Najlepsza markiza tarasowa boczna

Ostatnio aktualizowane: 20.04.19

 

Jaką markizę tarasową boczną wybrać?

 

Elementami, które coraz częściej pojawia się na naszych balkonach są markizy. Wynika to z tego, że dobrze dobrany produkt jest nas w stanie osłonić przed słońcem oraz innymi, niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Jednak, aby taki sprzęt się sprawdził musimy, zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Ponieważ nie każdy z nas wie, jak zakupić taki przedmiot, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dzięki jego lekturze dowiesz się, jakie cechy powinny mieć najlepsze boczne markizy tarasowe.

Ponieważ wymiary każdego tarasu i balkonu są inne, warto zakupić sprzęt, który jest składany. Dzięki temu, bez trudu dopasujemy stopień rozłożenia markizy. Zazwyczaj szerokość w tego typu produktach waha się od 2 m do nawet 5 m. W tym poradniku chcielibyśmy polecić Ci zakup możliwie najdłuższego modelu. Sprawi on, że na pewno zasłonisz cały swój taras tak, aby cieszyć się przyjemnym cieniem, osłoną od wiatru oraz prywatnością podczas relaksu.

Głównym celem tego typu modeli jest ochrona użytkowników przed promieniami słonecznymi. Jednak pogoda latem bywa nieprzewidywalna, dlatego najlepsza boczna markiza tarasowa w 2019 roku powinna być pokryta warstwą wodoodporną. Sprawi to, że nie będziemy musieli zwijać produktu za każdym razem, gdy w naszej okolicy pojawi się przejściowy deszcz.

Ważne jest to, aby montaż i demontaż był możliwie najprostszy. Wynika to z tego, że markizy nie są odporne na działanie niskich temperatur oraz dużej ilości śniegu, zatem wielu producentów sugeruje demontaż modelu na okres zimy. Niestety, jeśli zamontowanie sprzętu będzie trudne i czasochłonne, wykonanie tego zadania nie będzie proste. Innym, łatwym w demontażu rozwiązaniem są markizy oferujące montaż do twardego oraz miękkiego podłoża. Ten sposób wymaga użycia specjalnych uchwytów, które umieszczamy na wysokości kilku centymetrów w ziemi. Upewnij się, że kasetka, w której schowany jest materiał została wykonana z wysokiej jakości aluminium. Materiał ten używany jest głównie ze względu na swoje właściwości antykorozyjne oraz elegancki wygląd.

 

 

Markizy tarasowe boczne – ranking

 

 

2BM C10958465

 

Urządzając swój taras warto zakupić dobrej jakości osłonę przed promieniami słonecznymi. Dzięki temu, fragment przestrzeni pozostanie w cieniu, co zapewni nam komfortowy wypoczynek w gorące dni. Produktem, który to umożliwi jest 2BM C10958465. Jest to wysokiej jakości markiza tarasowa.

Największą zaletą produktu jest to, że po ustawieniu możemy regulować jego długość. Pozwala nam to dostosować produkt do naszych wymagań. Co więcej sprzęt można łatwo zdemontować na zimę, zatem nie musisz obawiać się, że niskie temperatury zniszczą materiał. Maksymalna długość modelu to 3 m, zatem będzie on pasować do niemal każdej wielkości tarasu. Wysokość sprzętu to 160 cm. Co więcej, materiał osłony został pokryty wodoodporną powłoką, zatem nie zniszczy się ona w czasie deszczu. Sprzęt został wsparty elementami aluminiowymi, dzięki temu cechuje się dużą trwałością. Dodatkowo, markizę pokryto specjalną powłoką antykorozyjną, co sprawia, że przez długi czas będzie się nienagannie prezentować.

W swoich opiniach wielu konsumentów doceniło staranne wykonanie modelu. Specjalna, wodoodporna warstwa sprawia, że markiza nie zniszczy się na deszczu, zatem będziesz mógł ją użytkować przez długi czas.

 

 

 

 

Selt Bora

 

Osobom, które poszukują dobrej jakości markizy tarasowej, polecamy zainteresowanie się modelem Selt Bora. Jest to bardzo dobry model, który umożliwi Ci skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi oraz wiatrem. Dodatkowo, produkt pozwoli nam ochronić się przed spojrzeniami przechodniów.

Do zalet sprzętu zaliczamy profesjonalne wykonanie. Powierzchnię modelu pokryto bowiem warstwą wodoodporną, zatem nie musisz demontować markizy w czasie deszczu. Jednak zalecane jest jej złożenie w czasie zimy, gdyż produkt nie jest odporny na niskie temperatury. Poza tym powierzchnia została polakierowana, zatem dobrze się prezentuje. Maksymalna szerokość modelu to 2,40 m. Mechanizm rozsuwania markizy jest ręczny.

Łatwy montaż to główna cecha, jaka przekonała konsumentów do zakupu prezentowanego produktu. Dodatkowo markiza posiada aluminiowe wykończenia, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Konsumenci docenili również gruby materiał, który nie przepuszcza promieni słonecznych, zatem możemy spokojnie zrelaksować się na tarasie.

 

 

 

 

Leroy Merlin 3 m

 

Jeśli interesuje Cię elegancka boczna markiza tarasowa w dobrej cenie, to polecamy Ci zainteresowanie się modelem Leroy Merlin 3 m. Jest to wysokiej jakości produkt, który pozwoli uchronić się przed palącym słońcem, wiatrem oraz wzrokiem przechodniów. Dzięki temu, będziesz mógł się zrelaksować na zewnątrz, bez obaw, że się zbyt mocno opalisz.

Prezentowany sprzęt jest składany, dzięki czemu bez problemu dopasujesz jego wymiary do Twojego balkonu lub tarasu. Maksymalne rozstawienie produktu wynosi 3 m, zaś szerokość to 160 cm. Warto dodać, że materiał został pokryty wodoodporną powłoką, zatem nie ulega on zniszczeniu w czasie deszczu. Montaż oraz demontaż to bardzo proste czynności. Dodatkowo wszystkie elementy aluminiowe, które podtrzymują konstrukcję są pokryte emulsją, która zapobiega korozji.

Zdaniem konsumentów jest to bardzo elegancki i wydajny produkt, który pozwoli nam cieszyć się prywatnością na naszym własnym tarasie.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...