Najlepszy fotel do salonu tanio

Ostatnio aktualizowane: 28.09.20

 

Jaki fotel do salonu tani wybrać?

 

Dobry fotel w salonie jest jednym z najważniejszych mebli. Dzięki niemu możesz wygodnie się rozsiąść podczas oglądania telewizji albo uciąć sobie krótką drzemkę. Model nie może być wybrany w ciągu 5 minut. Nie tylko ważny jest design, ale też wiele innych aspektów, o których dowiesz się więcej poniżej. Mamy na uwadze to, że dla wielu osób istotna jest też cena, dlatego z tego poradnika dowiesz się, jaki jest najlepszy tani fotel do salonu w 2020 roku.

 

 

Na rynku znajdziesz bardzo wiele rodzajów foteli. Popularnymi są modele bujane, dzięki którym można się zrelaksować. Można też zaopatrzyć się w fotel klasyczny, który jest duży, ma szerokie ramiona i możesz się w nim wygodnie ułożyć. Często wybierane są jednak meble nowoczesne, które mają regulowany podnóżek oraz ramiona, a często także funkcję masażu. Bez wątpienia jest w czym wybierać.

Według opinii konsumentów najlepsze tanie fotele do salonu są wygodne. Szczególnie doceniane są meble duże, gdyż przesiadywanie w nich jest bardzo komfortowe. Problemem wielu dobrze zbudowanych osób jest to, że nie mieszczą się w fotelu, ponieważ jest za wąski lub po prostu ma dziwny kształt, warto więc wcześniej przetestować mebel. Osobom dobrze zbudowanym polecane są raczej klasyczne wersje foteli.

Co z wykonaniem? W środku mebel jest najczęściej wypełniony pianką. Zwykle jest to jej specjalny rodzaj, który nie jest zbyt miękki, ani twardy. Tutaj jednak większą rolę odgrywają osobiste preferencje, więc przed zakupem usiądź na fotelu lub sprawdź, jakie wrażenia mają inni testujący. Na wierzchu znajduje się często imitacja prawdziwej skóry. Rzadziej występuje bardziej miękki materiał, który może się łatwo zedrzeć. Często jest to przyjemna w dotyku bawełna z dodatkiem czegoś mocnego np. poliestru. Konstrukcja fotela jest zazwyczaj drewniana, ale zdarzają się modele aluminiowe lub z płyty MDF.

Nie jest tajemnicą, że istotny jest design produktu. Fotele do salonu znajdziesz w każdym kolorze, najpopularniejsze są te w stonowanym brązie oraz beżu. Możesz zdecydować się jednak na mniej typowy, ostry kolor, jak czerwień. Fotele występują też w wielu kształtach, w efekcie czego taki dodatek do salonu może być też doskonałą dekoracją.

 

 

Fotele do salonu tanio – ranking

 

 

Domartstyl Wysoki Wąski 

 

Domartstyl Wysoki Wąski to fotel, który będzie pasował do większości salonów, a także do innych pomieszczeń, np. poczekalni lekarskich czy do biur. Ciekawy design zwraca uwagę, lecz jednocześnie pasuje do wnętrza klasycznego oraz nowoczesnego.

Warto dodać, że mebel nie rysuje podłogi. Jest to zasługa specjalnych stopek filcowych. Pikowanie wykonane z ekoskóry nie zdziera się i jest dobrze wykonane. Szerokość fotela to 60 cm. Jest to wystarczające, aby się wygodnie rozsiąść, a wysokie oparcie gwarantuje relaks.

Głębokość całkowita fotela to 69 cm. Konstrukcja wykonana z drewna bukowego jest bardzo mocna i nie ugina się pod ciężarem siedzącego. Producent oferuje różne kolory pokrowca, więc możesz bez problemu dopasować mebel do danego salonu. Taka zaleta jest bardzo atrakcyjna dla każdej osoby szukającej dobrego siedziska. Użytkownicy chwalą też dobre wykonanie, a także mocną konstrukcję.

 

 

 

 

Jysk Price Star Brzoza 

 

Jysk Price Star Brzoza to fotel do salonu w dobrej cenie do samodzielnego złożenia. Wiele osób przyznaje, że zmontowanie takiego fotela nie jest trudne, zwłaszcza że producent dobrze przygotował instrukcję. Głębokość siedziska modelu wynosi 51 cm, a jego szerokość to 67 cm.

Konstrukcja fotela jest bardzo solidnie wykonana. Materiał wykonania stanowi brzoza, która się nie odkształca. Poza tym podramienniki z brzozy prezentują się bardzo stylowo. Z kolei wypełnienie fotela to pianka, która dostosowuje się do kształtu siedzącego i jednocześnie jest wystarczająco twarda. Tkanina zewnętrzna to połączenie poliestru z bawełną.

Drewniana okleina ma kolor brązowo-żółty, a tapicerka jest beżowa. Barwy te ładnie się ze sobą łączą, a całość pasuje do każdego salonu wykończonego w klasycznym stylu. Użytkownikom podoba się ładny design tego produktu. Chwalą oni również jego wygodę.

 

 

 

 

Signal TM 1 

 

Signal TM 1 to nowoczesny fotel, który wyglądem przypomina pufę z dużym oparciem. Zamiast nóg model ma podstawę na planie półkola, która jest stabilna i nie pozwala mu się przewrócić. Mebel jest elegancki i z pewnością sprawdzi się w nowoczesnych salonach, gdzie cenione są ciekawe rozwiązania.

Mebel jest przeznaczony do samodzielnego montażu, który jest łatwy oraz szybki. Obicie fotela jest czarne i wykonane z imitacji skóry. Materiał ten nie zdziera się i nawet po długim czasie użytkowania prezentuje się elegancko.

W środku fotel jest wypełniony gąbką. Szerokość modelu wynosi 67 cm. Z kolei jego głębokość to 47 cm. Użytkownikom podoba się to, że produkt jest bardzo łatwy w pielęgnacji i się nie brudzi. Dodatkowo chwalą oni to, że fotel jest dobrze wykonany i nie niszczy się nawet na skutek częstej eksploatacji.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status