Najlepszy klimatyzator Fujitsu

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki klimatyzator Fujitsu wybrać?

 

Mając w domu klimatyzator z pewnością uda nam się przetrwać letnie upały. Co więcej, część tego typu urządzeń ma dodatkowo funkcję grzania, a więc można z nich korzystać również w okresie jesienno-zimowym. Jeśli masz wątpliwości, który model wybrać, zapoznaj się z tym poradnikiem. Na końcu jest ranking prezentujący 3 polecane do domów i mieszkań klimatyzatory Fujitsu.

 

 

Japońska firma Fujitsu jest popularna niemal na całym świecie. Produkty, jakie znajdziemy w ofercie wspomnianej marki to m.in.: laptopy, monitory, skanery, dyski zewnętrzne, a także różne sprzęty gospodarstwa domowego, bez których nie moglibyśmy funkcjonować (w tym także klimatyzatory). Urządzenia Fujitsu są chętnie kupowane przez konsumentów głównie ze względu na innowacyjność oraz niezawodność.

Kilkanaście lat temu klimatyzatory nie były tak często montowane w domach, ponieważ uznawano je za stosunkowo drogie urządzenia. Dziś jednak każdy z nas może sobie pozwolić na zakup takiego sprzętu. Do wyboru mamy modele przenośne, które można dowolnie przestawiać oraz stacjonarne montowane na stałe na ścianie lub przy podłodze. Najlepszy klimatyzator Fujitsu w 2020 roku to urządzenie energooszczędne, które nie wpływa znacząco na wysokość rachunków za prąd. Z tego względu dobrze jest znaleźć model wyposażony w tryb ekonomiczny. Powoduje on niewielki wzrost temperatury w trybie chłodzenia i mały spadek w trybie grzania. Wszystko po to, aby zapewnić wydajną pracę sprzętu.

Szukając idealnego klimatyzatora powinniśmy też zwrócić uwagę na to, czy wybrane urządzenie ma odpowiednie filtry, np. polifenolowy. Wtedy sprzęt nie tylko będzie podnosić lub obniżać temperaturę powietrza w pomieszczeniu, ale może też dodatkowo neutralizować krążące w nim cząsteczki kurzu, bakterie, roztocza, pyłki i inne alergeny. To istotna kwestia, zwłaszcza jeśli dom jest zamieszkiwany przez małe dzieci lub alergików. Poza tym najlepsze klimatyzatory Fujitsu mają tryb nocny. Specjalny program pracy obniża do minimum to ryzyko, więc możemy spać spokojnie, nawet gdy klimatyzator jest w tym samym pomieszczeniu, co my.

 

 

Klimatyzatory Fujitsu – Ranking

 

 

Fujitsu ASYG12LLCC 

 

Model Fujitsu ASYG12LLCC ma funkcję chłodzenia, ogrzewania, a także osuszania powietrza w pomieszczeniu. To sprzęt z kilkoma trybami pracy do wyboru, m.in. ekonomicznym i nocnym. Urządzenie należy zamontować na ścianie, ale z uwagi na elegancki design, nie powinno negatywnie wpłynąć na wystrój pomieszczenia. Produkt wyposażono w opcję auto restartu, w efekcie czego klimatyzator automatycznie uruchomi się po chwilowym zaniku zasilania.

W razie konieczności możemy zdjąć obudowę urządzenia, aby ją wyczyścić. Prezentowany model ma wymiary: 26,2 cm x 82 cm x 20,6 cm i waży 7 kg (jednostka wewnętrzna). Poziom hałasu generowanego przez sprzęt to maksymalnie 43 dB. Produkt ma filtr polifenolowy, a także jonowy, który jest wyjątkowo trwały.

Klimatyzator jest łatwy w obsłudze, możemy go zaprogramować na każdy dzień tygodnia. Konsumentom spodobało się również to, że urządzenie automatycznie przechodzi z trybu chłodzenia w tryb ogrzewania (i odwrotnie), w zależności od temperatury w pokoju i naszych ustawień. Sprzęt dobrze wygląda na ścianie, jest wydajny i nie przyczynia się do znacznego wzrostu rachunków za zużycie energii elektrycznej.

 

 

 

 

Fujitsu ASYG09LMCE 

 

Przedstawiamy produkt Fujitsu ASYG09LMCE, klimatyzator z funkcją chłodzenia i ogrzewania pomieszczenia, który ma również opcję wentylacji. Sprzęt wyposażono w specjalny czujnik, za sprawą którego ustawiona wstępnie temperatura jest utrzymywana podczas pracy przy niskim napięciu. Poza tym model ma tryb ekonomiczny i nocny, można go także zaprogramować na cały tydzień.

Wymiary urządzenia to: 84 cm x 26,8 cm x 20,3 cm. To klimatyzator przeznaczony do montażu na ścianie, który ma zdejmowaną obudowę (można ją więc swobodnie umyć). Sprzęt podczas pracy generuje hałas na poziomie 43 dB (maksymalnie). Produkt ma mikroprocesor odpowiadający za automatyczne dostosowanie intensywności nawiewu do zmian temperatury powietrza w pokoju.

Sprzęt jest chwalony za estetyczny wygląd oraz mało kłopotliwy montaż. Konsumenci, którzy go kupili w swoich recenzjach wspominają też o wydajności. Urządzenie ma czujniki monitorujące, które regulują kąt nachylenia żaluzji dodatkowej, a to zapewnia komfort przebywania w pomieszczeniu zaraz po włączeniu klimatyzatora.

 

 

 

 

Fujitsu AGYG09LVCA 

 

Przypodłogowe urządzenie Fujitsu AGYG09LVCA może chłodzić i ogrzewać powietrze w pokoju. Przedni panel można szybko zdjąć, a następnie go umyć. Produkt wyróżnia się wbudowanym układem dwóch wentylatorów, w dużym stopniu przyspiesza to proces wymiany powietrza. Wymiary modelu to: 60 cm x 74 cm x 20 cm.

Klimatyzator ma tryb ekonomiczny i nocny, a także praktyczną funkcję 10° Heat. Dzięki niej w przypadku, gdy nikt z domowników nie przebywa w pomieszczeniu temperatura jest utrzymywana na stałym poziomie (10 st. C). Sprzęt ma filtr polifenolowy wyłapujący cząsteczki kurzu, zarodniki grzybów oraz inne mikroorganizmy, a także jonowy usuwający nieprzyjemne zapachy.

Urządzenie cicho pracuje, a w dodatku jest energooszczędne. Ponadto model ma funkcję Auto-restart, więc po chwilowym zaniku napięcia samodzielnie się włączy (z zachowaniem wybranych przez nas ustawień). Jak twierdzą konsumenci, ten klimatyzator Fujitsu w dobrej cenie zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu niezależnie od pogody i temperatury na zewnątrz.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status