Wideodomofony bezprzewodowe ranking

Ostatnio aktualizowane: 27.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jak wideodomofon bezprzewodowy kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Wideodomofon to niesamowicie przydatna rzecz dla mieszkańców domów. Od zwykłego domofonu różni się tym, że ma więcej funkcji, niż zwykłe odbieranie połączenia od osoby, która nas odwiedza. Pozwala nam to także na sprawdzenie przez wideo kto przyszedł. Po zdecydowaniu się na zakup wideodomofonu nie będziecie się już musieli martwić jak dyskretnie sprawdzić kto przyszedł. Co więcej osobie można się bardzo szczegółowo przyjrzeć przez to urządzenie. Jest to też doskonałe rozwiązanie dla rodzin. Dzieci często potrafią odebrać domofon i wpuścić nieznajomego do domu. Teraz możecie się tym nie martwić. Jeśli dziecko będzie widziało kto dzwoni, ale nie rozpozna przybysza, to większe prawdopodobieństwo, że nie podejmie rozmowy z obcym. Wideodomofon bezprzewodowy jest bardzo praktycznym urządzeniem, które idealnie nada się do domu dwurodzinnego. Dzięki temu, że działa on bez podłączenia do sieci, to także jest on łatwy w montażu. Najlepszy wideodomofon bezprzewodowy można zakupić w takich sklepach, jak: Castorama, Orno, czy przez ceneo.

Warto także zwrócić uwagę na kilka opcji otwierania drzwi. Oczywiście pomijamy tu możliwość otwarcia drzwi za pośrednictwem klucza. Jest to wariant podstawowy takiego urządzenia. Istnieje tu możliwość otwierania drzwi dzięki karcie magnetycznej lub kodowi. Pierwsza opcja działa na zasadzie zastąpienia tradycyjnego klucza kartą magnetyczną. Na niej zapisany zostaje unikalny kod, który odczytywany jest przez zainstalowany w bramofonie moduł czytnika. Druga opcja, to domofon z kodem. W tym przypadku bramofon jest wyposażony w dodatkową klawiaturę numeryczną. Dzięki niej wprowadza się uprzednio zaprogramowany kod, za pośrednictwem którego otwiera się furtka. Te dwie możliwości otwierania drzwi bez użycia klucza zapewniają większe bezpieczeństwo. W pierwszym przypadku mamy dodatkowy gadżet w postaci karty. Jednak opcja wpisywania kodu daje także możliwość dostania się do domu bez żadnych akcesoriów. Pozwala to na pozbycie się dodatkowych rzeczy z torebki lub kieszeni.

Wśród wideodomofonów możemy także wyróżnić urządzenia posiadające dwa monitory, dzięki czemu możemy je zainstalować w różnych miejscach w domu. Zwiększa to komfort użytkowania wideodomofonu. Kolejna opcja takiego urządzenia to kolorowy wyświetlacz. Co prawda obecnie większość z nich posiada obraz w kolorze, ale warto o tym wspomnieć, gdyż niedawno nie było jeszcze takiej opcji.

Poniżej przedstawiamy przygotowany przez nas, specjalnie dla Państwa, ranking wideodomofonów bezprzewodowych. Są to, między innymi, produkty firm Leelen, Eura-Tech, czy Orno. Przy opisie każdego produktu znajdą także Państwo opinie o wideodomofonach bezprzewodowych. Podczas tworzenia rankingu dobieramy produkty, które są dobrej jakości. Zostały one wybrane przez was samych. Pośród nich można znaleźć wideodomofony bezprzewodowe w dobrych cenach.

 

 

Najlepsze wideodomofony bezprzewodowe w 2021 roku

 

Nasze zalecenia

 

Leelen 7 N60-NO15NC+3XBRELOK 

 

Wideodomofon jednorodzinny z kolorowym wyświetlaczem 7 N60-NO15NC to wysokiej jakości produkt firmy Leelen. Monitor JB-304-N60 ma opcję regulacji jasności obrazu oraz kontrastu, a także głośności urządzenia. Produkt posiada możliwość obsługi maksymalnej ilości kamer równej 4.

Monitor także może sterować elektrozaczepem oraz bramą automatyczną. Wymiary monitora to 239 x 139 x 20 mm. Do urządzenia można podpiąć dodatkowo unifony głośnomówiące typu F-7. Wideodomofon posiada panel przycisków dotykowych oraz wbudowany przycisk, który służy do sterowania bramą wjazdową. Dodatkowo urządzenie posiada 10 akordów dzwonka, który możesz sobie wybrać według upodobań. Kamera, która znajduje się w zestawie, została wykonana z odlewu aluminium. Jest to wysokiej jakości wandaloodporny oraz wodoodporny materiał.

Użytkownicy, którzy zakupili to urządzenie docenili wyraźny obraz z kamery wideodomofonu, który jest dobry nawet w nocy.

 

 

 

 

Legrand 369220

 

Legrand 369220 to wideodomofon bezprzewodowy, który z pewnością przyda Ci się w domu. Dzięki niemu nie zastaniesz już takiej sytuacji, kiedy nie wiesz kto dokładnie przyszedł. Zwiększa to bezpieczeństwo domowników. Panel zewnętrzny ma wymiary 161 x 100 x 37 mm. Rozmiar wideodomofonu jest równy 167 x 238 x 26 mm. Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów i jest odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Tym sposobem wideodomofon będzie służył swojemu użytkownikowi przez długi czas. Odległość, jaka może dzielić wideodomofon od panelu zewnętrznego wynosi aż 100 metrów. Urządzenie ma opcję regulacji głośności, parametrów obrazu oraz sygnału wywołania. Wideodomofon posiada 4 przyciski funkcyjne. Pierwszy to funkcja odbioru wywołania, zaś następne są odpowiedzialne za otwarcie furtki i bramy, i aktywacji panelu zewnętrznego. Urządzenie posiada też przycisk dodatkowy, który włącza oświetlenie.

Klienci, którzy zakupili Legrand 369220, są zadowoleni z tego zestawu. Wideodomofon w szczególności docenili oni za łatwą obsługę. Użytkownicy stwierdzili, że ekran urządzenia daje wyraźny obraz. W dodatku urządzenie podświetla gości w nocy.

 

 

 

 

GENWAY F-S7V11 

 

GENWAY F-S7V11 to urządzenie spełniające zadanie domofonu, które daje możliwość podglądu wideo osób, które przyszły nas odwiedzić. Wideodomofon jest przeznaczony do użytku dla klientów mieszkających w domach jednorodzinnych. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, dlatego dzieci nie będą mieć problemu z otwarciem znajomej osobie. Model S7V11 z serii F został udoskonalony o zabezpieczenie przeciw wyładowaniom atmosferycznym, a także antystatycznym.

Panel wideodomofonu został wykonany ze stali nierdzewnej oraz aluminium. Urządzenie jest montowane natynkowo. Posiada ono moduł kamery CCD Sony, który został zaopatrzony w białe diody umożliwiające widzenie także w nocy. Istnieje możliwość podłączenia drugiego panelu dzięki modułowi F-4300. Do urządzenia można podpiąć maksymalnie 4 monitory, które są w stanie działać pod jednym przyciskiem wywoławczym. Jeżeli wideodomofon zostanie zaopatrzony w uprzednio wymienioną ilość monitorów, to wówczas można skorzystać funkcji interkomu. Umożliwia ona rozmowę wewnętrzną między monitorami. Monitor urządzenia posiada możliwość regulacji głośności, kontrastu i jasności obrazu, a także opcję zmiany dzwonka.

Konsumenci docenili GENWAY F-S7V11 za czysty obraz kamery oraz wspomnianą przez nas opcję podświetlenia w nocy. Użytkownicy także pozytywnie ocenili jego wysokiej jakości panel.

 

 

 

 

Eura-Tech WVP-01A6 

 

Eura-Tech WVP-01A6 to wideodomofon bezprzewodowy przeznaczony dla każdego, kto chciałby cieszyć się takim urządzeniem bez konieczności skomplikowanego montażu. Urządzenie akumulatorowe pozwala na zainstalowanie sprzętu bez kłucia i przeprowadzania kabli. Umożliwia to prosty montaż. Wideodomofon pozwala na podgląd osoby przybyłej, a także otoczenia furtki. Urządzenie także posiada opcję sterowania ryglem. Słuchawka wideodomofonu została wyposażona w pamięć wewnętrzną, która jest w stanie zmieścić maksymalnie zapis 50 zdjęć.

Unifon ma także opcję regulacji głośności rozmowy oraz jasności ekranu. Obudowa bramofonu została wykonana z bardzo odpornych materiałów. Ich stopień ochrony wynosi IP55. Zapewnia to ochronę przed pyłami oraz wodą. Jest to typowy stopień ochrony dla urządzeń, które są używane na zewnątrz budynku. Kaseta zewnętrzna posiada 6 diod LED, które pozwalają na zwiększenie widoczności otoczenia podglądu w nocy. Kamera, która została dołączona w zestawie, posiada funkcję automatycznego balansu bieli. Pozwala to ustawić świetne parametry obrazu. Urządzenie ma przycisk wywołania, który został podświetlony. Na nim można umieścić nazwisko mieszkańców.

Użytkownicy ocenili produkt jako dobry i tani wideodomofon bezprzewodowy. Świetnie sprawdza się podświetlenie, które pozwala na zobaczenie osoby dzwoniącej w nocy. Konsumenci także pozytywnie oceniają jakość obrazu kamerki.

 

 

 

 

Orno OR-Vid-Xl-1047

 

Model OR-Vid-Xl-1047 to wideodomofon bezprzewodowy kolorowy, który został wyprodukowany przez Orno. Urządzenie zalicza się do technologii cyfrowej. Wideodomofon posiada ekran z wyświetlaczem LCS o przekątnej, która wynosi 24 cale. Monitor urządzenia ma opcję regulacji parametrów, która obejmuje głośność rozmowy oraz jasności ekranu.

Urządzenie wyróżnia się pośród innych wideodomofonów tym, iż posiada on zamiast białych, podczerwone diody LED. To one są odpowiedzialne za wyraźny obraz po zapadnięciu zmroku. Monitor posiada także moduł pamięci wewnętrznej, która jest w stanie pomieścić około 50 zdjęć. Panel zewnętrzny modelu OR-Vid-Xl-1047 posiada stopień ochrony IP55, co powoduje, iż jest on wodo oraz pyłoodporny. Urządzenie to posiada zasięg do 75 metrów w terenie otwartym. Istnieje możliwość rozbudowy panelu zewnętrznego o 3 dodatkowe kamery. Świetnym zabezpieczeniem jest alarm, który włączy się, gdy osoba trzecia będzie próbowała usunąć kamerę.

Użytkownicy, którzy zakupili ten wideodomofon, docenili jego porządne wykonanie i odporność na uszkodzenia oraz czynniki zewnętrzne. Większość z nich także ocenia pozytywnie wysokiej jakości obraz, którego przejrzystość utrzymuje się także w nocy.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status