Wizjery elektroniczne ranking

Ostatnio aktualizowane: 14.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Spieszysz się i nie masz czasu na wielogodzinne zakupy, a jednocześnie chcesz wybrać najlepszy wizjer elektroniczny? Zapraszamy Cię na naszą stronę, gdzie udało nam się wyłonić dwa takie najlepsze urządzenia w 2021 roku, czyli Yale Infinity DDV 5000 i Brinno Phv132514. Skąd wiemy, że to właśnie one są najlepsze? Przeanalizowaliśmy dokładnie wiele różnych opinii wydawanych przez konsumentów, którzy już wypróbowali zakupione przez siebie modele. Yale Infinity DDV 5000 uplasował się na pierwszym miejscu. W skład jego wyposażenia wchodzi czytelny wyświetlacz o dużym rozmiarze, dzięki któremu można uzyskać bardzo wyraźny obraz sprzed drzwi zewnętrznych. Ponadto umieszczana w otworze kamera jest bardzo dyskretna, może zapisywać zarówno zdjęcia, jak i filmy. Model Orno OR-WIZ-1102 jest zasilany bateriami, dlatego podczas jego montażu nie ma potrzeby doprowadzania przewodów do drzwi. To sprzęt z monitorem o dużej przekątnej, który zapewnia wyraźny obraz. Co ważne, wizjer został wyposażony w nocny tryb pracy, dlatego na pewno zobaczymy, kto dzwoni do drzwi, niezależnie od godziny.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki wizjer elektroniczny kupić ?

 

Przewodnik zakupowy

Wizjer jest dla wielu bardzo ważnym elementem drzwi zewnętrznych, ponieważ dzięki niemu można dyskretnie zobaczyć, kto do nas przyszedł. Tradycyjne modele z plastikową przykrywką są dzisiaj wypierane przez bardziej nowoczesne produkty z kamerą i aparatem. Dzięki nim możemy widzieć dokładnie wszystkich gości, także w nocy, ponieważ posiadają one specjalne diody podczerwieni. Poniższy poradnik podpowie Ci, jaki wizjer elektroniczny wybrać, zwracając uwagę na jego różne parametry i cechy.

 

 

Zalety wizjera elektronicznego

Wizjery elektroniczne cieszą się coraz większą popularnością i decyduje się na nie coraz większa liczba posiadaczy zwykłych modeli optycznych. Dzieje się tak, ponieważ ich montaż jest niezwykle prosty i pozwalają one często zobaczyć znacznie więcej, także kiedy już się ściemni na zewnątrz. Ze względu na to, że są one zasilane bateriami, nie musimy podłączać w domu żadnych dodatkowych kabli.

Wizjer elektroniczny to niewielkie urządzenie wyposażone w minikamerę, którą należy zamontować po zewnętrznej stronie drzwi. Z kolei po ich wewnętrznej stronie umieszcza się dołączony do zestawu wyświetlacz LCD. Kiedy tylko ktoś zapuka do naszych drzwi, będziemy mogli na wyświetlaczu dokładnie zobaczyć twarz gościa, nawet gdy nie będzie on stał bezpośrednio przed kamerą.

Na uwagę zasługuje również fakt, że taki typ wizjera wbrew pozorom jest bardzo prosty w obsłudze. Możemy go zintegrować z dzwonkiem i kiedy ktoś go naciśnie, na ekranie automatycznie pojawi się obraz. Inną możliwością jest po prostu wciskanie przycisku, kiedy tylko usłyszymy dzwonek lub pukanie do drzwi, by sprawdzić, kto przyszedł. Z obsługą takiego produktu mogą poradzić sobie zarówno osoby starsze, jak i dzieci.

 

Wyświetlacz

Najważniejszym elementem elektronicznych wizjerów jest zdecydowanie ich wyświetlacz. To dzięki niemu możemy obserwować, co dzieje się przed naszymi drzwiami i upewnić się, że możemy do środka wpuścić czekającego gościa. Powinien być on przede wszystkim kolorowy i mieć dość duże rozmiary. To zagwarantuje jego czytelność, dzięki czemu nawet osoby w podeszłym wieku nie będą miały problemu z zobaczeniem obrazu.

 

Działanie na podczerwień

Najlepszy wizjer elektroniczny powinien być wyposażony w kamerę, która może działać na podczerwień. Dzięki temu będziemy mogli uzyskać dokładny obraz sprzed drzwi nie tylko w dzień, ale również w wieczorem i w nocy. To dobre rozwiązanie także dla osób mieszkających w bloku. Korytarze w tego typu budynkach zwykle nie są odpowiednio doświetlone i czasem ciężko jest zobaczyć przez zwykły wizjer, kto stoi przed drzwiami.

 

Wymiary zewnętrznej kamery

Wybierając najbardziej odpowiedni dla siebie model wizjera elektronicznego powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na wymiary wyświetlacza, ale także kamery. Jako, że ten element będzie umieszczony po zewnętrznej stronie drzwi, musi być bardzo dyskretny i niezauważalny. Większość producentów tego typu urządzeń zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wymiary ich produktów zwykle nie przekraczają 70 mm (zarówno jeśli chodzi o ich szerokość, jak i wysokość).

 

Karta pamięci

Podjęcie decyzji, jaki wizjer elektroniczny jest najlepszy, czasem sprawia kłopot. Jeśli w sklepie natknęliśmy się na kilka interesujących modeli, warto porównać je pod kątem funkcjonalności. Kiedy możemy pozwolić sobie na nieco większy wydatek, najlepiej wybrać taki model, do którego można podłączyć kartę pamięci. Dzięki niej urządzenie będzie zapisywać obrazy sprzed drzwi w formie zdjęć, mogą one być nawet podpisane dokładną datą i godziną. Będziemy więc mogli bez przeszkód sprawdzić, kto i kiedy pojawił się przed naszym domem, czy mieszkaniem pod naszą nieobecność.

 

Zoom

Zoom to opcja, która sprawdzi się w szczególności w przypadku osób ze słabszym wzrokiem. Dzięki niej możemy przybliżyć obraz rejestrowany przed naszymi drzwiami i dokładnie sprawdzić, kto przed nimi stoi. To często zwiększa poziom bezpieczeństwa, zwłaszcza osób starszych. Będą one mogły przyjrzeć się twarzy gościa i ocenić, czy można go wpuścić, czy może jednak jest to osoba obca, która jest np. potencjalnym oszustem.

 

 

Zasilanie

Wizjery elektroniczne zasilane są najczęściej bateriami AA, które można znaleźć w wielu sklepach. Takie rozwiązanie nie tylko jest wygodne, ale również pozwala uniknąć montażu dodatkowych kabli. Niektóre z dostępnych na rynku modeli mogą działać nie tylko dzięki zewnętrznemu akumulatorowi. W razie potrzeby można je także podłączyć do sieci poprzez dołączony do zestawu zasilacz. To może okazać się przydatne, kiedy zapomnieliśmy o zakupie nowych baterii lub np. nie mamy możliwości wyjścia z domu.

 

Wizjery elektroniczne w dobrych cenach

Choć wizjery elektroniczne mogą okazać się nieco droższe niż tradycyjne produkty optyczne, w wielu przypadkach są one znacznie lepszym wyborem. Za najtańsze modele zapłacimy ok. 180-250 zł, co wydaje się być dość rozsądną kwotą. Urządzenia bardziej zaawansowane, z lepszej jakości wyświetlaczem, czy też możliwością zamontowania w nich karty pamięci o większej pojemności kosztują nieco więcej. Ich koszt może przekraczać 500 zł. Warto jednak zastanowić się, czy rzeczywiście należy oszczędzać na bezpieczeństwie swoim i reszty domowników.

 

Najlepsze wizjery elektroniczne w 2021 roku

 

Wizjery elektroniczne pozwalają na dokładniejsze zobaczenie twarzy osoby, która puka do naszych drzwi. Niektóre modele umożliwiają wyświetlenie wyraźnego obrazu również po zmroku, a nawet zapisywanie zdjęć pukających do drzwi osób pod naszą nieobecność. Obraz zapisywany jest na zamontowanej karcie pamięci. Ze względu na rosnącą popularność tych urządzeń przygotowaliśmy ranking wizjerów elektronicznych, w którym uwzględniliśmy ciekawe produkty w dobrych cenach.

 

Nasze zalecenia

 

Yale Infinity DDV 5000

 

Model Yale Infinity DDV 5000 posiada kamerę o rozdzielczości 0,3 MP i kącie widzenia 110 stopni, dlatego też musiał się on znaleźć w tym rankingu. W zestawie znajduje się również 3,5 calowy wyświetlacz LCD, który gwarantuje bardzo wyraźny i czytelny obraz. Produkt pasuje do wszystkich drzwi, których grubość wynosi od 40 mm do 70 mm, a także do otworu wizjera o średnicy 14 mm.

Ten wizjer wyposażony został w menu w języku polskim, co ułatwia korzystanie z niego. Ma on także zintegrowany dzwonek (do wyboru jest tu 16 melodii), a jego głośność osiąga wartość 80 dB. W efekcie nawet osoby starsze mogą usłyszeć, że ktoś dzwoni do drzwi. Poza tym model ten posiada funkcję robienia zdjęć. Są one zapisywane na karcie pamięci i podpisane dokładną datą i godziną.

Opinie o wizjerach elektronicznych marki Yale są bardzo pozytywne. W przypadku tego produktu dla wielu konsumentów największą zaletą jest jego duży wyświetlacz, który idealnie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku dzieci i osób starszych.

Wizjer elektroniczny Yale Infinity DDV 5000 jest zasilany bateriami. Model wyposażono w 3,5 calowy monitor LCD.

Zalety
Dzwonek:

Urządzenie ma zintegrowany dzwonek, który osiąga głośność do 80 dB. Użytkownik może wybrać jedną z 16 dostępnych melodii, a dzięki temu lepiej dopasować sprzęt do swoich preferencji.

Diody podczerwieni:

Wizjer elektroniczny został wyposażony w wysokiej jakości diody podczerwieni. Są to elementy umożliwiające nagrywanie filmów i robienie zdjęć w zupełnej ciemności. Nawet jeśli ktoś odwiedzi nas wieczorem, nie będziemy mieć problemu z jego identyfikacją.

Karta SD:

W zestawie znajduje się karta SD, na której zapisywane są obrazy i filmy wraz z datą i godziną wykonania. W efekcie możemy łatwiej monitorować swoje mieszkanie i zagwarantować sobie maksymalne bezpieczeństwo.

Łatwy montaż:

Instalacja wizjera nie jest trudna. Wszystkie zagadnienia dotyczące montażu sprzętu zostały szczegółowo określone w dołączonej do kompletu instrukcji.

Polskie menu:

Ze względu na to, że urządzenie ma polskie menu, jego obsługa nie stanowi żadnego problemu.

Wady
Jakość obrazu:

Garstka użytkowników twierdzi, że jakość prezentowanego na ekranie obrazu mogłaby być nieco lepsza.

 

 

 

 

Orno OR-WIZ-1102

 

Urządzenie Orno OR-WIZ-1102 to praktyczny wideo-wizjer, który może okazać się przydatny w każdym domu. Sprzęt z pewnością docenią w szczególności osoby starsze lub te mające problemy ze wzrokiem. Produkt z powodzeniem zastępuje zwykłego judasza w drzwiach. W komplecie jest kamera zewnętrzna o wymiarach: 6,3 cm x 6,3 cm x 1,7 cm oraz monitor (jego wymiary to: 11,1 cm x 8,3 cm x 2,8 cm).

Sprzęt jest zasilany 3 bateriami AA. Kąt widzenia kamery wynosi 110 stopni, dlatego nic nie powinno umknąć naszej uwadze. Wyświetlany na 3,5-calowym monitorze obraz jest kolorowy i wyraźny. Co ważne, urządzenie może robić zdjęcia, a nawet nagrywać pliki wideo. To model z wejściem na kartę pamięci SD.

Konsumenci uważają, że produkt może przydać się również w domach zamieszkiwanych przez małe dzieci. Za sprawą elektronicznego wizjera maluchy nie otworzą drzwi osobom, których nie znają. Kamera zewnętrzna jest na tyle niewielka, że trudno ją zauważyć, co jest istotną zaletą.

Model Orno OR-WIZ-1102 ma w komplecie kamerę zewnętrzną (wymiary: 6,3 cm x 6,3 cm x 1,7 cm) oraz monitor (wymiary: 11,1 cm x 8,3 cm x 2,8 cm). Sprzęt jest zasilany trzema bateriami AA.

Zalety
Łatwy montaż:

Montaż urządzenia nie powinien być kłopotliwy. Produkt pasuje do większości otworów przeznaczonych do instalacji zwykłych wizjerów. Do pracy nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia.

Duży monitor:

Ekran monitora ma przekątną 3,5 cala, więc nawet osoby ze słabym wzrokiem nie mają zbyt dużych problemów z zobaczeniem, kto puka do drzwi.

32 dzwonki do wyboru:

Model daje nam możliwość wyboru 1 z 32 dostępnych dźwięków.

Robi zdjęcia:

Urządzenie może robić zdjęcia osób, które stoją przy drzwiach. Co więcej, sprzęt nagrywa też filmy wideo, które możemy obejrzeć później.

Wady
Brak karty pamięci:

Produkt ma wyjście na kartę pamięci, jednak nośnika danych nie ma w komplecie. Musimy dokupić go osobno, aby móc przechowywać zdjęcia i pliki wideo.

 

 

 

 

Eura-Tech VDP-01C1 Gold C11A102

 

Eura-Tech VDP-01C1 Gold C11A102 to sprzęt, który jest ciekawą alternatywą dla judasza, czyli zwykłego wizjera optycznego montowanego w drzwiach. Urządzenie jest wyposażone w zewnętrzną kamerę z kątem widzenia 110 stopni oraz monitor LCD z kolorowym ekranem o przekątnej 3,2 cala. Prezentowany model został wykonany z mosiądzu i tworzywa sztucznego, to zapewnia mu wytrzymałość.

Wizjer jest zasilany 3 bateriami AAA, dlatego nie musimy doprowadzać do drzwi przewodów. Ponieważ produkt pasuje do większości otworów przeznaczonych na judasza, jego montaż nie zajmuje dużo czasu. Sprzęt jest dostępny w dwóch wersjach do wyboru – srebrnej i złotej.

Jak wynika z recenzji publikowanych przez konsumentów, model oferowany przez markę Eura-Tech jest nie tylko łatwy w instalacji, ale i w obsłudze. Montując urządzenie w swoim domu możemy czuć się bezpieczniej, gdyż znacząco zmniejsza się ryzyko, że domownicy otworzą drzwi nieznajomym. Zewnętrzna kamera jest niewidoczna. Z kolei monitor gwarantuje czytelny obraz, także w nocy. To zwiększa komfort użytkowania.

Produkt Eura-Tech VDP-01C1 Gold C11A102 to elektroniczny wizjer z kamerą zewnętrzną oraz monitorem LCD (jego przekątna to 3,2 cala). Urządzenie jest zasilane 3 bateriami AAA.

Zalety
Elegancki design:

Obudowa sprzętu została wykonana z połączenia dwóch materiałów – tworzywa sztucznego oraz mosiądzu. Do wyboru mamy dwie wersje kolorystyczne produktu, czyli złotą i srebrną. To może nam pomóc w lepszym dopasowaniu wizjera do swoich drzwi.

Nieskomplikowana instalacja:

Aby zamontować urządzenie nie potrzebujemy pomocy fachowca. Z tą czynnością poradzimy sobie samodzielnie, gdyż nie ma potrzeby doprowadzania przewodów zasilających ani używania specjalistycznych narzędzi czy sprzętów.

Szeroki kąt widzenia kamery:

Kąt widzenia kamery wynosi 110 stopni. Z tego względu możemy zauważyć nie tylko stojącą przed drzwiami osobę, ale i prawie całą klatkę schodową. Na pewno dostrzeżemy więc każdy szczegół.

Wady
Nie nagrywa wideo:

To model, który nie nagrywa filmów wideo, dlatego nie mamy możliwości sprawdzenia, czy podczas naszej nieobecności w domu ktoś dzwonił do drzwi.

 

 

 

 

Orno OR-WIZ- 1101

 

Orno OR-WIZ- 1101 to elektroniczny wizjer wyposażony w wyświetlacz LCD o rozmiarze 2,7 cala i niewielką kamerę umieszczaną po zewnętrznej stronie drzwi. Jej wymiary wynoszą: 30 mm x 30 mm x 35 mm, dlatego przez wiele osób może pozostać niezauważona.

Produkt ten można zamontować w drzwiach, których grubość wynosi od 30 mm do 105 mm. Jest on odpowiedni dla otworu o średnicy od 13 mm do 30 mm. Wykonywane przez niego zdjęcia zapisywane są w formacie JPG, a filmy w formacie AVI, w efekcie są one dobrej jakości i bardzo wyraźne. Urządzenie to jest zasilane trzema bateriami AA.

Jak mówią konsumenci, ten dobry i tani wizjer elektroniczny wyróżnia się dobrą jakością oraz funkcjonalnością. W jego przypadku istnieje możliwość zamontowania karty pamięci o maksymalnej pojemności 32 GB, dzięki czemu nawet pod naszą nieobecność obrazy sprzed drzwi mogą się zapisywać.

Orno OR-WIZ- 1101 to dobry wizjer elektroniczny do 250 zł. Wymiary monitora to: 11,1 cm x 8,3 cm x 2,8 cm, a kamery zewnętrznej: 6,3 cm x 6,3 cm x 1,7 cm.

Zalety
Automatyczne wyłączanie ekranu:

Po 10 sekundach od momentu naciśnięcia przycisku podglądu, ekran automatycznie się wyłącza. Nie trzeba pamiętać o tym, aby robić to samodzielnie. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić energię.

Elementy montażowe:

W opakowaniu znajdują się wszystkie niezbędne do montażu elementy tj. tuleje, śruby czy wsporniki.

Wykonanie:

Obudowa sprzętu jest zrobiona z solidnego materiału, który dobrze zabezpiecza wewnętrzny mechanizm.

Wady
Brak czujnika ruchu:

Minusem urządzenia może być to, że nie ma ono czujnika ruchu, a przez to jest mniej funkcjonalne.

Głośność pracy:

Podczas naciskania przycisków generowany jest głośny dźwięk, który sprawia, że używanie wizjera nie jest dyskretne, a w konsekwencji może okazać się nieco uciążliwe.

 

 

 

 

Yale DDV 4500

 

Prezentujemy Ci wizjer elektroniczny Yale DDV 4500, czyli model wyróżniający się estetycznym wyglądem. W zestawie znajduje się 4-calowy wyświetlacz oraz kamera o rozdzielczości 0,3 MP i kącie widzenia 105 stopni. Dopuszczalna grubość drzwi w tym przypadku wynosi od 38 mm do 110 mm.

Wymiary tego produktu wynoszą: 19,5 cm x 17,5 cm x 5,5 cm. Został on wyposażony w opcję trybu nocnego, dzięki czemu nawet wieczorem możemy uzyskać bardzo wyraźny i czytelny obraz sprzed naszych drzwi. Poza tym znajduje się tutaj port pozwalający umieścić kartę pamięci.

Konsumenci doceniają ten model za możliwość zapisywania obrazów nie tylko na karcie pamięci, ale również w pamięci wewnętrznej (do 50 zdjęć). Obrazy opatrzone są dokładną datą i godziną, więc zawsze będziemy wiedzieć, kto i kiedy dzwonił do drzwi.

Wizjer elektroniczny Yale DDV 4500 wyposażono w kamerę o rozdzielczości 0,3 MP. Sprzęt jest przeznaczony do drzwi grubości od 38 mm do 110 mm.

Zalety
Ekran:

Model ma stosunkowo duży ekran, przez który można łatwo sprawdzić, kto znajduje się przed drzwiami naszego mieszkania czy wejściem na posesję. Wyświetlacz jest odporny na zarysowania.

Diody podczerwieni:

Wizjer ma diody podczerwieni, co umożliwia nagrywanie i robienie zdjęć w słabym świetle.

Wady
Brak karty SD:

Kupując Yale DDV 4500, musimy wiedzieć, że w zestawie nie znajduje się karta SD. Aby wszystkie funkcje urządzenia działały bez zarzutu, konieczny jest jej zakup. Wiąże się to z dodatkowymi nakładami finansowymi.

Montaż:

Zdaniem pewnej grupy konsumentów montaż urządzenia jest skomplikowany.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 


Produkty te nie są już dostępne

 

Brinno Phv132514

 

Pod nazwą Brinno Phv132514 skrywa się wizjer z wyświetlaczem LCD o rozmiarze 2,7 cala, który gwarantuje kolorowy i bardzo wyraźny obraz. Dzięki temu każdy będzie mógł dokładnie zobaczyć, kto dzwoni do drzwi, nawet osoby w podeszłym wieku. Pasuje on do drzwi o grubości od 35 mm do 57 mm.

Opisywany wizjer ma wymiary: 146 mm x 90 mm x 30 mm. Oznacza to, że nie rzuca się w oczy i jest niezwykle dyskretny. Poza wyświetlaczem, w zestawie znajduje się również dobrej jakości kamera 1,3 Megapixel CMOS. Produkt jest zasilany dwiema bateriami AA.

Jak przekonują konsumenci, ten model może być dobrym wyborem przede wszystkim ze względu na funkcjonalność, a także estetyczny wygląd. Taki wizjer może sprawdzić się w szczególności, kiedy mamy w domu dzieci i chcemy odpowiednio zadbać o ich bezpieczeństwo.

 

Yale DDV 5000

 

Produkt o nazwie Yale DDV 5000 jest modelem wizjera wyposażonym w 3,5 calowy wyświetlacz LCD oraz dyskretną kamerę o kącie widzenia 105 stopni. Jest on odpowiedni do drzwi o grubości od 40 mm do 70 mm i pasuje do standardowego otworu wizjera o średnicy 14 mm. Jak zapewnia jego producent, jest on niezwykle prosty w montażu i nie wymaga nawet użycia żadnych specjalistycznych narzędzi.

Wizjer jest zasilany czterema bateriami AA. Do zestawu dołączana jest karta pamięci o pojemności 500 MB, na której mogą zapisywać się zdjęcia lub filmy pokazujące osoby, które dzwoniły do naszych drzwi. Poza tym każde zdjęcie lub wideo opisane jest datą i godziną. Znajduje się tutaj także funkcja trybu nocnego, dzięki której widzimy dokładny obraz nawet po zmroku.

Z opinii konsumentów, którzy zakupili ten model wynika, że jedną z jego zalet jest funkcja zintegrowanego dzwonka do drzwi. W efekcie po naciśnięciu dzwonka na wyświetlaczu urządzenia od razu ukaże się obraz przedstawiający gościa, który pozwoli zadecydować, czy można go wpuścić do środka.

 

Jaki elektroniczny wizjer do drzwi z funkcją nagrywania wybrać?

 

Aby zapewnić sobie odpowiednie bezpieczeństwo wiele osób decyduje się na zakup wizjera. Jest to sprzęt, dzięki któremu widzisz, kto stoi przed Twoimi drzwiami. W rezultacie nie musisz wpuszczać osób, które nie są pożądane w Twoim domu. Z biegiem czasu wizjery zostały ulepszone, a dzisiaj można korzystać ze specjalnych modeli elektrycznych z funkcją nagrywania. Dzięki takiej opcji możesz łatwo wrócić do momentu, w którym dana osoba przyszła pod Twój próg, a jeżeli groziło Ci niebezpieczeństwo, to możesz łatwo przedstawić nagranie odpowiednim służbom. Interesuje Cię zakup takiego sprzętu? Zapoznaj się z poniższym poradnikiem i kilkoma opisami najciekawszych produktów.

 

Jak można się domyślić, najlepszy elektroniczny wizjer do drzwi z funkcją nagrywania w 2021 roku jest łatwy w montażu. Najczęściej producenci oferują sprzęty zasilane bateriami, więc nie musisz martwić się o żadne kable oraz problemy z nimi związane. Samo zaczepienie wizjera obok drzwi nie jest skomplikowane i zazwyczaj zabiera jedynie kilka minut.

Możesz się również domyślić, że dobry wizjer powinien być dyskretny. Sprzęt tego typu nie powinien być zbyt duży, aby potencjalnie niebezpieczne osoby go nie zauważyły. Mały model nie będzie również burzył wystroju pomieszczeń.

Wiele osób uważa, że najlepsze elektroniczne wizjery do drzwi z funkcją nagrywania mają dobrze wykonany wyświetlacz. Musi on być wystarczająco duży i czytelny, aby można było łatwo zobaczyć, kto stoi pod drzwiami. Jego długość to co najmniej 12 cm, a szerokość 6 cm. W tym wypadku ciekawą opcją może być zoom, który pozwala dokładniej określić, kto przyszedł. Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja podczerwieni, dzięki której można zobaczyć, kto odwiedzał próg domu i kto dzwonił do drzwi w nocy.

Pozostaje jeszcze kwestia pamięci. Zazwyczaj sam wizjer nie ma jej zbyt dużo, więc warto wybrać produkt, który ma miejsce na kartę pamięci. Nagrane przez wizjer filmiki zostaną zapisane, a za sprawą wyjmowanego nośnika możesz je łatwo przetransportować na inne urządzenie.

 

Elektroniczne wizjery do drzwi z funkcją nagrywania – ranking

 

Orno OR-WIZ-1101

 

Orno OR-WIZ-1101 to wizjer zasilany bateriami. Dzięki takiemu sprzętowi możesz bez problemu podejrzeć, kto znajduje się pod Twoimi drzwiami. Kamera jest bardzo mała, a stojąca przed nią osoba raczej jej nie zauważy. Wizjer można bez problemu zamontować na ścianie, a sam proces, ze względu na brak kabli, jest łatwy i nie zajmuje zbyt dużo czasu.

Wyświetlacz LCD sprawia, że wyraźnie widzisz każdą osobę. Jego wymiary to: 136 mm x 75 mm x 18 mm. Wyświetlacz jest wystarczająco duży, aby określić, kto stoi pod drzwiami. Nagranie zapisuje się w formacie JPG i AVI. Rozdzielczość ekranu to 640 x 480 pixeli. Czas wyświetlania obrazu wynosi do wyboru 5, 10, 15 lub 20 sekund.

Wizjer jest dobrze wykonany, co docenia wielu użytkowników. Sprzęt dobrze spełnia swoje zadanie, a małe wymiary kamery są chwalone przez osoby, które już zdążyły się zaopatrzyć w sprzęt.

 

Judasz 32GB 

 

Judasz 32GB to profesjonalny, elektroniczny wizjer do drzwi z funkcją nagrywania w dobrej cenie. Zapewnia on szeroki kąt widzenia, który wynosi aż 70 st. Dzięki temu możesz widzieć więcej i dostrzec szczegóły w razie niebezpieczeństwa. Rozdzielczość ekranu wynosząca 640 x 480 pixeli sprawia, że widać wszystko bardzo wyraźnie.

Możesz zdecydować o czasie rejestrowania zapisu wideo. Masz do wyboru 3, 5 lub 7 sekund. Sprzęt ma również podgląd nocny na odległość aż do 1,5 m. Każde nagranie ma także datę oraz godzinę, więc się wśród nich nie zgubisz. Wymiary wyświetlacza to: 132 mm x 77 mm x 18 mm.

Obsługa sprzętu jest bardzo łatwa, a wizjer może być ustawiony przez każdego. Użytkownikom podoba się to, że urządzenie nie zwraca na siebie uwagi, a nagrania są bardzo wyraźne i można na nich łatwo rozpoznać osoby. Z pomocą wizjera można też robić zdjęcia.

 

Gerda HD-43

 

Gerda HD-43 to wizjer, który obsługuje wszystkie karty pamięci. Dlatego możesz w nim zamontować nawet kartę o pojemności do 3 GB. W efekcie zapisany zostanie długi filmik i bardzo dużo zdjęć. Kąt widzenia tego wizjera wynosi 120 st. Bez problemu widać wszystkich pukających do drzwi, nawet grupę ludzi.

Obraz zapisuje się od razu po naciśnięciu dzwonka, więc wszystko zostaje zarejestrowane. Prosta instrukcja obsługi oraz polskie menu sprawiają, że samo ustawienie odpowiednich parametrów nie zajmuje zbyt dużo czasu. Ekran LCD jest czytelny, a nagrania są bardzo wyraźne i właśnie dlatego wizjer jest wybierany przez wielu konsumentów.

Dużą zaletą sprzętu jest to, że nagrywa obraz również w nocy. Model jest dyskretny, a wyświetlacz jest na tyle duży, że obraz jest wyraźny. Użytkownikom podoba się łatwa obsługa urządzenia oraz wysoka jakość nagrań.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
6 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
gordejuela
gordejuela
2 years ago

Niestety,ale wizjery orno sa beznadziejnej jakości.przy slabym oświetleniu nie widać kompletnie nic a przy mocniejszym czesc obrazu ejst przeswietlona a czesc niedoświetlona.To powszechna opinia o tym produckie.Byc może droższe modele sa lepsze,tego nei wiemy

grześ
grześ
1 year ago

wszyskie wizjery są do”D” nie nadają się do drzwi podwójnych .Producent beznadziejny

grześ
grześ
1 year ago

producent do kitu nie nadają się do drzwi podwójnych

grześ
grześ
2 months ago
Reply to  grześ

popieram

DMCA.com Protection Status