Najlepsza huśtawka ogrodowa metalowa

Ostatnio aktualizowane: 19.04.19

 

Jaką huśtawkę ogrodowa metalową kupić?

 

Jeśli cenisz sobie relaks na świeżym powietrzu i masz duży ogród, powinieneś pomyśleć o zakupie huśtawki. Jak wybrać dobry produkt? Na to pytanie odpowiemy w tym krótkim tekście. Ogólna zasada jest taka, że im solidniejsza jest huśtawka, tym lepiej. Wśród najbardziej wytrzymałych materiałów, z których wykonuje się te elementy wyposażenia ogrodu, najczęściej spotykanym jest metal. W naszym poradniku zakupowym zamieściliśmy również kilka innych cech, którymi warto kierować się przy wyborze huśtawki, abyśmy mogli jak najdłużej spędzać nasze leniwe popołudnia na świeżym powietrzu.

Na rynku dostępnych jest kilka wariantów huśtawek. Możemy wybierać spośród materiałów wykonania, takich jak tworzywo sztuczne, drewno lub metal. Masz do wyboru modele z poduszkami lub bez. Miękkie siedzisko przyda się wówczas, gdy planujesz spędzić na huśtawce długie godziny. Co do zalet poszczególnych materiałów należy wyróżnić metal i drewno, ponieważ są one najtrwalsze. Kłopot z drewnianą huśtawką jest jedynie taki, że z czasem mogą pojawić się na niej sęki lub drzazgi, a do tego drewno trzeba regularnie konserwować. Natomiast modele z tworzyw sztucznych lepiej przechowywać zimą w pomieszczeniu, ponieważ źle znoszą kiepskie warunki atmosferyczne. Poza tym plastikowe huśtawki często mają mniejszy unios i są raczej skierowane do dzieci.

Metalowe huśtawki są bardzo trwałe i wyróżnia je atrakcyjny design. Możemy położyć na nich poduszki, aby siedzenie było nieco wygodniejsze. Najlepsze metalowe huśtawki ogrodowe charakteryzują się stabilną konstrukcją. Są one tak solidne, że mieszczą kilka dorosłych osób lub będziesz mógł na nich odpoczywać w pozycji leżącej. Konsumenci uznali, że najlepsza metalowa huśtawka ogrodowa w 2019 roku jest również bezpieczna. Produkt nie może mieć żadnych wystających elementów, ani niestabilnych części, które groziłyby zerwaniem się w najmniej odpowiednim momencie. Pamiętajmy także o tym, że wybór tego elementu wyposażenia ogrodu powinien być podyktowany przede wszystkim naszymi osobistymi preferencjami. Jeśli mamy już jakieś meble w ogrodzie, dobrze byłoby, gdyby huśtawka pasowała do nich stylem. Wówczas stworzymy spójny zestaw, który będzie się prezentował bardzo elegancko np. podczas przyjęć w ogrodzie.

 

 

Huśtawki ogrodowe metalowe – ranking

 

 

Hecht Berlin D

 

Jeśli potrzebujesz dużej, kilkuosobowej huśtawki, model Hecht Berlin D powinien spełnić Twoje oczekiwania. Konstrukcja wykonana ze stalowych rur jest bardzo stabilna i z łatwością wytrzyma zarówno dziecięce zabawy, jak i relaks kilku osób dorosłych.

Daszek pokryty tkaniną chroni przed słońcem i małym deszczem. Głębokość ławki wynosząca 130 cm pozwala wygodnie ułożyć się na meblu. Szerokość 185 cm wystarczy, aby wygodnie usadowiły się na huśtawce nawet 3 dorosłe osoby – obciążenie tego elementu wyposażenia ogrodu wynosi 240 kg.

Kupujący, lubiący solidne meble, bardzo chwalą sobie tę huśtawkę. Jest ona estetycznie wykonana, dzięki czemu będzie pasowała do eleganckich ogrodów, gdzie każdy element musi być spójny z pozostałymi. Również konstrukcja huśtawki jest solidna. To zdecydowanie mebel godny polecenia, który cenią sobie miłośnicy pięknych ogrodów i funkcjonalnych mebli.

 

 

 

 

Patio Luna 

 

Wiele osób ceni gotowe komplety produktów – kupując dany model zyskujemy pasującą do siebie całość. Takim konsumentom z pewnością spodoba się im zestaw ogrodowy Patio Luna. Jest to metalowa huśtawka ogrodowa w dobrej cenie wyróżniająca się solidnością i atrakcyjnym designem.

To trzyosobowy zestaw z kompletem poduszek wykonanych z poliestru, przez co są łatwe w utrzymaniu w czystości. Daszek nad huśtawką ma taki sam kolor, jak poduszki. Aby zapewnić komfort użytkownikom wierzch poduszek został wykonany z bawełnianej tkaniny. Rama huśtawki to stal malowana metodą proszkową. Prezentuje się więc bardzo atrakcyjnie, zadowalając jednocześnie jakością.

Kupujący lubią wygodne, ładne rzeczy, a ta huśtawka z pewnością do nich należy. To bardzo dobry wybór do większości ogrodów, gdzie potrzebne jest odświeżenie w postaci nowych elementów. Zarówno najmłodsi użytkujący, jak i najstarsi z pewnością będą zadowoleni z produktu. Jakość i wygoda to dwie najczęściej wymieniane zalety tego produktu.

 

 

 

 

Lazur VICTORIA DeLux 

 

Produkty ogrodowe mają zachwycać nie tylko wyglądem, ale również funkcjonalnością. Wiedzieli o tym twórcy modelu Lazur Victoria DeLux. Dzięki produktowi wypoczniesz na świeżym powietrzu na wygodnym meblu.

Model jest o tyle interesujący, że ma funkcję spania. Również jakość wykonania konstrukcji jest bardzo dobra. Długość siedziska to 180 cm, dzięki czemu na meblu wygodnie odpoczną trzy dorosłe osoby. Na komfort wpływa również wysokość oparcia wynosząca 56 cm. Głębokość całkowita siedziska wynosi 115 cm.

Kupujący wiedzą, jak trudno wybrać odpowiednią huśtawkę, która spełni oczekiwania osób mających z niej korzystać. Musi ona również wpasowywać się w miejsce, w którym stanie. Prezentowany model jest jednym z najchętniej kupowanych mebli ogrodowych w tym segmencie cenowym, właśnie z powodu swojej uniwersalności oraz wygody użytkowania. Również utrzymanie mebla w czystości jest bardzo proste, co szczególnie cenią sobie rodzice małych dzieci oraz właściciele zwierząt.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...