Najlepszy pawilon ogrodowy 3×6

Ostatnio aktualizowane: 20.04.19

 

Jaki pawilon ogrodowy 3×6 wybrać?

 

Zakupienie pawilonu ogrodowego jest bardzo dobrym pomysłem, kiedy spędzamy na zewnątrz bardzo dużo czasu. Konstrukcja tego typu pozwoli nam na odpoczynek na świeżym powietrzu bez obaw, że zaskoczy nas deszcz lub spiecze słońce. Pawilon może również służyć, jako miejsce imprez. Na rynku znajdziemy wiele produktów tego typu różniących się od siebie pod względem designu, materiału wykonania oraz wielu innych. Jaki pawilon ogrodowy jest więc najlepszy?

W naszym artykule zajmiemy się pawilonami, odpowiednimi do większych ogrodów, o wymiarach 3 m x 6 m. Taka konstrukcja jest na tyle duża, że może służyć jako miejsce, gdzie zbiera się cała rodzina.

Wiele osób potwierdza, że najlepszy pawilon ogrodowy o wymiarach 3×6 m w 2019 roku to taki, który możemy sami złożyć oraz sami nadać mu kształt. Niektóre modele mają stały kształt, którego nie możemy dostosować do własnych preferencji.

Jeżeli chodzi o materiał, to bardzo ważne jest to, aby był on wodoodporny. Latem często zdarza się, że zaskakuje nas burza lub nagły deszcz. Nie zawsze będziemy mieć czas, aby schować cały pawilon do garażu lub schowka. Dlatego warto wybrać produkt wykonany z wytrzymałego materiału, który dodatkowo nie przemoknie – szczególnie popularny jest  polietylen. Istotne jest również to, aby pawilon nie nagrzewał się zbyt mocno. W przeciwnym razie przebywanie w środku może być niekomfortowe. Dobrze jest także wybrać model z odpinanymi ścianami. Z kolei okna zapewnią nam widoczność i światło.

Warto również wspomnieć, że najlepsze pawilony ogrodowe o wymiarach 3×6 m mają mocną konstrukcję. Dlatego poleca się inwestycje w modele o konstrukcji metalowej. Jest ona bardzo odporna na działanie warunków atmosferycznych, takich jak wiatr. Musimy jednak pamiętać, że produkty ze stalowymi konstrukcjami są cięższe od tych plastikowych, lecz są również od nich o wiele solidniejsze. Stal często jest dodatkowo malowana proszkowo, co zwiększa walory estetyczne produktu oraz sprawia, że pawilon nie rdzewieje.

 

 

Pawilony ogrodowe 3×6 – ranking

 

 

Wideshop Antracyt 102013

 

Jeżeli szukasz dobrego pawilonu ogrodowego, to z pewnością zainteresuje Cię Wideshop Pawilon Ogrodowy. Jest to model o wymiarach 3 m x 6 m, co oznacza, że zakrywa on około 18 m2. Wysokość produktu to z kolei 2,5 m. Pawilon jest wykonany w całości z polietylenu, materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni UV. Warto również dodać, że polietylen jest wodoodporny. Dlatego nie musimy się martwić, że nagły deszcz zniszczy produkt. Materiał ma kolor antracytu.

Konstrukcja produktu jest wykonana ze stali malowanej proszkowo. Pawilon stoi stabilnie nawet w przypadku, kiedy wieje silny wiatr. Konstrukcja prezentuje się dobrze, a co najważniejsze jest ona odporna na korozję oraz na uszkodzenia. Średnica rur szkieletu wynosi 24 mm oraz 18 mm. Z kolei waga całości wynosi 10 kg. W zestawie znajdziemy śledzie oraz linki. Przymocowanie pawilonu do ziemi nie jest zbyt trudną czynnością.

Opisywany pawilon ogrodowy 3×6 m w dobrej cenie ma 6 ścian bocznych, a każda z nich ma 2 okna. Mamy możliwość zwijania poszczególnych ścian, tak aby gospodarować miejscem w środku pawilonu. Model skutecznie chroni przed słońcem, lecz nie sprawia, że w środku jest zbyt ciepło. Użytkownicy twierdzą, że prezentowany pawilon jest bardzo dobrze wykonany i zapewnia dobre schronienie przed słońcem oraz deszczem.

 

 

 

 

Jysk Sankt Hans 

 

Jysk Sankt Hans to pawilon ogrodowy z 4 ścianami. Produkt nie jest wyposażony w żadne okna. Zamiast tego elementu znajduje się siatka na insekty, która nie pozwala im dostać się do środka. Pawilon jest wykonany z poliestru, więc możemy być pewni, że nie ulegnie on uszkodzeniu. Materiał ma ładny, szary kolor, który dobrze prezentuje się w każdym ogrodzie.

Jeżeli chodzi o konstrukcję, to jest szkielet jest wykonany ze stali. Stabilnie utrzymuje materiał oraz zapobiega przewróceniu się pawilonu w przypadku podmuchów silnego wiatru. Jest to wodoodporny model, więc możemy przebywać w środku nawet wtedy, kiedy pada deszcz. Pawilon gwarantuje również ochronę przed promieniami słonecznymi. Produkt waży 65 kg. Jego dokładne wymiary wynoszą 3 m x 6 m x 2,5 m.

Samodzielny montaż pawilonu nie jest trudny, lecz potrzebne są do tego celu co najmniej 2 osoby. Model jest na tyle duży, że w środku bez problemu zmieszczą się fotele, kanapy lub duży stół dla gości. Do zestawu dołączono zestaw montażowy (śledzie, linki), dzięki czemu nie potrzebujemy pomocy fachowca. Użytkownicy uważają, że pawilon prezentuje się bardzo dobrze  jest ozdobą ogrodu. Bardzo często wspominają również o stabilnej konstrukcji modelu oraz jego wodoodporności.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...