ᐅ Dobre rozkładane kanapy dwuosobowe – rankingi i opinie

Najlepsza rozkładana kanapa dwuosobowa

Ostatnio aktualizowane: 16.12.19

 

Jaką rozkładaną kanapę dwuosobową wybrać?

 

Kanapy, sofy i fotele to najpopularniejsze meble wypoczynkowe w naszych domach. Ustawiamy je w salonach i pokojach gościnnych. Ich zadaniem jest zapewnienie komfortu domownikom. Salon jest wizytówką naszego mieszkania. Chcemy więc, aby jego wnętrze prezentowało się gustownie i elegancko.  Nie zawsze mamy warunki, aby salon pełnił tylko funkcję reprezentacyjną.

 

 

W mieszkaniach o małym metrażu lub przy dużej ilości osób w rodzinie w nocy salon zamienia się w sypialnię. Dlatego powstały kanapy wielofunkcyjne. Zresztą w dużych salonach też się one przydają, na przykład do przenocowania niespodziewanych gości. Przy zakupie kanapy należy brać pod uwagę nie tylko jej wygląd, ale przede wszystkim sposób rozkładania. Jeżeli tylko okazjonalnie będzie służyć do spania, nie musi mieć prostego mechanizmu. Trzeba dowiedzieć się, czym jest wypełniona – pianka, czy sprężyny, a także sprawdzić, jak trwały jest materiał obiciowy. Najlepsza rozkładana kanapa dwuosobowa w 2019 roku powinna spełniać wszystkie podane wyżej warunki. Poniżej przedstawiamy kilka modeli różnych producentów, które klienci wymieniają jako dobre kanapy dwuosobowe rozkładane.

 

 

Rozkładane kanapy dwuosobowe – ranking

 

 

Meblejana.pl Anat

 

Rozkładana kanapa dwuosobowa Anat wyprodukowana jest w Polsce przez firmę meblarską Meblejana.pl.  Kanapa zaprojektowana jest w minimalistycznym, skandynawskim stylu. Posiada szerokie, płaskie, tapicerowane podłokietniki, na których można położyć książkę, okulary, czy pilota TV. Oparcie stanowią dwie duże i dwie małe piankowe poduszki, które można dowolnie układać. Dostępna jest w szerokiej gamie kolorów i odcieni najlepszych gatunkowo tkanin tapicerskich o wysokiej odporności na ścieranie.

Kanapa ma niewielkie rozmiary, jest więc idealna, by zapewnić komfort i wygodne miejsce do odpoczynku w małych pomieszczeniach. Dodatkowym atutem jest funkcja spania. Wyciągając do przodu ”wózek” spod siedziska i rozkładając  leżący na nim materac w prosty sposób można uzyskać wygodne miejsce do spania dla dwóch osób. Do funkcji rozkładania użyto wysokiej jakości mechanizmów. Producent na ten produkt udziela dwuletniej gwarancji. Neutralny wygląd kanapy Anat sprawia, że świetnie wkomponowuje się w każde już urządzone wnętrze dodając mu elegancji.

Według opinii użytkowników rozkładanej kanapy Meblejana.pl Anat jest ona bardzo funkcjonalna, dzięki swoim wymiarom. Zaletą jest także jej nowoczesny wygląd. Podkreślają oni, że spośród oferty rynkowej jest to rozkładana kanapa dwuosobowa w dobrej cenie.

 

 

 

 

Mebel-Partner Stockholm 

 

Rozkładana kanapa dwuosobowa Stockholm wyprodukowana jest przez polską firmę meblarską Mebel-Partner. Wzorowana na stylu skandynawskim, prosta, bez dodatkowych zdobień, daje poczucie ciepła i przytulności. Tapicerowana jasną, stonowaną tkaniną, która pozwala na nadanie indywidualnego stylu poprzez np. kolorowe poduszki dobrane do wnętrza. Stelaż i nóżki kanapy wykonane są z jasnego dębu. Oparcie stanowią dwie szerokie, piankowe poduszki. Boczki są szerokie, płaskie, pokryte tkaniną obiciową.

Na tej kanapie mogą wygodnie usiąść trzy osoby. Może też być ona miejscem do spania dla dwóch osób. Rozkłada się ją systemem DL – poprzez wyciągnięcie do przodu siedziska i złożenie oparcia. W siedzisku i oparciu zastosowano sprężyny bonell oraz wysokoelastyczną piankę meblową. Mebel nie musi być dosunięty do ściany, ponieważ jego tył wykończony jest bardzo starannie.  Kanapa Stockholm wkomponuje się w wystrój każdego salonu i doda mu elegancji.

Użytkownicy rozkładanej kanapy Mebel-Partner Stockholm są zadowoleni z jej  ekskluzywnego stylu, funkcjonalności, a także wygodnego miejsca do spania i obszernej skrzyni na pościel.

 

 

 

 

Libro Kronos 

 

Rozkładana kanapa dwuosobowa Kronos wyprodukowana w polskiej firmie meblarskiej Libro odznacza się tradycyjnym kształtem. Siedzisko składa się z dwóch sprężynowanych materaców. W poduszkach oparcia zastosowano piankę wysokoelastyczną. Podłokietniki wykończone są zaokrąglonymi elementami drewnianymi podkreślającymi klasyczny styl mebla.

Jasna tapicerka nadaje ponadczasowy wygląd. Kanapa Kronos rozkłada się  w systemie “wózek”, czyli poprzez wyciągnięcie do przodu wózka spod siedzenia i włożenie w powstałą przestrzeń materaców z siedziska. Powstaje w ten sposób miejsce do spania dla dwóch osób. Kanapa posiada także obszerny schowek na pościel.

Klienci, którzy zakupili rozkładaną kanapę dwuosobową Libro Kronos, podkreślają jej klasyczny wygląd zaakcentowany drewnianymi nakładkami na podłokietniki oraz praktyczne zastosowanie – zarówno jako mebel do salonu, jak i do spania.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status