Najlepsze słuchawki prysznicowe Grohe

Ostatnio aktualizowane: 14.08.20

 

Jakie słuchawki prysznicowe Grohe wybrać?

 

Dobrej jakości słuchawka prysznicowa na długo zachowuje estetyczny wygląd i zapewnia kąpiel w komfortowych warunkach. W poniższym poradniku podpowiadamy, jakim cechom takich produktów należy się przyjrzeć, aby znaleźć model odpowiadający naszym potrzebom. Dla dodatkowego ułatwienia przygotowaliśmy też specjalny ranking, gdzie znalazły się 3 modele Grohe.

 

 

Marka Grohe specjalizuje się w produkcji sanitarnej armatury, która zachwyca wysoką jakością, jak również innowacyjnością. Dostępne w ofercie słuchawki prysznicowe, baterie czy różnego rodzaju akcesoria wykorzystują szereg nowoczesnych rozwiązań podnoszących komfort ich użytkowania. Firma Grohe otrzymała wiele nagród za tworzenie praktycznych, a dodatkowo także niezwykle eleganckich produktów, bez których trudno jest dziś funkcjonować.

Nowoczesne słuchawki prysznicowe pozwalają znacząco zmniejszyć zużycie wody, co wpływa na wysokość rachunków. Dlatego większość z nich jest wyposażona w perlator, czyli mechanizm odpowiadający za napowietrzanie wody. Optycznie zwiększa on objętość strumienia, w efekcie czego nie musimy całkowicie odkręcać zaworu, aby się wykąpać czy umyć włosy. Zamiast perlatora, produkty tego typu mogą być też wyposażone w inne, bardziej nowoczesne technologie, które często okazują się równie skuteczne w zmniejszeniu opłat za zużycie wody.

Uważa się, że najlepsza słuchawka prysznicowa Grohe w 2020 roku to taka, która posiada złożony system strumieni. Jego obecność sprawia, że możemy swobodnie regulować siłę i objętość wydobywającej się wody. Najczęściej do wyboru mamy strumień: standardowy, twardy (np. do punktowego masażu ciała), deszczowy (o szerokiej średnicy) i miękki (służy m.in. do mycia głowy dziecka). Wybierając tak wielofunkcyjny model, będziemy mogli zapewnić sobie bardziej komfortową kąpiel.

Aby móc jak najdłużej cieszyć się z innowacyjności i praktyczności zakupionej słuchawki, najlepiej wybrać produkt wyposażony w system zapobiegający osadzaniu się kamienia. To przedłuża jego trwałość, a często umożliwia również utrzymanie go w nienagannej czystości. Nie zapomnijmy także o zwróceniu uwagi na design. W sklepach dostępne są modele matowe i błyszczące. Zazwyczaj wykonuje się je z tworzyw sztucznych, choć możemy też natrafić na słuchawki z mosiądzu. Choć wyglądają one wyjątkowo estetycznie, to mogą okazać się mniej praktyczne, głównie ze względu na wagę i nagrzewanie się pod wpływem wysokich temperatur. Niemniej wiele zależy nie tylko od praktyczności, ale i od naszego gustu oraz wystroju łazienki.

 

 

Słuchawki prysznicowe Grohe – ranking

 

 

Grohe Power&Soul Cosmopolitan 27675000 

 

Grohe Power&Soul Cosmopolitan 27675000 to słuchawka prysznicowa, która pasuje do wszystkich standardowych węży prysznicowych. Nikt nie powinien mieć więc problemów z jej montażem. Produkt może być zamontowany z podgrzewaczem prysznicowym. Ponieważ ma on błyszczące wykończenie, z łatwością dopasuje się do reszty wyposażenia łazienki, niezależnie od wystroju.

Prezentowany model wyposażono w specjalny system przeciw osadom wapiennym (SpeedClean), jak również technologię zmniejszającą zużycie wody. Co więcej, mamy możliwość wyboru 1 spośród 4 dostępnych strumieni. Dokonuje się go poprzez przyciśnięcie przycisku, co jest  niezwykle komfortowym rozwiązaniem. Średnica produktu wynosi 160 cm.

Na podstawie opinii wydawanych przez konsumentów można wywnioskować, iż jedną z największych zalet modelu Power&Soul Cosmopolitan 27675000 jest praktyczność. Możliwość wyboru strumienia wody sprawia, że codzienna kąpiel jest przyjemniejsza i pozwala się odprężyć. Poza tym produkt świetnie prezentuje się nawet przy częstej eksploatacji i może zachować swoją funkcjonalność przez kilka lat.

 

 

 

 

Grohe Euphoria Cube 27698000

 

Model Euphoria Cube 27698000 jest idealny dla osób, którym marzy się słuchawka prysznicowa Grohe w dobrej cenie. To jednostrumieniowy prysznic ręczny, który za sprawą chromowanego wykończenia prezentuje się elegancko i niezwykle estetycznie. Można go zamontować z podgrzewaczem przepływowym, a jego długość wynosi 216 mm.

Produkt ma wewnętrzny kanał wodny. Został on dodatkowo wyposażony w system SpeedClean, który zapobiega osadzaniu się kamienia. Przez to słuchawka może świetnie się sprawować przez bardzo długi czas, bez względu na twardość wody. Idealnie pasuje ona do wszystkich standardowych węży prysznicowych, co gwarantuje łatwy i bezproblemowy montaż.

Konsumenci chwalą opisany wyżej model za estetycznie wyglądające wykończenie, a także innowacyjność. Słuchawka wykorzystuje nowoczesną technologię DreamSpray, za sprawą której wypływający strumień wody delikatnie masuje ciało, pozwalając się przy tym zrelaksować. Ponadto produkt nie nagrzewa się pod wpływem wysokich temperatur, dlatego można uniknąć poparzenia dłoni czy ciała.

 

 

 

 

Grohe New Tempesta Cosmopolitan 27575001

 

Słuchawka prysznicowa Grohe New Tempesta Cosmopolitan 27575001 nadaje się do podgrzewaczy wodnych i można ją zamontować na każdym wężu prysznicowym o standardowych wymiarach. Wyposażono ją w system SpeedClean zapobiegający osadzaniu się w jej wnętrzu kamienia. Takie rozwiązanie sprawia, że produkt na dłuższy czas zachowuje swoją funkcjonalność i estetyczny wygląd.

Produkt pozwala na wybór jednego z czterech dostępnych strumieni wody. Możesz więc dopasować jego działanie do własnych preferencji i potrzeb. Często mówi się, że najlepsze słuchawki prysznicowe Grohe są eleganckie, a jednocześnie ekologiczne. Taki właśnie jest opisywany model. Zastosowano w nim technologię EcoJoy umożliwiającą ograniczenie zużycia wody. To nie tylko pozwala lepiej zadbać o środowisko naturalne, ale też zmniejszyć wysokość rachunków.

Na podstawie opinii konsumentów można stwierdzić, że słuchawka New Tempesta Cosmopolitan 27575001 jest produktem bardzo dobrej jakości. Wpływ na to ma zarówno szereg innowacyjnych technologii, jak również chromowane wykończenie ułatwiające dopasowanie modelu do wystroju i wyposażenia łazienki.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status