Opinie o Rovus Arctic Cooler

Ostatnio aktualizowane: 14.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

Najważniejsze zalety:

Mini klimatyzator jest wielofunkcyjny, bo nie tylko chłodzi pomieszczenie, ale też nawilża i oczyszcza powietrze. Użytkownik ma możliwość włączenia 1 z 7 świateł LED, które będą widoczne przez obudowę i wprowadzą przyjemny nastrój do pomieszczenia. Urządzenie zajmuje mało miejsca, więc można ustawić je właściwie w każdym pomieszczeniu.

 

Najważniejsze wady:

Wystawiane przez kupujących opinie o Rovus Arctic Cooler są zwykle pozytywne, jednak zdarzają się komentarze sugerujące, że sprzęt działa zbyt głośno, co bywa irytujące, kiedy chcemy się wyciszyć po ciężkim dniu. Pojedyncze osoby narzekają, że w zestawie nie ma ładowarki.

 

Werdykt: 9.4/10

Sprzęt jest energooszczędny, dlatego korzystanie z niego nie powinno wiązać się ze znacznym wzrostem rachunków za energię. Klimatyzator ma moc równą 50 W. Do wyboru są 3 prędkości nawiewu, można też regulować jego pracę góra – dół. Model ma wymiary: 16 cm x 16 cm x 16 cm, a jego waga wynosi 1,6 kg.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Funkcjonalność

Mimo że cena Rovus Arctic Cooler jest niska, nie stanowi najważniejszego powodu, dla którego klimatyzator cieszy się popularnością. Jest nim przede wszystkim funkcjonalność, bo urządzenie nie tylko skutecznie chłodzi pomieszczenie w gorące dni, ale także oczyszcza i nawilża powietrze. Dwie ostatnie funkcje są bardzo ważne dla osób, które borykają się z problemem stałego przesuszenia skóry, uczuciem zmęczenia i czerwonymi oczami. Jeśli jakość powietrza w mieszkaniu będzie bardzo dobra, istnieje większa szansa na skuteczne pozbycie się tych dolegliwości. 

Możliwość dostosowania do własnych potrzeb

Aby użytkownik był zadowolony z użytkowania klimatyzatora musi mieć możliwość regulacji jego parametrów. Tak jest w przypadku Rovus Arctic Cooler. Osoba korzystająca z urządzenia może zmieniać jego moc, a także regulować prędkość nawiewu i ustawiać go w górę lub w dół.

 

Efekty świetlne

Producent zadbał nie tylko o efektywność działania i łatwą obsługę, ale także przyjemny wygląd urządzenia. Ma ono klasyczną, białą obudowę, więc można bez trudu dopasować je do wystroju danego pomieszczenia. Ciekawym rozwiązaniem są kolorowe światła LED (7 barw do wyboru), które pozwalają na wprowadzenie przyjemnego nastroju. Oczywiście można też używać klimatyzatora bez włączonych efektów świetlnych.

 

Solidne wykonanie i kompaktowe wymiary

Klimatyzator przenośny jest wykonany z dobrej jakości materiałów. Plastikowa obudowa nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, a co więcej można łatwo utrzymać ją w czystości. Istotną zaletą zachęcającą do zakupu sprzętu jest to, że nie jest zbyt duży, więc znalezienie odpowiedniego miejsca do jego postawienia nie stanowi problemu nawet w przypadku niewielkiego pomieszczenia.

 

Łatwość obsługi

Osoby, które miały okazję korzystać ze sprzętu i przeprowadziły test Rovus Arctic Cooler, w swoich recenzjach zaznaczają, że obsługa urządzenia nie jest trudna. Jedyne, co trzeba zrobić, to ustawić klimatyzator w odpowiednim miejscu, podłączyć go do źródła zasilania, wlać wodę do zbiornika i wybrać prędkość pracy wentylatora. Z użytkowaniem sprzętu bez trudu poradzą sobie seniorzy i inne osoby, które na co dzień nie korzystają z takich urządzeń.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir