Skrzynki narzędziowe ranking

Ostatnio aktualizowane: 27.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Przeprowadzona przez nas analiza opinii opublikowanych w Internecie dowiodła, że najlepszą obecnie skrzynką na narzędzia jest DeWalt DWST1-71195 TSTAK. Dla pewności sprawdziliśmy także obowiązujące aktualnie zakupowe trendy. Okazało się, że wspomniany model cieszy się wyjątkowo dużą popularnością wśród konsumentów. Wpływa na to wiele czynników, m.in. odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz dużych rozmiarów uchwyt umożliwiający swobodne przenoszenie produktu. Skrzynka oferowana przez markę DeWalt została ponadto wyposażona w praktyczną tackę, w której można przechowywać śruby i inne akcesoria. Wykonane z metalu zawiasy i zaczepy zapobiegają z kolei przypadkowemu otwarciu produktu oraz zgubieniu lub uszkodzeniu narzędzi. W naszym rankingu znalazło się także kilka innych skrzynek. Na drugim miejscu plasuje się Stanley Carbone. To model z tworzywa sztucznego, w podstawie którego znajdują się kółka. Takie rozwiązanie sprawia, że z łatwością przeniesiemy produkt w inne miejsce. Warto wspomnieć także o tym, że skrzynka ma budowę modułową i z tego względu rozkłada się na dwie części.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką skrzynkę narzędziową kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Praktyczna skrzynka narzędziowa z pewnością przyda się osobom lubiącym majsterkować. Z jej pomocą można utrzymać porządek w warsztacie i jednocześnie uniknąć zniszczenia niezbędnych do pracy przyrządów. Jak znaleźć odpowiedni produkt? Odpowiedź na to pytanie poznasz po przeczytaniu przygotowanego przez nas poradnika. Doradzamy w nim, jaką skrzynkę narzędziową wybrać i czym się kierować robiąc zakupy.

 

 

Wymiary

Skrzynka powinna mieć przede wszystkim odpowiednie wymiary, aby możliwe było przechowywanie w niej wszystkich niezbędnych nam narzędzi. Tego typu produkty mogą znacząco różnić się rozmiarem i tym samym pojemnością. Modele o niewielkich gabarytach są odpowiednie dla osób, które posługują się głównie śrubokrętem, młotkiem czy też kombinerkami. Konsumenci korzystający z większej liczby narzędzi powinni poszukać pojemniejszej skrzynki. Niektóre z dostępnych w sklepach produktów są na tyle duże, że mieszczą się w nich nawet takie sprzęty, jak wiertarka czy szlifierka.

 

Konstrukcja

Skrzynki narzędziowe zwykle przypominają swoim kształtem prostokątne pudełka z podnoszoną pokrywą. Z tego względu są one bardzo poręczne, a poza tym łatwo się je przenosi i przechowuje. Niektóre produkty mają budowę modułową, co oznacza, że składają się z kilku części. Zwykle możemy odpiąć poszczególne elementy konstrukcji i uzyskać w ten sposób osobne pojemniki do przechowywania narzędzi. To dobre rozwiązanie w przypadku, gdy nie chcemy za każdym razem zabierać ze sobą wszystkich przyrządów i akcesoriów. Wystarczy do wybranego modułu zapakować to, co jest nam najbardziej potrzebne w danym momencie. W ten sposób nie tylko zaoszczędzimy miejsce (np. w aucie), ale też nie stracimy sił na noszenie bardzo ciężkiej skrzynki. Zbudowane w taki sposób modele często określa się mianem mobilnych warsztatów. Przydają się one w szczególności profesjonalistom, m.in. elektrykom i konserwatorom.

 

Przegrody i szuflady

Chcąc kupić funkcjonalny produkt do przechowywania narzędzi sprawdźmy, czy został on wyposażony w przegrody lub szuflady. Dzięki nim uda nam się posegregować przyrządy tak, aby nie mieć problemu ze znalezieniem właściwego przedmiotu.

Osobom wahającym się pomiędzy dwiema skrzynkami polecamy wybrać tę z większą liczbą przegródek. Jest ona bardziej praktyczna. Ponadto tego typu model usprawnia pracę, ponieważ nie tracimy czasu na szukanie śrubek czy pasujących nakrętek. Wszystko przez to, że będą one odpowiednio ułożone i od razu po otworzeniu pokrywy zobaczymy, gdzie znajduje się to, czego potrzebujemy.

 

Materiał wykonania

Zdarza się, że w odpowiedzi na pytanie: jaka skrzynka narzędziowa jest najlepsza usłyszymy, że jest to uzależnione od materiału wykonania produktu. Ta kwestia jest bardzo istotna i nie możemy o niej zapomnieć. Obecnie najpopularniejsze są modele z tworzyw sztucznych, gdyż uznawane są za lekkie i wytrzymałe. Uważajmy jednak, aby plastikowych czy polipropylenowych skrzynek nie obciążyć zbyt dużą ilością narzędzi, gdyż ścianki i dno mogą pęknąć. To z kolei spowoduje, że nasze przyrządy wypadną ze środka i ulegną uszkodzeniu w wyniku kontaktu z twardym podłożem. Szczególną ostrożność powinniśmy zachować w przypadku, gdy przenosimy pistolet na klej, lutownicę lub podobne sprzęty. Podczas ich pracy wytwarza się bardzo wysoka temperatura, a tworzywa sztuczne nie są odporne na jej działanie.

Ciekawą alternatywą są produkty wykonane ze stali. Zwykle są one bardziej solidne i nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem dużego obciążenia. Niemniej jednak wadą stalowych skrzynek jest to, że ważą one znacznie więcej niż modele plastikowe. Dlatego ich transport może być dużym problemem.

Do wyboru mamy również skrzynki aluminiowe, choć nie są one tak popularne, jak modele wyprodukowane z innych, wymienionych wcześniej materiałów. Mimo to, zaliczane do tej grupy produkty mają kilka zalet: niewiele ważą, są odporne na korozję, a dodatkowo dobrze chronią przechowywane narzędzia przed uszkodzeniami.

 

Zatrzaski

Za szczelne zamykanie skrzynki odpowiadają zatrzaski. Jeśli będą one zbyt małe wówczas możemy mieć problem z szybkim otworzeniem produktu (zwłaszcza, gdy na rękach będziemy mieć rękawice robocze). Ten element powinien być wykonany z metalu, ponieważ nie pęknie on nawet, kiedy przypadkowo szarpniemy zbyt mocno pokrywą.

 

 

Uchwyt

Najlepsza skrzynka narzędziowa jest funkcjonalna, odporna na działanie czynników zewnętrznych, a także poręczna. Upewnijmy się więc, że na pokrywie znajduje się uchwyt pozwalający nam na swobodne przenoszenie produktu. Chwytanie skrzynki za spodnią część lub noszenie pod pachą jest niewygodne i ryzykowne. Wszystko przez to, że może się ona nam niespodziewanie wyślizgnąć z rąk.

 

Kółka

Modele o profesjonalnym charakterze wyposażone są zarówno w dobrze wyprofilowany uchwyt, jak też kółka w podstawie. Umożliwiają one prowadzenie skrzynki po podłodze. To bardzo duże udogodnienie, kiedy musimy wziąć ciężkie narzędzia. Zakup takiego produktu polecamy w szczególności osobom pracującym na budowie (ze względu na częste przemieszczanie się w różne części budynku), a także tym mającym problemy z kręgosłupem (uniemożliwiające dźwiganie dużo ważących przedmiotów).

 

Skrzynki narzędziowe w dobrych cenach

Dobra skrzynka narzędziowa kosztuje od 50 zł do 500 zł. Modele modułowe są znacznie droższe niż te pojedyncze, ale zmieścimy w nich większą liczbę przyrządów. Poza tym warto nieco zwiększyć swój budżet, aby kupić profesjonalny produkt, który będzie długo służyć.

 

Najlepsze skrzynki narzędziowe w 2021 roku

 

Umieszczony poniżej ranking skrzynek narzędziowych dedykujemy osobom, które wciąż zastanawiają się, który z dostępnych na rynku produktów sprosta ich oczekiwaniom. Znajdują się tutaj opisy 5 modeli cieszących się dużą popularnością wśród miłośników majsterkowania.

 

Nasze zalecenia

 

DeWalt DWST1-71195 TSTAK 

 

Przedstawiamy model DeWalt DWST1-71195 TSTAK. To skrzynka o pojemności 23 l, w której z pewnością zmieszczą się wszystkie niezbędne nam narzędzia. Produkt został wyposażony w wyjmowaną tackę. Ten element daje nam szybki dostęp do niewielkich akcesoriów, takich jak śrubki czy nakrętki. Ponieważ powyższy model ma duży uchwyt nie ma problemu z jego przenoszeniem.

Zawiasy i zaczepy zostały wykonane z metalu, co powoduje, że skrzynka na pewno nie ulegnie zbyt szybko uszkodzeniu. Całkowite wymiary produktu to: 44 cm x 33,2 cm x 30,1 cm. Mimo dużej pojemności opisywany model nie jest zbyt szeroki, ani za długi, więc jego przechowywanie nie jest kłopotliwe. Ze względu na nowoczesny i estetyczny design jest to doskonały pomysł na prezent.

Konsumenci docenili produkt DeWalt DWST1-71195 TSTAK za praktyczność. Wewnątrz można przechowywać nie tylko młotki czy śrubokręty, ale też różne elektronarzędzia (również te o większych gabarytach). Ponadto skrzynka jest odporna na zadrapania, pęknięcia i wyszczerbienia, gdyż wykonano ją z solidnego tworzywa ABS.

 

 

 

 

Stanley Carbone

 

Stanley Carbone to produkt wyposażony w praktyczne kółka. Ich obecność powoduje, że transport skrzynki w inne miejsce nie jest kłopotliwy, nawet gdy w środku znajdują się ciężkie narzędzia. Materiał wykonania powyższego modelu to wytrzymałe tworzywo sztuczne.

Skrzynka ma wymiary: wysokość – 47,3 cm, długość – 62,7 cm oraz szerokość – 30,2 cm. To, co ją wyróżnia to modułowa konstrukcja. Produkt rozkłada się na dwie części. Na górze umieszczono dwa organizery z przezroczystymi pokrywami. Umożliwiają one zajrzenie do środka i znalezienie właściwego narzędzia. Model marki Stanley pozwala zadbać o porządek w przydomowym warsztacie.

Konsumenci wydający opinie o skrzynkach narzędziowych wspomnianego producenta twierdzą, że są to funkcjonalne i wyjątkowo poręczne produkty. Są one chwalone w szczególności za solidność oraz nieduże gabaryty. Opisany wyżej model ma jeszcze jedną, istotną zaletę. W razie konieczności możemy odpiąć jedną z części, aby zabrać ze sobą jedynie te narzędzia, które są nam akurat potrzebne.

 

 

 

 

Keter Cantilever Pro 

 

Skrzynka Keter Cantilever Pro została wyprodukowana z tworzywa sztucznego. W środku znajduje się duża liczba przegródek. Takie rozwiązanie umożliwia nam pogrupowanie narzędzi i akcesoriów tak, aby szybko znaleźć przedmiot, którego potrzebujemy. Prezentowany model ma czerwono-szary kolor i wyjątkowo ciekawie się prezentuje.

Ze względu na mocne zatrzaski produkt na pewno nie ulegnie uszkodzeniu w wyniku częstego użytkowania. Jest on nie tylko bardzo pojemny, ale też wygodny w przenoszeniu. Wynika to z obecności dużego i dobrze wyprofilowanego uchwytu. Całkowite wymiary skrzynki to: 57,2 cm x 30,7 cm x 16,7 cm. Konstrukcja ze wspornikiem gwarantuje szybkie otwieranie i tym samym łatwy dostęp do wszystkich przechowywanych wewnątrz narzędzi.

Za największy atut modelu Keter Cantilever Pro uznaje się wytrzymałość. Nie musimy martwić się, że produkt ulegnie uszkodzeniu np. podczas transportu w samochodzie. Poza tym skrzynka z pewnością pomieści wszystkie, posiadane przez nas akcesoria i sprzęty potrzebne do majsterkowania.

 

 

 

 

Neo 84-115

 

Osoby szukające produktu o modułowej konstrukcji powinny zwrócić uwagę na model Neo 84-115. Został on wykonany z tworzywa sztucznego i wzmocniony dodatkowo metalowymi zatrzaskami. Produkt ma wymiary: 40 cm x 40 cm x 70,5 cm. Z tego powodu na pewno zmieścimy w nim wszystkie potrzebne nam narzędzia oraz akcesoria.

Skrzynka składa się z trzech modułów. W środkowej części umieszczono 4 zamykane ergoboxy, które świetnie nadają się do przechowywania śrubek i innych, niewielkich elementów. W podstawie znajdują się koła pozwalające na wygodniejsze przenoszenie produktu. Wszystko to sprawia, że model marki Neo jest doskonałym wyborem również dla profesjonalistów.

Po zapoznaniu się z opiniami konsumentów można dojść do wniosku, że skrzynka jest bardzo pojemna i dobrze się prezentuje. Jej istotną zaletą jest też możliwość pogrupowania narzędzi tak, aby poszukiwania odpowiedniego przedmiotu nie zajęły zbyt dużo czasu. W razie konieczności możemy odpiąć poszczególne moduły i wziąć tylko ten, którego potrzebujemy.

 

 

 

 

Curver 159619

 

Prezentujemy skrzynkę narzędziową Curver 159619, która bez wątpienia ułatwia utrzymanie porządku w warsztacie. Wyprodukowano ją z tworzywa sztucznego, więc nie należy obawiać się zbyt szybkiego uszkodzenia. Wewnątrz znajduje się kilka przegródek umożliwiających pogrupowanie przyrządów tak, aby szybko znaleźć ten odpowiedni. Mocne zatrzaski zapobiegają z kolei przypadkowemu otworzeniu się produktu.

Mimo, że w skrzynce zmieści się duża liczba narzędzi nie zajmuje ona zbyt dużo miejsca. Dokładne wymiary modelu Curver 159619 to: długość – 42,5 cm, szerokość – 28,8 cm i wysokość – 36,5 cm. Wyciągana rączka została pokryta miękkim i antypoślizgowym materiałem, dlatego nie powinniśmy mieć problemu z przenoszeniem produktu.

Ta dobra i tania skrzynka narzędziowa wygląda wyjątkowo elegancko. Szaro-czarna kolorystyka sprawia, że opisany wyżej model z pewnością spodoba się osobom, dla których ważna jest nie tylko funkcjonalność, ale i design kupowanych produktów.

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Sprawdziliśmy, jakie torby narzędziowe sprawdzają się w garażach Internautów. Użytkownicy uznali, że najlepszym produktem jest Stanley FATMAX FMST1-73607 – model jest wykonany bardzo profesjonalnie i może być używany przez fachowców do przenoszenia i przechowywania narzędzi. Produkt ma konstrukcję 2 w 1, co oznacza, że po otwarciu znajdujemy dwie duże komory, a między nimi jest mini wersja torby, która po otwarciu tworzy trzecią pojemną kieszeń. Model umożliwia podzielenie swoich narzędzi zależnie od wykonywanej pracy czy zlecenia. Produkt ma bardzo porządny uchwyt, który jest wytrzymały, dzięki czemu nie niszczy się, nawet kiedy torba jest ciężka. Na kolejnym miejscu naszego zestawienia znalazł się model Metabo 657007000 – ma on kształt zbliżony do torby, którą nosi się na siłownie, ale jest dużo wytrzymalszy. Produkt jest wykonany z solidnego materiału, nieniszczącego się, nawet jeśli włożysz do niego wiele rzeczy i będziesz używać w trudnych warunkach. Torba ma wzmocnioną konstrukcję, której zadaniem jest ochrona przedmiotów, włożonych do wnętrza.

 

 

Jaką torbę narzędziową kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Nie tylko skrzynki narzędziowe pozwalają na zachowanie porządku w garażu a także wygodne przenoszenie młotków, śrubokrętów oraz innych narzędzi czy akcesoriów. Do tego służą też specjalne torby z kilkoma komorami i przegródkami. To może być dobry pomysł na prezent dla ukochanego, taty czy dziadka. Jeśli masz wątpliwości, który model spełni Twoje oczekiwania, przeczytaj przygotowany na ten temat artykuł. W pierwszej części znajdziesz wiele przydatnych informacji o tym, co musisz sprawdzić, robiąc zakupy.

 

 

Zalety torby narzędziowej

Każdy miłośnik majsterkowania z pewnością wie, że narzędzia trzeba w odpowiedni sposób przechowywać, aby nie zniszczyły się i nie pokryły korozją. Do tego właśnie służą torby narzędziowe. Z ich pomocą możemy w odpowiedni sposób uporządkować wykorzystywane do pracy przedmioty tak, aby móc je szybko znaleźć. Nie można nie wspomnieć też o tym, że ze schowanymi do torby narzędziami znacznie łatwiej się podróżuje. Tego typu produkty są szyte z solidnych materiałów, więc nie ma ryzyka, że tkanina rozerwie się w wyniku dużego obciążenia. Poza tym torba na narzędzia jest wygodna w przenoszeniu, zwykle można ją nosić w dłoni lub zawiesić na ramieniu.

 

Wymiary i pojemność

Wiele osób ma problem ze zdecydowaniem, jaka torba narzędziowa jest najlepsza. W wyborze produktu z pewnością pomoże nam sprawdzenie jego pojemności i wymiarów, choć pierwsza wspomniana kwestia nie zawsze daje nam wyobrażenie o tym, jak duży jest dany model. Jeśli sprawdzimy szerokość, wysokość i głębokość torby, na pewno łatwiej nam będzie podjąć decyzję, czy pomieści wszystkie narzędzia i będzie komfortowa w użytkowaniu.

 

Materiał

Warto pamiętać, że to materiał wykonania produktu decyduje o jego wytrzymałości. Torby na narzędzia szyte są głównie z poliestru, który jest mocny i tym samym odporny na rozerwanie, dodatkowo nie gniecie się, nie jest podatny na pleśń, ścieranie czy działanie detergentów. Należy również wspomnieć także o tym, że poliester ma właściwości hydrofobowe, co oznacza, że nie pochłania dużej ilości wody i szybko schnie. Dno torby nierzadko jest wzmocnione tworzywem sztucznym po to, aby nie odkształcało się pod ciężarem umieszczonych w środku narzędzi.

W zależności od marki torba może być wykonana także z nylonu, który jest solidny, również się nie gniecie, a ponadto jest przyjemny w dotyku i szybko schnie. Ciekawą alternatywą jest model ze skóry, który elegancko się prezentuje. Wadą takiego produktu jest stosunkowo duża waga. Mimo że skórzane torby wyróżniają się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, obecnie coraz rzadziej pojawiają się w sklepach.

 

Kieszenie i przegródki

Jeśli chcemy posegregować narzędzia, śrubki, gwoździe i inne potrzebne podczas pracy przedmioty, znajdźmy produkt z dużą liczbą kieszeni oraz przegródek. 1-komorowy model jest mało praktyczny w przypadku posiadaczy znacznej ilości narzędzi. Najlepsza torba narzędziowa jest wyposażona w minimum dwie główne kieszenie oraz kilka mniejszych, dlatego możemy w niej schować również drugie śniadanie czy potrzebne dokumenty.

 

Wykończenie

Warto przyjrzeć się wykończeniu produktu, aby zyskać pewność, że jest solidny i nie zniszczy się zbyt szybko. Najważniejsze jest to, czy szwy zostały starannie wykonane i nie wystają z nich nitki. Niemniej istotny jest sposób przyszycia kieszeni i pasków do przenoszenia. Torba musi być dopracowana pod kątem najmniejszych szczegółów.

 

Wygoda przenoszenia

Modele narzędziowe zwykle mają nie tylko uchwyt służący do przenoszenia ich w dłoni, ale również regulowany pod względem długości pasek na ramię. To daje nam możliwość transportu torby w sposób, który bardziej nam odpowiada. Trzeba jednak sprawdzić, czy uchwyt został starannie przyszyty, a mocowania przy pasku są wystarczająco wytrzymałe.

 

Zamykanie

Torby narzędziowe mają wszyte zamki błyskawiczne. Dzięki nim mamy pewność, że narzędzia nie wypadną z środka ani nie przedostanie się do nich kurz czy wilgoć. Boczne kieszonki mogą być natomiast zapinane na rzep.

 

 

Torby narzędziowe na kółkach

Osobom, które na co dzień podróżują z ciężkimi narzędziami, polecamy modele na kółkach. Tego typu produkty z pewnością ułatwią poruszanie się z niezbędnymi przedmiotami, nawet na niedużą odległość. Umieszczone w podstawie torby kółka muszą być odporne na pęknięcia i ścieranie, a dno powinno być w odpowiedni sposób wzmocnione.

 

Design – jaką torbę narzędziową wybrać?

Zazwyczaj torby na narzędzia wyróżniają się ciekawym doborem kolorów. Może to być połączenie czerni z szarością, lub kontrastowymi barwami, np. czerwoną, pomarańczową lub niebieską. To, jak wygląda produkt, nie wpływa na jego praktyczność. Niemniej jednak torba powinna dobrze się prezentować.

 

Torby narzędziowe w dobrych cenach

Torby narzędziowe oferowane przez renomowanych producentów kosztują od 100 zł do ponad 300 zł. Choć dla niektórych osób jest to stosunkowo duży wydatek, to trzeba pamiętać, że produkty te są wykonane z dobrych gatunkowo materiałów. Z tego względu modele znanych producentów są chętnie kupowane zwłaszcza przez profesjonalistów, którzy na co dzień posługują się wieloma różnymi narzędziami. Mowa tu np. o hydraulikach, monterach czy mechanikach samochodowych. Również osobę majsterkującą w domu z pewnością ucieszy solidny i starannie wykonany produkt.

 

 

Najlepsze torby narzędziowe w 2021 roku

 

Ranking toreb narzędziowych, który dla Ciebie przygotowaliśmy, pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego modelu dla Ciebie. Znajdziesz w nim najciekawsze zdaniem użytkowników produkty, które sprawdziły się w ich warsztatach.

 

Nasze zalecenia

 

Stanley FATMAX FMST1-73607

 

Stanley FATMAX FMST1-73607 to produkt, do którego można spakować akcesoria, przydające się w pracy hydraulika, budowlańca czy innego fachowca. Torba jest bardzo profesjonalna i solidna.

Wymiary tego modelu wynoszą: 43 cm x 28 cm x 30 cm. Produkt ma taką konstrukcję, że z łatwością dostaniesz się do każdego narzędzia. Zaczepy torby są wykonane z trwałego tworzywa, więc nie niszczą się zbyt łatwo. Model ma duże komory, w które można wsadzić większe narzędzia np. elektryczne. Jednocześnie produkt ma także kieszonki na drobiazgi: śrubokręty czy klucze (część kieszeni jest zapinana).

Torba jest wykonana z polipropylenu, który jest wytrzymały. W modelu znajduje się tacka na akcesoria, umożliwiająca lepszą segregację i utrzymanie porządku w narzędziach podczas pracy. Do zestawu dołączono pasek na ramię. Użytkownicy zauważyli, że produkt jest bardzo pojemny, cenią go także za łatwość użytkowania.

 

 

 

 

Metabo 657007000 

 

Metabo 657007000 to torba narzędziowa, która jest bardzo pojemna, umożliwiając pracownikowi, takiemu jak np. budowlaniec, zmieszczenie najpotrzebniejszych akcesoriów wymaganych w pracy. Produkt nadaje się do przenoszenia elektronarzędzi. Torba ma naklejki odblaskowe z logo, dzięki czemu przedmiot jest bardziej widoczny.

Model ma wymiary 46 cm x 28 cm x 26 cm. Produkt, w kolorze czarnym i zielonym, jest wykonany z solidnego materiału, jakim jest poliester 600D. Torba jest nieprzemakalna, więc możesz ją wziąć na deszcz. Model jest bardzo wytrzymały – ma konstrukcję usztywniającą, dzięki której akcesoria w środku są zabezpieczone przed zniszczeniem. Materiał użyty do produkcji nie rozrywa się podczas używania, nawet kiedy włożysz do środka ciężkie rzeczy.

Komory produktu są otwarte lub zamykane na zamek i rzepy. Opinie o torbach narzędziowych producenta Metabo są pozytywne. Także o tym modelu użytkownicy wypowiadają się pochlebnie. Konsumenci uważają, że opisywany produkt sprawdza się podczas pracy.

 

 

 

 

NEO 84-308

 

Produktem, który bardzo przydaje się w domowym użytku, choć może okazać się niezastąpiony także w warsztatach, jest NEO 84-308. Jeśli potrzebujesz miejsca, w którym przechowasz swoje narzędzia, to musisz wiedzieć, że model sprawdza się do tego bardzo dobrze. Wkładając akcesoria do torby, masz pewność, że w razie awarii masz je wszystkie uporządkowane w jednym miejscu – wystarczy wziąć bagaż i zabrać się do pracy.

Model jest zrobiony z poliestru 600D, który jest bardzo solidny. Dodatkowo dno oraz ścianki są wzmocnione, dlatego produkt sprawdza się w trudnych warunkach pogodowych.

Torba ma uchwyty i pasek, które są bardzo wytrzymałe i wygodne – dzięki nim można ją przenosić w dłoni lub zakładać na ramię. Wewnątrz modelu jest 17 różnej wielkości kieszonek oraz dodatkowo kilka zewnętrznych. Użytkownicy twierdzą, że produkt jest bardzo pojemny i zaskakująco łatwo pomieścić w nim dużą ilość akcesoriów do pracy.

 

 

 

 

Castorama MacAllister MR 20 

 

Model Castorama MacAllister MR 20 idealnie sprawdza się do przenoszenia oraz przechowywania różnych narzędzi, przydając się w szczególności pracownikom manualnym, takim jak elektryk czy hydraulik.

Wymiary produktu są równe: długość – 27 cm, wysokość – 35 cm i szerokość – 51 cm. Torba waży 2,8 kg. Model ma pasek na ramię o maksymalnej długości 120 cm (można go regulować), który umożliwia jego przenoszenie. Uchwyt jest wzmocniony metalem. Produkt jest wykonany z poliestru, polipropylenu – tworzywo ma kolor czarny i niebieski.

Torba ma wiele kieszeni, dlatego możesz wygodnie przechowywać narzędzia, a także uporządkować je i podzielić tak, żeby zawsze wiedzieć, gdzie są. W środku znajdziesz 8 kieszeni, a kolejnych 12 przyszyto na zewnątrz, są zapinane na rzepy. Model ma również niewielkie paski, które umożliwiają przypięcie do nich narzędzi. Konsumenci cenią ten produkt za dużą wygodę noszenia.

 

 

 

 

Torba RYOBI UTB2

 

Torba RYOBI UTB2 jest bardzo przydatna, ponieważ umożliwia spakowanie dużej ilości narzędzi. Produkt daje możliwość przechowywania, a także wygodnego przenoszenia elektronarzędzi czy akcesoriów. Model sprawdzi się w domowym użytku, ale możliwe, że spodoba się także profesjonalistom, którzy chcą zabrać swoje sprzęty na miejsce pracy.

Ta dobra i tania torba narzędziowa jest wykonana z podwójnie przeszytego materiału nylonowego – to sprawia, że jest bardzo wytrzymała. Produkt ma sporo kieszeni – zarówno na zewnątrz, jak i w wewnątrz, co powoduje, że łatwo w nich rozmieścimy narzędzia.

Model ma komfortowy pas oraz wyściełane uchwyty, dlatego można wygodnie go nosić na ramię. Otwór torby ma metalową ramę i metalowe nici w konstrukcji. Produkt mierzy: 35,5 cm x 20,3 cm x 27,9 cm, więc jest on dość niewielki. Model waży 300 g. Użytkownicy cenią tę torbę za atrakcyjny design i dużą wytrzymałość.

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status