Najlepsza zasłona prysznicowa JYSK

Ostatnio aktualizowane: 27.02.20

 

Jaką zasłonę prysznicową JYSK wybrać?

            

Nie każdy decyduje się na montaż kabiny prysznicowej w łazience, z różnych powodów. Montaż kabiny to spora inwestycja, która dodatkowo wiąże się z remontem. W małych łazienkach kabina zajmuje miejsce i optycznie ją pomniejsza. Poza tym, nie każdy toleruje dużą ilość pary, jaka gromadzi się w szczelnie zamkniętej kabinie podczas   kąpieli. Dla tych osób dobrym rozwiązaniem jest zasłona prysznicowa.

 

 

Jej funkcją jest ochrona łazienki przed zachlapaniem wodą podczas kąpieli. Zawieszamy ją nad wanną lub brodzikiem. Kiedy nie korzystamy z prysznica, może zostać zsunięta na bok, aby nie zajmować miejsca. Jej zaletą jest łatwy montaż i niski koszt. Zasłona prysznicowa może być dekoracją łazienki lub wtapiać się w tło, jednak zawsze jest dodatkowym elementem wystroju. Oferta rynkowa tych produktów jest bardzo szeroka. Można wybierać odpowiadające nam materiały, wzory i kolory.

Duńska sieć supermarketów Jysk także proponuje duży wybór zasłon. Warto zapoznać się z tą ofertą, ponieważ najlepsze zasłony prysznicowe Jysk dają gwarancję skandynawskiej jakości. Są one zróżnicowane cenowo, wykonane z różnych materiałów – tekstylne i PCV. Różnią się także kolorystyką – od neutralnych, stonowanych kolorów po wyraziste wzory i barwy. Najlepsza zasłona prysznicowa Jysk w 2020 roku – to indywidualna ocena każdego klienta.

 

 

Zasłony prysznicowe JYSK – ranking

 

 

Jysk Alstad 150X200 

         

Zasłona prysznicowa Jysk Alstad 150 x 200 wykonana jest z poliestru. Materiał ten utrzymany w bardzo spokojnej kolorystyce. Wzór stanowią poziome szerokie pasy w stonowanych odcieniach brązu i beżu, na białym tle.  Zasłona pasuje więc do każdego wystroju łazienki utrzymanego w tonacji tych kolorów. Jej wymiary to 150 x 200 cm, więc można nią skutecznie osłonić właściwie każda wannę lub natrysk.

Zasłona ta jest bardzo trwała, ponieważ wykonana jest z włókna syntetycznego, ale jednocześnie sprawia wrażenie naturalnej tkaniny. Woda po niej spływa i dlatego po korzystaniu z prysznica jej powierzchnia    bardzo szybko wysycha. Jeżeli jednak po jakimś czasie uznamy, że należy ją odświeżyć, można ją wyprać w temperaturze 30 stopni C. Po praniu należy ją zawiesić do wysuszenia. Można ją prasować w niskiej temperaturze, jednak nie jest to konieczne, gdyż wyprana zgodnie z zaleceniem producenta, nie jest pognieciona. Ta zasłona może być także czyszczona chemicznie i można ją kupić w sklepach firmowych Jysk.

Użytkownicy, którzy w swoich łazienkach mają zasłonę prysznicową Jysk Alstad, są zadowoleni z jakości materiału, z którego jest wykonana. Zapewniają, że nawet po długim okresie używania wygląda jak nowa, nie gniecie się i szybko wysycha.

 

 

 

 

Jysk Motala 150X200 Mix 

 

Półprzezroczysta zasłona prysznicowa Jysk Motala 150 x 200 Mix wykonana jest z mieszanki tworzyw sztucznych – 70% PE i 30% EVA. Deseń stanowią kwadraty złożone z mniejszych, kolorowych kostek, na białym tle. Komponować się ona będzie w łazienkach o chłodnym wystroju, gdyż dostępne są dwa warianty kolorystyczne: granatowo-niebiesko-zielony oraz popielato–szaro–granatowy. Uniwersalne wymiary 150 x 200 cm skutecznie ochronią łazienkę przed zachlapaniem.

Zasłona jest trwała, woda w nią nie wsiąka, więc po korzystaniu z natrysku schnie bardzo szybko. Po pewnym czasie mogą jednak pojawić się zabrudzenia. Można ją wówczas odświeżyć poprzez pranie ręczne. Po praniu należy ją rozwiesić, aby wyschła. Materiał, z którego zasłona jest wykonana, nie nadaje się do prasowania, ale też nie ma takiej potrzeby, gdyż jest to tworzywo niemnące. Produkt ten dostępny jest w sklepach firmowych Jysk. Należy dodać, że jest to zasłona prysznicowa Jysk w dobrej cenie.

Klienci, którzy kupili do swoich łazienek zasłonę prysznicową Jysk Motala, zapewniają, że jest to trwały produkt za niską cenę. Efektownie prezentuje się w łazience i harmonizuje z wystrojem.

 

 

 

 

Jysk Vansbro 150X200 

 

Półprzezroczysta zasłona prysznicowa Jysk Vansbro o wymiarach 150 x 200 cm wykonana jest z polietylenu. Wygląda delikatnie i dobrze się układa. Jest w bardzo bladych, pastelowych kolorach. Pasuje do każdego wystroju łazienki.  Tworzywo, z którego jest wykonana zasłona, nie wchłania wody, więc po korzystaniu z prysznica szybko schnie.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, można ją wyprać ręcznie i od razu powiesić do osuszenia. Zasłona Jysk Vansbro jest produktem bardzo tanim, ale dobrze spełnia swoja funkcję. Nawet jeśli nie posłuży wiele lat, to można ją wymienić bez narażania się na duże koszty. Bardzo dobrze sprawdzi się ona mieszkaniach studenckich, gdzie z założenia wystrój wnętrza nie jest przewidywany na długie lata. Będą z niej zadowolone osoby, które lubią zmiany i nie przywiązują się do raz zaprojektowanego wystroju. Produkt ten dostępny jest w sieci sklepów Jysk.

Klienci, którzy kupili zasłonę prysznicową Jysk Vansbro, są zadowoleni ze swojego wyboru. Podkreślają, że szczelnie chroni łazienkę przed wodą. Podoba im się także jej neutralny, pastelowy kolor. Zaznaczają, że jest to produkt bardzo tani!

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status