Najlepszy odkurzacz przemysłowy z otrząsaczem

Ostatnio aktualizowane: 27.03.20

 

Jaki odkurzacz przemysłowy z otrząsaczem wybrać?

 

Odkurzacz przemysłowy to urządzenie pozwalające na usunięcie zanieczyszczeń, które wytwarzają się podczas pracy na budowie lub przy remoncie. Pozwala on na zachowanie czystości w tych miejscach bez nieprzewidzianych utrudnień, jak zapchana dysza odkurzacza lub innych przeszkód, z którymi nie radzą sobie odkurzacze domowe. Urządzenia przemysłowe są idealnie dostosowane do cięższych warunków. Dlatego powinny sobie poradzić z każdym brudem na budowie. Należy jednak zwrócić uwagę, do czego służy otrząsacz w odkurzaczu budowlanym.

 

 

Otóż jest to część służąca do czyszczenia filtra. Odkurzacz sam go czyści właśnie za pomocą otrząsacza. Ułatwia to pracę w ciężkich warunkach. Otrząsacz  pozwala na długą pracę odkurzacza bez zbędnego zatrzymywania jej po to, by oczyścić filtr. Jest to urządzenie przydatne na każdej budowie, gdzie powstaje wiele brudu, odłamków, trocin i dużo innych zanieczyszczeń, które uniemożliwiają pracę, a nawet mogą stanowić zagrożenie dla przebywających tam ludzi. Działanie otrząsacza odkurzacza przemysłowego polega na poruszaniu filtrem tak, aby substancje, które do niego przylegają odczepiły się. Innymi słowy otrząsa on zanieczyszczenia z filtra. Najlepsze odkurzacze przemysłowe z otrząsaczem posiadają profesjonalne systemy, które wstrząsają nim za pomocą metody pneumatycznej.

Przy zakupie takiego sprzętu przede wszystkim należy zadać sobie pytanie do jakiego rodzaju zanieczyszczeń będzie nam on potrzebny. Następnie wystarczy przyjrzeć się klasom, do jakich przypisywane są poszczególne odkurzacze przemysłowe. Zostały one utworzone ze względu na rodzaj filtrów i zanieczyszczeń, jakie pochłaniają.

Przy zakupie odkurzacza przemysłowego warto też sprawdzić moc, z jaką działa urządzenie. Im wyższa będzie jej wartość, tym skuteczniejsze odkurzanie (moc ssania) za jego pomocą. Najlepszy odkurzacz przemysłowy z otrząsaczem w 2020 roku powinien mieć moc o wartości oscylującej między 1200 a 1600 W. Ponadto ważna jest też długość przewodu zasilającego oraz węża urządzenia, a także pojemność jego zbiornika. Powinniśmy zawsze pamiętać o tych parametrach. Szkoda  czasu na przedłużacze, czy niekomfortowe opróżnianie pojemnika na odpady w trakcie pracy. Oczywiście odkurzacz powinien być także z najlepszej jakości materiałów. W końcu jest to odkurzacz przemysłowy i będzie narażony niejednokrotnie na trudne warunki, w których będziemy go używać.

 

 

Odkurzacze przemysłowe z otrząsaczem – Ranking

 

 

Karcher Mv 6 P Premium Eu III 

 

Karcher Mv 6 P Premium Eu III to wysokiej jakości odkurzacz przemysłowy klasy Premium. Świetnie nada się on nie tylko na budowę, ale także do każdego domu. Urządzenie jest niesamowicie mocne i działa z siłą 1300 W. Jego silnik został zaprojektowany w nowoczesny sposób. Umożliwia to dokładne odkurzanie bardzo zabrudzonych powierzchni przez wysoką siłę ssania, jaką generuje. Odkurzacz Karcher jest wyposażony w filtr, który umieszczony jest w specjalnej kasecie. Dzięki temu możesz bez najmniejszego problemu wyjąć go w celu wymiany, a przy okazji nie pobrudzisz rąk ani podłoża. Karcher Mv 6 P Premium Eu III ma także opcję wydmuchiwania powietrza, co można wykorzystać do czyszczenia filtra. Ponadto  możesz użyć tego trybu, na przykład podczas prac jesiennych w ogrodzie.

Odkurzacz spełni wtedy rolę dmuchawy do sprzątania liści z podjazdu lub drogi. Aby uzyskać taki efekt wystarczy jedynie wcisnąć trzy razy przycisk uruchomienia. Do urządzenia zostały dołączone dwie rury ssące. Pierwsza z nich ma długość wynoszącą 2,2 m, zaś druga 1m i jest elastyczna. Dzięki temu sprzętowi możesz odkurzać powierzchnie mokre oraz suche. Zbiornik na zanieczyszczenia ma pojemność 30 l. Ponadto urządzenie posiada pokrętło, które umożliwia sterowanie regulacją siły ssania.

Użytkownicy są zadowoleni z produktu. Świetnie się on sprawdza nie tylko w domu, czy przy pracach remontowych, ale też w ogrodzie.

 

 

 

 

Makita MVC2512L 

 

Makita MVC2512L to  urządzenie, które z pewnością przyda się nie tylko podczas prac budowlanych lub remontowych, ale także w domu, czy ogrodzie. Urządzenie ma opcję pracy na suchej oraz mokrej powierzchni. Makita MVC2512L została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Urządzenie klasyfikuje się do filtracji pyłów, typu „L”. Moc, z jaką pracuje odkurzacz, równa jest 1000 W. Posiada on także automatyczne gniazdo zanikowe o wartości 2600 W, które ułatwia współpracę z innymi elektronarzędziami.

Możesz za jego pomocą, na przykład,  używać pilarki i odkurzać w tym samym momencie. W dodatku urządzenie ma funkcję dmuchawy, którą można użyć do oczyszczania powierzchni. Tym sposobem możesz zastąpić grabienie liści w ogrodzie wygodnym odkurzaczem. Ponadto urządzenie wyposażone zostało w filtr, który za pomocą Techniki Push & Clean można swobodnie wyczyścić ręcznie. Jego zbiornik na zanieczyszczenia jest w stanie zmieścić maksymalnie 25 l. Obsługa Makita MVC2512L jest bardzo intuicyjna i łatwa.

Według klientów, którzy zdecydowali się na zakup odkurzacza przemysłowego Makita MVC2512L to świetne i wygodne w obsłudze urządzenie. Ponadto zachwalają oni jego prędkość pracy.

 

 

 

 

Starmix ARDL 1635 EWS iPulse

 

Starmix ARDL 1635 EWS iPulse to profesjonalne urządzenie, które polecane jest osobom ceniącym sobie swój czas pracy. Odkurzacz ten przede wszystkim zaopatrzony jest w otrząsacz filtra, który działa automatycznie za pomocą elektromagnetycznych impulsów. Sprawia to, że nie musisz się zatrzymywać podczas pracy w celu wymiany lub ręcznego czyszczenia filtra. Ponadto urządzenie zostało zaopatrzone w nowoczesny system służący do pomiaru ciśnienia.

Mierzy ono poziom negatywnego ciśnienia za i przed filtrem, co pozwala na zdefiniowanie i kontrolę poziomu zabrudzenia filtra. Poza tym,  odkurzacz posiada adapter, do którego możesz podłączyć inne narzędzia elektryczne. Gniazdo to pozwala na symultaniczne uruchomienie obu urządzeń. Starmix ARDL 1635 EWS iPulse ma także opcję regulacji siły ssania. Pozwala to na odpowiednie dostosowanie jej do poziomu i rodzaju zanieczyszczenia. Zbiornik na brud i pyły jest w stanie zmieścić do 35 l. Warto zaznaczyć, że w przypadku wody jego pojemność będzie równa 22 l, a pyłu 25 l. Odkurzacz działa z mocą równą 1600 W.

Według użytkowników Starmix ARDL 1635 EWS iPulse to odkurzacz przemysłowy z otrząsaczem w dobrej cenie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status