Opinie o Samsung Wind-Free Ar12Mspxbwkneu

Ostatnio aktualizowane: 08.05.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Najważniejsze zalety:

Klimatyzator jest funkcjonalny i można z niego korzystać nie tylko latem, ale też zimą (ma funkcję chłodzenia i grzania). Obudowę sprzętu zrobiono w taki sposób, aby zapewnić swobodny i szybki przepływ powietrza, a także dużą powierzchnię nawiewu. Model ma filtr Virus Doctor, który odpowiada za skuteczną eliminację bakterii, alergenów i wirusów.

 

Najważniejsze wady:

Urządzenie ma moduł Wi-Fi i istnieje możliwość jego obsługi poprzez specjalną aplikację pobieraną na smartfona. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że część użytkowników uważa program za mało intuicyjny, a tym samym nieco trudny w obsłudze, szczególnie na początku.

 

Werdykt: 9.6/10

Opinie o Samsung Wind-Free, jakie można przeczytać w Internecie potwierdzają skuteczność działania urządzenia. Klimatyzator ma białą obudowę, więc pasuje do wnętrz urządzonych w różnym stylu. Jest to model przeznaczony do montażu na ścianie, jego instalacja przebiega bez większych problemów. Urządzenie generuje niski hałas, od 19 dB do 37 dB. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Przeznaczenie

Prezentowany klimatyzator znajdzie zastosowanie w wielu miejscach. Przede wszystkim jest on wykorzystywany w domach i mieszkania, ale też w hotelach i apartamentach. To dobre urządzenie do biura, gabinetu, sklepów czy restauracji. Model sprawdza się w pomieszczeniach o powierzchni od 20 m2 do 35 m2. Urządzenie jest polecane dla alergików, bo ma specjalny filtr, który skutecznie pozbywa się bakterii i alergenów, dlatego powietrze w pomieszczeniu ma lepszą jakość. 

Funkcje

Klimatyzator ma funkcję Good’sleep, która polega na tym, że jego temperatura jest dostosowywana tak, aby w trakcie snu zapewnić użytkownikowi możliwie najlepsze warunki (w pomieszczeniu nie jest zbyt gorąco, ani za zimno). Model ma też funkcję Smart Saver pozwalającą ograniczyć zużycie energii. Optymalizuje ona czas chłodzenia tak, aby sprzęt działał jak najkrócej.

 

Różne tryby pracy

Klimatyzator działa w różnych trybach pracy, co daje możliwość dopasowania go do potrzeb. Wybieranie ustawień jest łatwe, a potwierdził to test Samsung Wind-Free. Użytkownik ma do wyboru następujące tryby pracy: auto, cyrkulacja, chłodzenie, grzanie i osuszanie. Dodatkowo może skorzystać także z opcji TURBO gwarantującej efektywne chłodzenie w krótkim czasie. Przydaje się ona po powrocie z pracy, kiedy mieszkanie jest nagrzane i chce się je szybko schłodzić. Jeśli zależy nam na cichej pracy, bo np. nie chcemy przeszkadzać innym domownikom albo mamy małe dziecko, które śpi, możemy włączyć tryb Quiet. Wtedy klimatyzator generuje hałas nie większy niż 19 dB.

 

Wykonanie

Do produkcji obudowy wykorzystano dobrej jakości tworzywo sztuczne odznaczające się wytrzymałością. Jeśli do czyszczenia urządzenia będziemy używać delikatnych szmatek, na jego powierzchni nie powinny pojawić się zarysowania. Sprzęt pokryto dodatkowo specjalną powłoką, która ma zabezpieczać przed korozją i rozwojem bakterii. Mimo że cena Samsung Wind-Free nie jest najniższa, biorąc pod uwagę wymienione zalety dotyczące jakości wykonania sporo osób decyduje się na inwestycję w ten klimatyzator. Nie tylko wygląda on estetycznie, ale też sprawnie działa i można wygodnie programować go za pomocą pilota zdalnego sterowania.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir