDF, z których każda udźwignie ciężar do 200 kg. Półki wzmacniane są stalową poprzeczką, dzięki czemu są sztywne i nie wyginają się pod ciężarem ustawionych na nich przedmiotów.

Cechą charakterystyczną regału są gotowe otwory montażowe. Dzięki nim użytkownik ma możliwość połączenia mebla w ciągi magazynowe. Jest to również ułatwienie, gdy chcemy przymocować produkt do ściany.

Wymiary regału to wysokość – 200 cm, szerokość – 100 cm i głębokość – 40 cm. Użytkownicy cenią model Marbo Standard 200x100x40 6P za nowoczesny design, wysoką wytrzymałość na obciążenia oraz stabilność.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status