Najlepszy pawilon ogrodowy 3×4

Ostatnio aktualizowane: 09.08.20

 

Jaki pawilon ogrodowy 3×4 wybrać?

 

Latem, gdy na dworze jest ciepło, spędzamy więcej czasu na świeżym powietrzu niż w domu. Zwłaszcza wtedy, gdy obok domu mamy ogródek. Dobrze urządzony może stanowić miejsce odpoczynku, zabawy, organizacji imprez towarzyskich lub pracy. Ze względu na to, że latem słońce potrafi być bardzo mocne, a w naszym klimacie dodatkowo nigdy nie wiemy, kiedy zacznie padać, dobrze jest mieć pawilon, który ochroni nas przed deszczem i słońcem. W tym krótkim artykule chcielibyśmy skupić się na modelach 3 m x 4 m. Takie produkty są na tyle duże, że pod ich zadaszeniem można zrobić większą imprezę, ale jednocześnie są na tyle kompaktowe, że zmieszczą się nawet w mniejszym ogrodzie. Ponieważ wybór takiego produktu może przysporzyć nam problemów, prezentujemy poradnik o tym, jak wybrać najlepszy pawilon ogrodowy 3×4 w 2020 roku.

 

 

Podstawą w tym wypadku jest solidne wykonanie. Stelaż musi być na tyle mocny, aby utrzymał materiał poszycia, nie był podatny na działanie czynników zewnętrznych, a do tego przy mocnych podmuchach wiatru powinien utrzymać się w miejscu. Dlatego też taki pawilon nie powinien być zbyt lekki.

Jeśli chodzi o pokrycie, najpopularniejszym tworzywem jest poliester, który nie przepuszcza wody, jest łatwy w utrzymaniu czystości i odporny na działanie czynników atmosferycznych. Warto zwrócić uwagę, czy materiał, który posiada interesujący nas model, przepuszcza słońce, a jeśli tak, to w jakim stopniu.

Wymiary 3 m x 4 m odnoszą się do podstawy produktu. Natomiast wysokość może być różna. Aby korzystanie z pawilonu było komfortowe polecamy wybór takiego, który ma przynajmniej 2,2 m wysokości.

Nie bez znaczenia jest też design produktu. Taki pawilon powinien ładnie komponować się z otoczeniem w ogrodzie, aby całość dobrze się prezentowała. Chcąc ułatwić Ci wybór, poniżej przygotowaliśmy zestawienie zawierające najlepsze pawilony ogrodowe 3×4.

 

 

Pawilony ogrodowe 3×4 – ranking

 

 

Multi Garden Multistore Premium

 

Niezwykle stylowy, pawilon ogrodowy 3×4 w dobrej cenie, jakim jest Multi Garden Multistore Premium to produkt, który będzie stanowił piękną ozdobę każdego ogrodu. Model ten ma wytrzymałą, metalową konstrukcję malowaną metodą proszkową.

Ponieważ posiada zdejmowane ścianki boczne, dowolnie ustawisz pawilon, tak aby spełniał Twoje oczekiwania. Bardzo ważne jest to, że pawilon ma wodoodporne pokrycie dachu. Dzięki temu schronimy się pod pawilonem w deszczową pogodę i nie będziemy zmuszeni przerywać przyjęcia w ogrodzie. Warto też podkreślić, że model ten ma bardzo skuteczną wentylację.

Waga konstrukcji to aż 44 kg. Z pomocą innych osób przeniesiemy pawilon, a przy tym nie musimy obawiać się, że przy większych podmuchach wiatru zostanie on wywrócony lub uszkodzony.

Pokrycie altany jest wykonane z poliestru, który jest odporny na działanie promieni UV. Poza tym jest on łatwy w pielęgnacji.

Jak zauważają konsumenci, jest to jeden z najładniejszych pawilonów dostępnych na rynku. Cechuje go bardzo solidne wykonanie.

 

 

 

 

WideShop Kremowy Stelaz Metal

 

WideShop Kremowy Stelaz Metal to pawilon ogrodowy z prostokątnymi platerowanymi kolumnami, które pomalowano proszkowo, aby nie ulegały korozji. Model ten posiada krokwie. Całość konstrukcji jest niezwykle stabilna, odporna na uszkodzenia, a przy tym na działanie czynników atmosferycznych.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem zastosowanym w tym produkcie jest wentylacja przez otwór w dachu. Dodatkowo należy zauważyć, że pawilon świetnie chroni nas przed słońcem.

Model ten ma wysokość 270 cm. W efekcie poruszanie się pod pawilonem nie będzie stanowić większego problemu.

Poszycie produktu jest wykonane z poliestru w kolorze kremowym. Po pierwsze jest to materiał łatwy w pielęgnacji, a po drugie pięknie się prezentuje. Waga całej konstrukcji to 28 kg. Jest ona na tyle solidna, aby wytrzymać silniejsze podmuchy wiatru. Jednocześnie przenoszenie pawilonu nie będzie stanowić większego problemu.

Konsumenci w swoich recenzjach bardzo pozytywnie oceniają wykonanie produktu oraz jego bardzo atrakcyjny wygląd. Dzięki czemu pawilon jest niezastąpionym dodatkiem podczas  bardziej wystawnych imprez w ogrodzie.

 

 

 

 

Wideshop Antracyt 102450

 

Wideshop Antracyt 102450 to piękna altana z prostokątnymi platerowanymi kolumnami. Jej konstrukcja jest malowana proszkowo. Dzięki czemu całość pięknie się prezentuje, a do tego jest wysoce odporna na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych.

Ciekawym rozwiązaniem jest wentylacja znajdująca się w otworze dachu. W ten sposób pod pawilonem nie panuje zaduch. Poszycie altany świetnie chroni nas przed działaniem promieni słonecznych. Poza tym element ten nie przepuszcza wody, a więc chroni nas przed zmoczeniem w czasie deszczu.

Produkt ma wymiary 3 m x 4 m x 2,7 m. Jest to odpowiedni rozmiar do zorganizowania niewielkiego przyjęcia, w tym ustawienia w pawilonie sporej wielkości stołu. Ponieważ model ten pokryty jest poliestrem, jego czyszczenie nie sprawi nam większego problemu.

Konsumenci w swoich ocenach potwierdzają, że jest to niezwykle solidny wariant. Głównie chodzi tutaj o konstrukcję pawilonu, jak również jego poszycie. Z dużym uznaniem spotkał się także design produktu. Niewątpliwie będzie się pięknie prezentował w każdym ogrodzie.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status