Najlepszy dwukomorowy zlewozmywak granitowy

Ostatnio aktualizowane: 07.03.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaki dwukomorowy zlewozmywak granitowy wybrać?

 

Zlewozmywak jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni. Pozwala nam szybko umyć naczynia czy produkty spożywcze. Wiele osób decyduje się na zakup dwukomorowego zlewu wykonanego z granitu, a to ze względu na jego funkcjonalność oraz wygląd. W tym artykule skupimy się na modelach granitowych i podpowiemy, jak dokonać trafnego zakupu. Dodatkowo na końcu umieściliśmy zestawienie zawierające najlepsze zlewozmywaki granitowe dwukomorowe.

 

 

Dlaczego warto kupić zlew granitowy? Typ ten różni się znacznie od produktów z innych materiałów. Zazwyczaj jest on droższy, ale wiele osób uważa, że jest warty swojej ceny. Po pierwsze, zlewozmywaki takie prezentują się znacznie lepiej niż te wykonane ze stali lub ceramiki. Oprócz tego, są one bardzo łatwe w pielęgnacji. Wystarczy po każdym użytkowaniu wytrzeć taki zlew do sucha i od czasu do czasu użyć środków pielęgnacyjnych do granitu. Możemy też mieć pewność, że taki zlew długo z nami pozostanie, ponieważ nie odkształca się, jest odporny na wysokie temperatury i uszkodzenia mechaniczne.

Zlewozmywaki dwukomorowe są idealną opcją dla osób, które nie mają zmywarki lub lubią na bieżąco myć naczynia. Zlew tego typu umożliwia nam swobodne ułożenie naczyń w środku i ich komfortowe umycie. Podczas wybierania takiego zlewozmywaka warto zwrócić uwagę na rozmiar jego komór.

Wybierając produkt zwróć uwagę na to, jakie ma wymiary, czy ma dodatkowy ociekacz i inne funkcjonalne elementy. Przed zakupem warto wszystko dobrze zmierzyć, uwzględniając naszą kuchnię, a zwłaszcza szafki.

Najlepszy dwukomorowy zlewozmywak granitowy w 2021 roku powinien być dostępny w zestawie ze wszystkimi elementami ułatwiającymi montaż, dobrze jeśli do kompletu dołączone są inne elementy. Zadbajmy o to, aby model, który chcemy kupić posiadał nakładkę. Przyda się nam ona do siekania warzyw lub do postawienia czegoś cięższego. Dodatkowym ułatwieniem dla nas będą elementy, takie jak ociekacz czy pojemnik na sztućce. Nie będziemy musieli tracić czasu na wybieranie tych elementów i dodatkową inwestycję.

 

 

Zlewozmywaki granitowe dwukomorowe – Ranking

 

 

Deante Zorba ZQZ 2203 

 

Deante Zorba ZQZ 2203 jest jednym z ciekawszych produktów na naszej liście. Dwie obszerne komory pozwolą nam na swobodne umycie wszystkich naczyń. Produkt jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i beżowym. Możemy więc wybrać odpowiedni kolor do stylistyki naszej kuchni.

Zlewozmywak jest przeznaczony do instalacji w szafkach o szerokości 80 cm – wymiary produktu to 78 cm x 43,5 cm. Jest to typ nakładany, ale producent twierdzi, że jego instalacja jest to bardzo prostą. Potwierdzają to również sami konsumenci. Instrukcja dołączona do zestawu, jak również wszelkie elementy montażowe, znacznie ułatwiają nam instalację zlewu.

Warto wspomnieć, że produkt ten został finalistą konkursu Dobry Wzór 2014. Użytkownicy szczególnie cenią solidne wykonanie tego zlewozmywaka oraz jego nowoczesny design, który świetnie komponuje się w wielu wnętrzach. Wiele osób uważa, że to inwestycja na lata.

 

 

 

 

Pyramis Studio 70005401 

 

Zlewozmywak Pyramis Studio 70005401 to produkt o wymiarach 78 cm x 50 cm, a jego poszczególne komory mają wymiary 34 cm x 41 cm x 20 cm. Wyróżnia się on tym, że jest bardzo stabilny i wytrzymały. Jest to idealny produkt dla każdego, kto nie zamierza myć naczyń w zmywarce. Jego dwie duże komory umożliwią nam swobodne mycie owoców, warzyw i naczyń.

Zlewozmywak ma głęboki, czarny kolor. Wpasuje się więc w stylistykę większość nowoczesnych kuchni. Średnica odpływu produktu wynosi 92 mm. Szafka lub blat, na których zamontujemy zlewozmywak powinny mieć co najmniej 80 cm szerokości. Warto wcześniej dokładnie zmierzyć szafki, aby mieć pewność, że zlew będzie pasował.

Produkt jest bardzo łatwy w pielęgnacji i nawet po wieloletnim używaniu nie widać na nim śladów zarysowania. Konsumenci bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat prezentowanego modelu. Szczególnie cenią jego wytrzymałość, a także stylistykę. Uważają, że świetnie sprawdzi się w nowoczesnej oraz tradycyjnej kuchni. Pasuje do szafek jasnych oraz ciemnych.

 

 

 

 

Krosch MORINGA-G

 

Krosch MORINGA-G to zlewozmywak wykonany z granitu (80%) oraz z żywicy. Został pokryty specjalną powłoką KROSCH EASY CLEAN. Dzięki temu czyszczenie produktu jest bardzo łatwe. Co więcej, powłoka ta chroni przed ewentualnymi uszkodzeniami, a więc zlew będzie wyglądał elegancko przez długi czas.

Dodatkowo, powłoka ta uniemożliwia wszelkim bakteriom na rozwój w obrębie zlewozmywaka. Nie musimy zatem używać żadnych dodatkowych specyfików, które będą je zwalczać. Komory tego produktu mają wymiary 34 cm x 33 cm x 180 cm. Cały model z kolei ma wymiary 76 cm x 48,5 cm.

Do zestawu dołączony został syfon. Możemy go bardzo łatwo podłączyć także do zmywarki. Użytkownicy szczególnie cenią elegancki wygląd tego produktu. Uważają również, że jest to bardzo wytrzymały dwukomorowy zlewozmywak granitowy w dobrej cenie. Stosunek ceny produktu do jakości wykonania jest w tym przypadku bardzo atrakcyjny. Nie dziwi więc fakt, że produkt zyskał taką popularność.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir