Opinie o LG S12EQ

Ostatnio aktualizowane: 15.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

Najważniejsze zalety:

Klimatyzator ścienny nie generuje dużego hałasu, przy ustawieniu odpowiedniego trybu wynosi on ok. 19 dB. To funkcjonalne urządzenie przeznaczone zarówno do chłodzenia, jak i grzania pomieszczenia. Można z niego korzystać właściwie przez cały rok. Użytkownik może skorzystać z funkcji 24-godzinnego programatora czasu pracy. Sprzęt jest też łatwy w instalacji, jego montaż nie zajmuje zbyt dużo czasu.

 

Najważniejsze wady:

W skład zestawu wchodzi pilot zdalnego sterowania, który w założeniu ma ułatwić obsługę urządzenia. Pewna grupa użytkowników zaznacza jednak, że jego zasięg jest stosunkowo mały i trzeba podchodzić dość blisko sprzętu, aby zmienić ustawienia. Czasami też dochodzi do takich sytuacji, że pilot się zacina i trzeba chwilę odczekać, aby móc z niego skorzystać.

 

Werdykt: 9.8/10

Praca klimatyzatora jest określana jako efektywna, pozytywne opinie o LG S12EQ są na to potwierdzeniem. Urządzenie ma wymiary: 71,7 cm x 48,3 cm x 23 cm i jest przeznaczone do montażu na ścianie. Waga sprzętu wynosi 25,1 kg. W zestawie znajduje się jednostka wewnętrzna, jednostka zewnętrzna i pilot zdalnego sterowania.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Funkcja automatycznego oczyszczania 

Dlaczego warto kupić klimatyzator LG S12EQ? Cena urządzenia jest atrakcyjna, co stanowi jeden z czynników zachęcających do inwestycji w sprzęt. Ważniejsze niż koszty zakupu jest jednak to, że model ma funkcję automatycznego oczyszczania, więc na jego powierzchni nie powinny rozwijać się bakterie, grzyby i pleśń. W efekcie jakość powietrza w pomieszczeniu stanie się lepsza. Z klimatyzatora nie wydziela się też nieprzyjemny zapach. Dodatkowo nie trzeba tracić zbyt dużo czasu na jego czyszczenie.

Tryb Jet Cool

Urządzenie ma tryb Jet Cool pozwalający na uzyskanie optymalnego nawiewu powietrza z odpowiednią prędkością. W rezultacie schłodzenie mocno nagrzanego pomieszczenia nie zajmuje zbyt dużo czasu. Chłodne powietrze jest rozprowadzanie równomiernie, we wszystkich kierunkach. Łopatki wentylatora mają ukośny kształt, co również wpływa na efektywność działania klimatyzatora. 

 

Inteligentna diagnostyka

Obawiasz się, że zainwestujesz w urządzenie i po pewnym czasie pojawią się problemy z jego działaniem? Jeśli wybierzesz LG S12EQ, nie musisz się o to martwić. Model ma funkcję inteligentnej diagnostyki. Polega na tym, że użytkownik z poziomu swojego telefonu ma dostęp do ustawień sprzętu, może przeprowadzić proces instalacji i zweryfikować występujące problemy. Wyświetlane w aplikacji komunikaty są czytelne i pozwalają na podjęcie odpowiednich działań celem usunięcia nieścisłości. 

 

Komfort użytkowania

Kupujący wykonali test LG S12EQ, z którego wynika, że komfort użytkowania sprzętu jest na bardzo dobrym poziomie. Zaletą modelu jest przede wszystkim to, że ma on 4-stronny nawiew. Można także ustawić delikatne chłodzenie zależnie od naszych preferencji. Jeśli wracamy do nagrzanego mieszkania i chcemy szybko je schłodzić, powinniśmy wybrać tryb mocnego chłodzenia. Jesienią i zimą przyda się opcja szybkiego ogrzewania. W nocy urządzenie działa cicho i nie przeszkadza domownikom w odpoczynku.

Dodatkowo istnieje możliwość zaprogramowania pracy klimatyzatora na 24 h w przód. Można ustawić, kiedy sprzęt ma się włączyć, tak aby latem po powrocie do domu panował przyjemny chłód. Programowanie czasu pracy nie jest trudne, potrzebne informacje na ten temat są dostępne w dołączonej do zestawu instrukcji.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir