Najlepszy materac Hilding

Ostatnio aktualizowane: 06.06.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki materac Hilding wybrać?

 

Jak wiadomo dobry sen przekłada się na energię, która towarzyszy nam na cały dzień. Czasem zapominamy, jak ważny jest długi sen na dobrze dobranym materacu i zmęczenie próbujemy pokonać dodatkową porcją witamin i minerałów. Jednak dopiero po zakupie odpowiedniego materaca i zmianie nawyków podczas spania, zmęczenie ustępuje. Jeżeli od pewnego czasu zastanawiasz się nad zmianą materaca, to wiedz, że musisz pomyśleć o kilku aspektach. Najważniejsze z nich opisaliśmy w naszym artykule.

W zestawieniu umieściliśmy produkty Hilding. Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego właśnie ta firma? Wielu konsumentów przyznaje, że materace tej marki są dobrze wykonane. Zostają one ulepszone, aby jakość naszego snu wzrosła. W ofercie Hilding znajdziemy materace o różnych wymiarach, także modele dziecięce.

Najlepszy materac Hilding w 2020 roku jest dobrze dopasowany pod względem twardości. Modele dzielą się na te oznaczone H2, H3 i H4. Jeżeli niewiele ważysz, to polecamy materac miękki, czyli oznaczony H2 lub H3. Aby się nie zapadać, czyli w przypadku, kiedy jesteś trochę cięższy (powyżej 80 kg), to polecamy model oznaczony H4 – materac twardy. Na rynku znajdziemy również modele z twardszymi miejscami, które podpierają nam głowę, biodra i nogi. W rezultacie sen jest bardziej komfortowy.

Osoby, które są zadowolone ze swojego zakupu, przyznają, że najlepsze materace Hilding są wypełnione odpowiednim materiałem. Najpopularniejszym wypełnieniem jest lateks. Ma on właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Zaletą tego materiału z pewnością jest cyrkulacja powietrza –  gdy pocimy się, materac niweluje brzydkie zapachy. Z kolei modele wypełnione pianką dobrze dopasowują się do każdych kształtów.

Jeżeli chodzi o wymiary materaca, to pamiętajmy, że powinien on być około 20 cm dłuższy od nas. Taka długość pozwala nam się wygodnie rozprostować i zmieniać pozycje. Na rynku dostępne są najczęściej materace o wymiarach 90 cm x 200 cm, 100 cm x 200 cm lub 70 cm x 180 cm. Znajdziemy również mniej popularne wymiary. Warto zainwestować w model z pokrowcem. Regularnie piorąc go, utrzymujemy materac w czystości. Wielu producentów daje nam wybór pomiędzy różnymi rodzajami pokrowców (antybakteryjne, miękkie itd.).

 

 

Materace Hilding – ranking

 

 

Hilding Salsa

 

Hilding Salsa to materac, którego wypełnienie stanowią pianki: Flexifoam i Visco. Pianka Flexifoam, która zapewnia produktowi sztywność. Na niej znajduje się również 7 twardszych punktów, które są oparciem dla naszej głowy, bioder, nóg oraz obojczyków. Dzięki różnym strefom twardości spanie na prezentowanym materacu jest bardzo wygodne.

Druga pianka to Visco. Jest to miękkie wypełnienie, które dopasowuje się do kształtów naszego ciała, a co ciekawe reaguje na naszą temperaturę. Do wyboru mamy jeden z dwóch pokrowców – Velvet i Tencel. Oba są zdejmowane i możemy wyprać je w pralce w temperaturze 60 st. C. Wymiary materaca wynoszą 160 cm x 200 cm.

Jest to produkt antybakteryjny, więc na jego powierzchni nie rozwijają się drobnoustroje. Użytkownicy uważają, że efekt otulania ciała pianką jest bardzo przyjemny. Wspominają również o dobrym wykonaniu materaca oraz o znacznej poprawie jakości snu.

 

 

 

 

Hilding Flamenco 

 

Hilding Flamenco to materac dwustronny. Każda ze stron ma inne właściwości, które zaraz opiszemy. Bazą są mocne sprężyny. Po jednej ze stron modelu znajduje się pianka lateksowa. Zapewnia ona dobrą cyrkulację powietrza, a co więcej nie dopuszcza do tego, aby w materacu rozwijały się bakterie. Z drugiej strony wypełnienie stanowi pianka wysokoelastyczna. Dopasowuje się ona do kształtów naszego ciała, a spanie na materacu jest bardzo wygodne.

Dobra wentylacja, jaką zapewnia materac, sprawia, że podczas snu się nie pocimy, co znacznie poprawia komfort spania. Jeżeli chodzi o wysokość produktu, to wynosi ona 24 cm. Wymiary materaca to 160 cm x 200 cm. Jest to produkt z 7 strefami twardości, które są odpowiedzialne za podparcie pewnych partii naszego ciała. Reszta jest otulona pianką.

Producent daje nam również wybór pomiędzy bardzo miękkim pokrowcem Velvet a antyalergicznym Tencel. Oba możemy wyprać, więc utrzymywanie materaca w czystości nie jest trudnym zadaniem. Właśnie dlatego wielu konsumentów decyduje się na wybór prezentowanego produktu. Użytkownicy najbardziej chwalą duże wymiary materaca.

 

 

 

 

Hilding Fandango 

 

Chcielibyśmy zaprezentować Hilding Fandango, materac o wymiarach 160 cm x 200 cm. Jest on przeznaczony na łóżko o dużych wymiarach. Pokrowiec produktu jest antyalergiczny, a także hamuje rozwijanie się pleśni. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób cierpiących na alergię.

Na początku skupmy się na wypełnieniu materaca. Bazą są sprężyny kieszeniowe, które są bardzo trwałe, a co najważniejsze nie przebijają materaca. Kolejną warstwą jest włókno kokosowe, które jest przewiewne, a także nadaje materacowi sztywności. Kolejne wypełnienie, czyli filc, podwyższa twardość produktu. Tuż pod pokrowcem znajduje się pianka Flexifoam, która jest sprężysta i dobrze dopasowuje się do kształtów naszego ciała.

Prezentowany materac Hilding w dobrej cenie jest uważany za dobry produkt. Użytkownicy są bardzo zadowoleni z różnorodnego wypełnienia prezentowanego materaca. Uważają, że każdy z nich dodaje swoje własne właściwości, co sprawia, że produkt znacznie podnosi komfort spania.  

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
6 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Justa
Justa
3 months ago

My mamy hilding flamenco i rzeczywiście materac jest bardzo wygodny bardzo my jesteśmy z niego zadowoleni.

Zespół NR
Admin
3 months ago
Reply to  Justa

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

Lena
Lena
30 days ago

Mam “Salsę” i potwierdzam, że to jest bardzo dobry materac, zwłaszcza jak ktoś ma problemy z kręgosłupem. Co do twardości to się nie do końca zgadzam, że się zapada.pod wpływem dużego ciężaru, mąż waży 86 kg i materac od dwóch lat zachował kształt

Zespół NR
Admin
22 days ago
Reply to  Lena

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

Janusz
Janusz
8 days ago

Mój znajomy ma model ‘flamenco’ i chwali sobie tą “dwustronność” materaca. Widzi sporą różnicę, niedawno bardzo schudł i zmienił stronę na tą bardziej miękką i mówi że jest wygodnie

Zespół NR
Admin
6 days ago
Reply to  Janusz

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

DMCA.com Protection Status