Najlepszy grill ogrodowy z wędzarnią

Ostatnio aktualizowane: 05.07.20

 

Jaki grill ogrodowy z wędzarnią wybrać?

 

Grillowanie jest ulubioną formą spędzania wolnego czasu podczas wakacji, czy letnich weekendów. Warto więc pomyśleć o odpowiednim sprzęcie, który zapewni sprawne przygotowanie potraw podczas przyjęć na świeżym powietrzu. Przed dokonaniem wyboru należy zastanowić się, w jaki sposób będziemy z niego korzystać. Najwięcej możliwości daje grill z wędzarnią.

 

 

Najlepsze grille ogrodowe z wędzarnią wykonane są z dobrych materiałów – stali nierdzewnej, stali chromowanej lub żeliwa.  Największą popularnością wciąż cieszą się grille opalane węglem drzewnym, ponieważ nie są zależne od sieciowych źródeł energii. Poza tym, potrawy przygotowane w nich mają niepowtarzalny smak, zwłaszcza jeśli do węgla dosypiemy wiórków drzewa jabłoni, wiśni, czy orzecha.  

Jeżeli decydujemy się na przenośny grill, należy sprawdzić jego stabilność! Natomiast grill betonowy jest elementem małej architektury, więc powinien komponować się ze stylem naszego ogrodu. Miejsce na ustawienie grilla jest mniej istotne przy urządzeniach przenośnych, natomiast grill betonowy nie powinien być w pobliżu roślin, które mogą ucierpieć na skutek wysokiej temperatury. Pamiętajmy, że grill z wędzarnią nie może być blisko posesji sąsiadów, aby dym nie był dla nich uciążliwy.  Największą zaletą grillowania jest wspólne spędzanie czasu.

Niezależnie od tego, jakie urządzenie wybierzemy, pamiętajmy, że najlepszy grill ogrodowy z wędzarnią w 2020 roku, to ten który zapewni udane biesiadowanie w gronie przyjaciół w zbliżającym się sezonie!

 

 

Grille ogrodowe z wędzarnią – ranking

 

 

Eminet 70L

 

Grill ogrodowy z wędzarnią Eminet 70 L ruchomy grill na kółkach, które umożliwiają jego przemieszczanie. Może być usytuowany w ogrodzie lub na tarasie. Posiada blaszaną obudowę z żaroodporną powłoką, pojemnik na węgiel, komin z pokrywką do odprowadzania dymu, emaliowane ruszty do pieczenia, termometr max 350 st. C do kontroli temperatury. Grill ma stabilną konstrukcję, dzięki której można bezpiecznie z niego korzystać.

Użytkownicy, którzy kupili grill ogrodowy z wędzarnią Eminet 70L, są bardzo zadowoleni ze swojego wyboru. Uważają, że jest to urządzenie dopracowane w szczegółach, co daje gwarancję dobrej jakości grillowanych i wędzonych produktów.

 

 

 

 

Biowin 330408 

 

Grill ogrodowy z wędzarnią Biowin 330408 jest to wysokiej jakości wędzarnia z popielnikiem. Jej konstrukcja jest prosta, ale daje wiele możliwości zastosowania. Urządzenie wyposażone jest w dwie komory, które mogą być używane razem lub osobno – jako grill lub jako wędzarnia. Komora główna służy do przyrządzenia większej ilości grillowanych produktów. Wyposażona jest w termometr do monitorowania temperatury. Komora boczna służy do przygotowania małych ilości potraw.

W przypadku wykorzystania urządzenia jako wędzarni wkłada się do niej generator dymu, w którym umieszcza się wiórki drzew owocowych lub liściastych, w celu uzyskania odpowiednich walorów smakowych wędzonych produktów. Produkty wędzone są w komorze głównej. Dym odprowadzany jest przez komin. Urządzenie jest łatwe do wyczyszczenia, dzięki popielnikowi i talerzykowi na spływający tłuszcz. Grill posiada kółka i uchwyty, pozwalające na łatwe przemieszczanie.

W opinii klientów, którzy kupili grill ogrodowy z wędzarnią Biowin 330408 jest to niezwykle praktyczne i proste w obsłudze urządzenie, dzięki któremu przygotowywać urozmaicone potrawy podczas spotkań towarzyskich, a także na użytek domowy. Podkreślają również, że jest to grill ogrodowy z wędzarnią w dobrej cenie.

 

 

 

 

BK Corner Wersja 3 

 

Grill ogrodowy BK Corner Wersja 3 to grill betonowy, odporny na działanie wysokiej temperatury. Jego konstrukcja umożliwia ustawienie w wewnętrznych narożnikach budynku. Może on  także stać samodzielnie.

Grill ten prezentuje się bardzo efektownie – obłożony jest jasnym kamieniem, a na wysokości paleniska umieszczona jest szeroka granitowa półka. Ma smukły kształt, zwężający się ku górze.  Cornerposiada szufladę na popiół ze stali nierdzewnej oraz żeliwny ruszt o wymiarach 52 x 34 cm. Powyżej rusztu umieszczony jest rożen, obracany korbką, do pieczenia większych kawałków mięsa.

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup tego urządzenia uważają, że grill ogrodowy BK Corner Wersja 3 znakomicie spełnia swoją rolę użytkową, a oprócz tego jest ciekawą dekoracją ich ogrodu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status