Najlepszy fotel biurowy biały

Ostatnio aktualizowane: 24.01.20

 

Jaki fotel biurowy biały wybrać?

 

Spędzanie całego dnia w źle dobranym fotelu w pracy, nie jest dobre dla naszego kręgosłupa. Właśnie dlatego, wielu pracowników, którzy spędzają całe dnie w pozycji siedzącej, cierpi na przewlekłe bóle pleców. Aby zadbać o zdrowie swoje i swoich pracowników (jeśli jesteś właścicielem firmy), warto zainwestować w fotel biurowy w dobrej jakości. Wygodne krzesło jest również gwarantem bardziej wydajnej pracy. Chcąc ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Znajdziesz w nim informacje o tym, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Co więcej, na jego końcu umieściliśmy niewielkie zestawienie, gdzie znalazły się trzy najlepsze fotele biurowe białe.

Aby fotel biurowy był wygodny powinien być specjalnie wyprofilowany. Linia oparcia musi być wygięta jak nasz kręgosłup. Dzięki temu, model będzie w stanie odpowiednio podpierać wszystkie części naszych pleców. Pomoże to zredukować napięcie w mięśniach.

Istotną kwestią jest również głębokość siedzenia, bowiem nie może być ono zbyt płytkie. Aby zapewnić użytkownikowi pełną wygodę, siedzisko powinno być dopasowane do naszego wzrostu i gabarytów. Źle dobrane fotele zmuszają nas do pracy w pozycji pochylonej, co nie pozwala nam odciążyć kręgosłupa.

Istotne dla naszej wygody są podłokietniki. W dobrze wykonanych fotelach są one ruchome, dzięki czemu w każdym momencie można ich użyć. Niestety, gdy podłokietniki są stałe, często korzystamy z nich tylko w czasie przerwy.

Ważna kwestią jest również wielkość fotela. Gdy jest on zbyt wysoki lub niski, nie możemy naturalnie ułożyć nóg. W takiej sytuacji może dojść do obrzęku lub ich częstego drętwienia. Prawidłowa pozycja to taka, gdzie obie stopy dotykają podłoża, a nogi są zgięte w kolanach pod kątem 90 st. Dzięki temu możliwy jest prawidłowy przepływ krwi do dolnych partii ciała. Jak zatem widzisz, niezbędną właściwością jest regulacja wysokości siedzenia.

 

 

Fotele skórzane białe – Ranking

 

 

Nova Style Eden VIP

 

Model Nova Style Eden VIP to najlepszy fotel skórzany biały w 2020 roku.  Jest to wysokiej klasy, elegancki model, który będzie pasować zarówno do biura, jak i do mieszkania. Największą zaletą modelu jest jego wygoda. Fotel został wykonany z wysokiej jakości skóry PU w białym kolorze.

Takie wykonanie gwarantuje dużą miękkość oraz wytrzymałość. Co więcej, materiał, z którego wykonano produkt bardzo dobrze przepuszcza powietrze. Z kolei wnętrze fotela zostało wyłożone podwójną warstwą gąbki, co gwarantuje duży komfort siedzenia.

Kolejną zaletą jest elegancko wyprofilowane siedzenie. Dzięki temu w czasie długich godzin za biurkiem nasz kręgosłup przylega bezpośrednio do oparcia. Ciekawą opcją jest specjalna blokada pozycji pionowej, która pomoże nam siedzieć w jednym miejscu. Wygodę zapewnia również bardzo miękki podgłówek. Z kolei, siedzisko modelu jest dość duże, co zwiększa komfort pracy.

Całkowite wymiary modelu to: wysokość minimalna – 145 cm, wysokość maksymalna – 155 cm, szerokość – 66 cm i głębokość – 51 cm. Opinie o produkcie są bardzo pochlebne. Wielu konsumentów zaznacza, że korzystanie z prezentowanego fotelu pozytywnie wpłynęło na ich stan zdrowia.

 

 

 

 

Halmar Lucas

 

Ten elegancki model – Halmar Lucas – to świetny fotel biurowy biały w dobrej cenie. Prezentowane krzesło będzie odpowiednie zarówno do biura, jak również użytku domowego. Wymiary produktu to: szerokość – 58 cm, wysokość minimalna – 90 cm, wysokość maksymalna – 100 cm i głębokość – 50 cm. Model ten posiada opcję dostosowania wysokości do naszego wzrostu. Dzięki temu będziemy w stanie zapewnić sobie poprawną postawę podczas pracy.

Dużą zaletą modelu jest mechanizm TILT, który oferuje użytkownikowi opcję kołyski. Funkcja ta umożliwia Ci ustawienie fotela tak byś mógł się na nim swobodnie bujać. Mechanizm ten jest szczególnie wykorzystywany podczas przerw w pracy, gdyż pozwala na chwilę relaksu. Prezentowany model umożliwia Ci odchylenie się o 15 st., następnie przy pomocy blokady, możesz powrócić do pierwotnego ustawienia krzesła.

Wielu konsumentom do gustu przypadły wykonane z kauczuku kółka, które nie rysują podłogi.

Opinie o fotelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło jego eleganckie wykonanie z białej eko skóry, która cechuje się dużą trwałością.

 

 

 

 

Signal Q-022

 

Signal Q-022 to bardzo popularny biały fotel biurowy. Jest to model obrotowy, co może pomóc Ci w organizacji pracy. Zamiast wstawać, będziesz w stanie obrócić się na krześle. Mebel został wykonany z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Cechuje się ona dużą miękkością i trwałością.

Zatem, jeśli kupiłeś prezentowany produkt do domu, gdzie są dzieci, nie musisz się martwić o zniszczenia. Materiał gwarantuje dobrą wentylację, co zwiększa komfort siedzenia.

Co więcej, fotel ten został odpowiednio wyprofilowany, tak by nasz kręgosłup stale przylegał do oparcia. Dzięki temu, nasz ciężar ciała rozkłada się równomiernie, a to odciąża nasze plecy. Całkowite wymiary modelu to: wysokość minimalna – 135, wysokość maksymalna – 152, szerokość – 45 cm i głębokość – 40 cm.

Każdy użytkownik ma możliwość indywidualnego dopasowania wysokości fotela do swojego wzrostu. Różnica między maksymalnym a minimalnym położeniem wynosi 10 cm. Opinie użytkowników o tym modelu są bardzo pochlebne. Wielu konsumentów doceniło eleganckie wykonanie modelu oraz użycie miękkiego materiału, co zapewnia komfort i wygodę w czasie długich godzin w pracy.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status