Najlepszy pawilon ogrodowy z moskitierą

Ostatnio aktualizowane: 22.04.19

 

Jaki pawilon ogrodowy z moskitierą wybrać?

 

W okresie wakacyjnym, gdy na zewnątrz jest ładna pogoda, coraz więcej osób urządza przyjęcia lub urodziny w swoich ogrodach. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć pogodę, dlatego warto zaopatrzyć się w pawilon, pod którymi możemy się schować. Ważne jest jednak aby zakupić dobrej jakości model, który będzie wytrzymały. Dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik oraz ranking, który zawiera najlepsze pawilony ogrodowe.

Wiele osób kupuje pawilony, aby ukryć się pod ich dachem przed zimnem, nadmiernym słońcem lub deszczem. Jednak wielu z nas zapomina o jeszcze innym problemie, jakim są komary. Z tego powodu w tym poradniku chcielibyśmy polecić Ci zainwestowanie w modele z moskitierami.

Najlepszy pawilon ogrodowy z moskitierą w 2019 roku powinien być wykonany ze stabilnego materiału, który nie zniszczy się na wietrze. Wiele osób decyduje się na zakup modeli wykonanych z drewna, bowiem łączą w sobie elegancki wygląd i funkcjonalność. Jest to bardzo dobry budulec, który na pewno wytrzyma podmuch wiatru. Alternatywą są metalowe rurki. Jednak tego typu elementy często cechują się niewielką masą, co może mieć negatywne skutki. Silniejszy podmuch wiatru będzie w stanie wyrwać je z ziemi i zniszczyć nasz pawilon.

Warto też zastanowić się, jaki rodzaj konstrukcji nam najbardziej odpowiada. Pierwszym rodzajem pawilonów są modele otwarte, które oferują nam dobry przepływ powietrza oraz dużo słońca. Niestety, okażą się one dość niepraktyczne w przypadku dużego deszczu. Tego rodzaju produkty najlepiej sprawdzają się, gdy chcemy ukryć się przed słońcem. Alternatywą są pawilony w pełni zamknięte, które są dedykowane na czas dużych opadów. Niestety, taka konstrukcja nie sprzyja przepływowi powietrza, więc musimy się liczyć z dużą wilgocią. Ostatnim typem są modele półotwarte, stanowiące kompromis między powyższymi pawilonami. Sprzęt ten pozwala odgrodzić się od deszczu, a jednocześnie zapewnić niezbędny dostęp do świeżego powietrza.

 

 

Pawilony ogrodowe z moskitierą– ranking

 

 

Patio Grenada

 

Model Patio Grenada to bardzo elegancki pawilon ogrodowy, który pozwoli nam na ukrycie się przed silnym wiatrem, palącym słońcem oraz natrętnymi komarami. Produkt posiada stabilny i trwały stelaż, który wykonano z aluminium oraz stali. Całość została pomalowana metodą proszkową, co gwarantuje elegancki wygląd.

Poszycie dachu zostało uszyte z poliestru, co sprawia, że znajdując się w pawilonie będziemy chronieni również przed deszczem. Na uwagę zasługuje to, że tkanina jest bardzo wytrzymała. Poza tym wszystkie ściany mogą zostać schowane, co daje nam możliwość większej cyrkulacji powietrza. Na każdym boku znajdziemy 2 warstwy: wykonaną z poliestru i moskitierę, które nie są ze sobą połączone. Pielęgnacja poszycia jest prosta, bowiem wystarczy użyć mokrej ścierki z wodą lub środkiem piorącym, by pozbyć się brudu. Wymiary modelu to: szerokość – 3 m, długość – 3 m i wysokość – 2,6 m. Waga elementów to 27,5 kg, zatem po rozstawieniu nie ulegną zniszczeniu na skutek mocnego podmuchu wiatru.

Wielu konsumentów, którzy zakupili ten produkt jest z niego bardzo zadowolonych, gdyż cechuje się on eleganckim wyglądem i dużą funkcjonalnością.

 

 

 

 

STI L33D

 

Planując przyjęcie w ogrodzie warto zaopatrzyć się w pawilon ogrodowy, w którym będziemy mogli się schować, gdy pogoda przestanie nam sprzyjać. Modelem, na który warto zwrócić uwagę jest STI L33D. Produkt ochroni nas przed deszczem za sprawą szczelnego dachu. Co więcej, konstrukcja wyposażona jest również w moskitierę, więc nie musimy obawiać się ugryzień komarów.

Pawilon jest w pełni wodoodporny, zatem stanowi dobre schronienie, kiedy w czasie przyjęcia nagle spadnie deszcz. Całość wykonano z polietylenu, który wyglądem przypomina folię. Ponieważ materiał jest w pełni przezroczysty, będziemy mogli kontrolować to, co dzieje się poza ścianą. Rurki ze stali, które stanowią stelaż są dość grube, gdyż mają średnicę 2,5 cm, sprawia to, że konstrukcja jest bardzo stabilna. Warto dodać, że model posiada 2 osobne wejścia, które zapinane są na suwak. Wymiary każdej z 6 ścian to 3 m x 3 m.

Osoby, które zainwestowały w prezentowany sprzęt są z niego bardzo zadowolone, bowiem dobrze chroni nas przed zimnem, deszczem, słońcem oraz komarami, dlatego pawilon może być używany w czasie dowolnej pogody.

 

 

 

 

Twójpasaż.pl 3X3M

 

Model Twójpasaż.pl 3X3M to elegancka siatka dedykowana do pawilonów. Jest ona wyposażona w specjalne mocowania na moskitierę. Sprzęt nadaje się na ciepłe dni, gdy chcemy się cieszyć miłą rozmową ze znajomymi bez ugryzień komarów. Należy zaznaczyć, że siatka jest bardzo mocna, co sprawia, że stanowi bardzo dobrą ochronę.

Produkt dobrze pasuje do pawilonów, których ściany boczne mają wymiary 3 m x 3 m, czyli jest to model uniwersalny. Produkt posiada 2 zamykane wejścia, co ułatwia korzystanie z niego. Warto zaznaczyć, że siatka daje możliwość obserwowania tego, co dzieje się na zewnątrz pawilonu. Łączna długość modelu to 12 m.

Osoby, które zainwestowały w prezentowany produkt są z niego bardzo zadowolone, bowiem można zamocować go w już zakupionym pawilonie, którego ściany boczne nie chronią przed insektami. Jak zaznaczyła duża grupa użytkowników ten pawilon ogrodowy z moskitierą w dobrej cenie, to zakup, na który powinni się zdecydować wszyscy wielbiciele przyjęć na świeżym powietrzu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...