ᐅ Dobre elektroniczne wizjery do drzwi z funkcją nagrywania – rankingi i opinie

Najlepszy elektroniczny wizjer do drzwi z funkcją nagrywania

Ostatnio aktualizowane: 10.12.19

 

Jaki elektroniczny wizjer do drzwi z funkcją nagrywania wybrać?

 

Aby zapewnić sobie odpowiednie bezpieczeństwo wiele osób decyduje się na zakup wizjera. Jest to sprzęt, dzięki któremu widzisz, kto stoi przed Twoimi drzwiami. W rezultacie nie musisz wpuszczać osób, które nie są pożądane w Twoim domu. Z biegiem czasu wizjery zostały ulepszone, a dzisiaj można korzystać ze specjalnych modeli elektrycznych z funkcją nagrywania. Dzięki takiej opcji możesz łatwo wrócić do momentu, w którym dana osoba przyszła pod Twój próg, a jeżeli groziło Ci niebezpieczeństwo, to możesz łatwo przedstawić nagranie odpowiednim służbom. Interesuje Cię zakup takiego sprzętu? Zapoznaj się z poniższym poradnikiem i kilkoma opisami najciekawszych produktów.

Jak można się domyślić, najlepszy elektroniczny wizjer do drzwi z funkcją nagrywania w 2019 roku jest łatwy w montażu. Najczęściej producenci oferują sprzęty zasilane bateriami, więc nie musisz martwić się o żadne kable oraz problemy z nimi związane. Samo zaczepienie wizjera obok drzwi nie jest skomplikowane i zazwyczaj zabiera jedynie kilka minut.

Możesz się również domyślić, że dobry wizjer powinien być dyskretny. Sprzęt tego typu nie powinien być zbyt duży, aby potencjalnie niebezpieczne osoby go nie zauważyły. Mały model nie będzie również burzył wystroju pomieszczeń.

Wiele osób uważa, że najlepsze elektroniczne wizjery do drzwi z funkcją nagrywania mają dobrze wykonany wyświetlacz. Musi on być wystarczająco duży i czytelny, aby można było łatwo zobaczyć, kto stoi pod drzwiami. Jego długość to co najmniej 12 cm, a szerokość 6 cm. W tym wypadku ciekawą opcją może być zoom, który pozwala dokładniej określić, kto przyszedł. Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja podczerwieni, dzięki której można zobaczyć, kto odwiedzał próg domu i kto dzwonił do drzwi w nocy.

Pozostaje jeszcze kwestia pamięci. Zazwyczaj sam wizjer nie ma jej zbyt dużo, więc warto wybrać produkt, który ma miejsce na kartę pamięci. Nagrane przez wizjer filmiki zostaną zapisane, a za sprawą wyjmowanego nośnika możesz je łatwo przetransportować na inne urządzenie.

 

 

Elektroniczne wizjery do drzwi z funkcją nagrywania – ranking

 

 

Orno OR-WIZ-1101

 

Orno OR-WIZ-1101 to wizjer zasilany bateriami. Dzięki takiemu sprzętowi możesz bez problemu podejrzeć, kto znajduje się pod Twoimi drzwiami. Kamera jest bardzo mała, a stojąca przed nią osoba raczej jej nie zauważy. Wizjer można bez problemu zamontować na ścianie, a sam proces, ze względu na brak kabli, jest łatwy i nie zajmuje zbyt dużo czasu.

Wyświetlacz LCD sprawia, że wyraźnie widzisz każdą osobę. Jego wymiary to: 136 mm x 75 mm x 18 mm. Wyświetlacz jest wystarczająco duży, aby określić, kto stoi pod drzwiami. Nagranie zapisuje się w formacie JPG i AVI. Rozdzielczość ekranu to 640 x 480 pixeli. Czas wyświetlania obrazu wynosi do wyboru 5, 10, 15 lub 20 sekund.

Wizjer jest dobrze wykonany, co docenia wielu użytkowników. Sprzęt dobrze spełnia swoje zadanie, a małe wymiary kamery są chwalone przez osoby, które już zdążyły się zaopatrzyć w sprzęt.

 

 

 

 

Judasz 32GB 

 

Judasz 32GB to profesjonalny, elektroniczny wizjer do drzwi z funkcją nagrywania w dobrej cenie. Zapewnia on szeroki kąt widzenia, który wynosi aż 70 st. Dzięki temu możesz widzieć więcej i dostrzec szczegóły w razie niebezpieczeństwa. Rozdzielczość ekranu wynosząca 640 x 480 pixeli sprawia, że widać wszystko bardzo wyraźnie.

Możesz zdecydować o czasie rejestrowania zapisu wideo. Masz do wyboru 3, 5 lub 7 sekund. Sprzęt ma również podgląd nocny na odległość aż do 1,5 m. Każde nagranie ma także datę oraz godzinę, więc się wśród nich nie zgubisz. Wymiary wyświetlacza to: 132 mm x 77 mm x 18 mm.

Obsługa sprzętu jest bardzo łatwa, a wizjer może być ustawiony przez każdego. Użytkownikom podoba się to, że urządzenie nie zwraca na siebie uwagi, a nagrania są bardzo wyraźne i można na nich łatwo rozpoznać osoby. Z pomocą wizjera można też robić zdjęcia.

 

 

 

 

Gerda HD-43

 

Gerda HD-43 to wizjer, który obsługuje wszystkie karty pamięci. Dlatego możesz w nim zamontować nawet kartę o pojemności do 3 GB. W efekcie zapisany zostanie długi filmik i bardzo dużo zdjęć. Kąt widzenia tego wizjera wynosi 120 st. Bez problemu widać wszystkich pukających do drzwi, nawet grupę ludzi.

Obraz zapisuje się od razu po naciśnięciu dzwonka, więc wszystko zostaje zarejestrowane. Prosta instrukcja obsługi oraz polskie menu sprawiają, że samo ustawienie odpowiednich parametrów nie zajmuje zbyt dużo czasu. Ekran LCD jest czytelny, a nagrania są bardzo wyraźne i właśnie dlatego wizjer jest wybierany przez wielu konsumentów.

Dużą zaletą sprzętu jest to, że nagrywa obraz również w nocy. Model jest dyskretny, a wyświetlacz jest na tyle duży, że obraz jest wyraźny. Użytkownikom podoba się łatwa obsługa urządzenia oraz wysoka jakość nagrań.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status