Najlepszy parasol ogrodowy 4 m

Ostatnio aktualizowane: 18.04.19

 

Jaki parasol ogrodowy 4 m wybrać?

 

Im więcej czasu latem spędzasz w ogrodzie, tym częściej zastanawiasz się nad jego wystrojem. Próbujesz zadecydować, który z elementów wyposażenia ogrodu jest najbardziej praktyczny i będzie spełniał kilka podstawowych funkcji. Do takich przedmiotów zalicza się parasol ogrodowy. W naszym poradniku dowiesz się, które cechy są najbardziej istotne przy zakupie takiego produktu.

Zastanów się, jakiej wielkości parasol potrzebujesz. Im większa jest czasza, tym solidniejsza powinna być podstawa, aby całość konstrukcji była stabilna. Weź pod uwagę również miejsce ustawienia parasola – jeśli planujesz umieścić go na tarasie, wybierz model w takim rozmiarze, aby jego brzegi  nie ocierały ścian. Zadecyduj, do czego będziesz używać produktu – zwykle służy nie tylko do dawania cienia pod leżakiem, ale również osłania stół i krzesła ogrodowe podczas obiadów. Jeśli wiesz, że będziesz często przenosić parasol z miejsca w miejsce, wybierz taki, który łatwo złożyć i przenieść – nie może być również zbyt ciężki. Jeśli natomiast planujesz użytkować produkt tylko w jednym miejscu, rozważ zakup modelu montowanego do ściany. Najlepsze parasole ogrodowe 4 m (bo taka średnica jest optymalna przy parasolach wielofunkcyjnych), mają również regulację kąta nachylenia, przez co możesz dowolnie ustawić czaszę parasola w taki sposób, aby osłaniała wybrany obszar.

Parasol ogrodowy musi być odporny na promienie słoneczne – materiał nie może blaknąć lub zmieniać właściwości. Najlepszy parasol ogrodowy 4 m w 2019 roku ochroni Cię i Twoje meble ogrodowe przed małym deszczem. Materiał powinien być również na tyle wytrzymały, aby nie zniszczyły go podmuchy wiatru. Dobrze, aby produkt można było schować na zimę lub chociaż móc odkręcić jego czaszę. Wtedy tkanina posłuży znacznie dłużej, z zachowaniem wszystkich swoich właściwości. Równie istotne jest, aby podstawa produktu była bardzo stabilna. Warto czasem ją dociążyć, aby ochronić całość konstrukcji przed silnym wiatrem. Pamiętajmy, że z im trwalszego materiału wykonany jest cały stelaż parasola, tym będzie cięższy, ale zarazem bardziej solidny. To ważne, ponieważ produkt nie będzie narażony na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Model ma być też odporny na korozję, działanie słońca oraz uszkodzenia mechaniczne, które niestety również zdarzają się dość często.

 

 

Parasole ogrodowe 4 m – ranking

 

 

Twój pasaż GM35110 

 

Twój pasaż GM35110 to parasol ogrodowy 4m w dobrej cenie, który idealnie sprawdzi się jako ochrona przeciwsłoneczna w Twoim ogrodzie. Niebieski kolor będzie odpowiedni zarówno do ciemnych, jak i jasnych mebli. Akcesorium doskonale dopasuje się do wystroju Twojego ogrodu.

Produkt jest bardzo dobrze wykonany. Zastosowanie podwójnego szycia znacznie wzmacnia czaszę. Aluminiowa konstrukcja jest odporna na korozję i rdzewienie. Łatwo rozłożysz i złożysz ten model za pomocą korbki. Wysokość parasola to 2,7 m, tak więc nadaje się zarówno do osłaniania leżaka, jak i do ochrony stołu ogrodowego przed nadmiernym nasłonecznieniem.

W opinii posiadaczy tego modelu jest on bardzo dobrym rozwiązaniem jako parasol na działkę, na taras i do ogrodu. Oprócz ochrony przed słońcem produkt zapewnia schronienie też przed delikatnym deszczem. Jego przechowywanie jest bardzo proste, ponieważ całość konstrukcji da się rozkręcić za pomocą narzędzi, które każdy ma w domu.

 

 

 

 

Doppler Profiline Alu Expert 

 

Jeśli poszukujesz obszernego parasola, który jest bardzo elegancki i zarazem łatwy w przenoszeniu z miejsca na miejsce, Doppler Profiline Alu Expert to model, którego zakup możesz rozważyć. Sprawdzi się on na tarasie, przy stole lub jako ochrona przed słońcem na plażę.

Białe poszycie parasola sprawia, że produkt nie nagrzewa się zbytnio i przez to nie jest nam pod nim za gorąco. Poliester zawarty w tkaninie czyni ją odporną na działanie czynników zewnętrznych. Model ochroni Cię również przed niewielkim deszczem. Prezentowany produkt to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które często chcą przewozić parasol w inne miejsce.

Według opinii kupujących to akcesorium jest nie tylko niezwykle praktyczne, ale również łatwe w przechowywaniu. Parasol po złożeniu nie zajmuje zbyt dużo miejsca, więc nawet jeśli mamy dość mało przestrzeni w szopie lub w garażu, na okres zimowy będziemy mogli z powodzeniem go przechować.

 

 

 

 

Twój pasaż Terakota z korbką 4 m

 

Model Twój pasaż Terakota z korbką 4 m jest parasolem, który swoim radosnym kolorem poszycia doskonale wpasowuje się w wiosenno – letni klimat. Produkt jest solidny, niestraszne mu nawet najmocniejsze podmuchy wiatru.

Wysokość parasola to 2,4 m, więc nawet wysokie osoby będą mogły pod nim spokojnie przysiąść, aby schronić się przed słońcem. Model waży zaledwie 10 kg, co pozwala na jego częste przenoszenie z miejsca na miejsce. Aluminiowa konstrukcja pokryta białym proszkiem czyni stelaż odpornym na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych oraz na delikatne uszkodzenia mechaniczne.

Kupujący oceniają ten parasol bardzo wysoko za funkcjonalność oraz niewielkie rozmiary po złożeniu, co nie jest bez znaczenia przy jego transporcie lub przechowywaniu. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem solidnego akcesorium ogrodowego, które dobrze spełni swoją rolę, a zarazem jest estetycznie wykonane – konsumenci polecają właśnie ten produkt.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...