Najlepsze rolki do kabiny prysznicowej Cersanit

Ostatnio aktualizowane: 18.02.20

 

Jakie rolki do kabiny prysznicowej Cersanit wybrać?

 

Rolki do kabiny prysznicowej wydają się niezbyt ważnym elementem każdego prysznica. Pełnią one jednak bardzo decydującą rolę w jego funkcjonalności. To dzięki nim możemy płynnie rozsuwać oraz zamykać drzwi prysznica. Ich wybór jest więc ważny dla naszej wygody oraz bezpieczeństwa podczas kąpania się. Nie wiesz, jaki model wybrać, lecz chcesz kupić ten odpowiedni? Przeczytaj nasze wskazówki i kup sprawdzone rolki.

Wszystkie rolki do kabiny prysznicowej w naszym zestawieniu to produkty Cersanit. Dlaczego akurat ta marka? Firma produkuje wyposażenie do łazienek. W ofercie Cersanit znajdziemy produkty takie, jak płytki ceramiczne, sedesy, szafki, a także rolki, o których piszemy w tym poradniku.

Pierwszym elementem, który powinien nas zainteresować, są łożyska – to dzięki nim cały mechanizm działa płynnie. Dlatego wiele osób uważa, że najlepsze rolki do kabiny prysznicowej Cersanit w 2020 roku mają solidne łożyska. Najlepiej, aby były one wykonane ze stali, ponieważ w takim wypadku posłużą nam najdłużej.

Jeżeli chodzi o montaż, to najlepsze rolki do kabiny prysznicowej Cersanit nie sprawia nam z tym większego problemu. Ale uważajmy na modele o skomplikowanej budowie. Bardzo często będzie nam trudno je szybko zamontować. W tym wypadku będzie nam potrzebna pomoc specjalisty.

Wykonanie rolki jest również ważne. Wystrzegajmy się modeli wykonanych w całości z plastiku. Czasem wystarczy mocniejsze szarpnięcie, aby rolki tego typu się zniszczyły. Koniecznie wybierz takie, które mają większą ilość części wykonanych ze stali. Jest to mocny materiał, więc możemy być pewni, że rolki posłużą nam przez długi czas.

Nie zapominajmy o designie. Zapewne wiele osób chce, aby łazienka wyglądała estetycznie. Nawet tak mały element, jakim są rolki do kabiny prysznicowej, może być ciekawym uzupełnieniem pomieszczenia. Popularne są modele w kolorze białym. Wyglądają one neutralnie i nie rzucają się w oczy. Do nowoczesnej łazienki polecamy rolki w kolorze metalicznym.

 

 

Rolki do kabiny prysznicowej Cersanit – ranking

 

 

Cersanit S903-021

 

Cersanit S903-021 to rolki do kabiny prysznicowej, które z pewnością zostaną w naszym domu na długi czas. Mają one kolor chromu, który bardzo dobrze się prezentuje. Produkt z pewnością nie zaburzy harmonii panującej w łazience. Model jest przeznaczony do zamontowania na górze skrzydła. Warto również wspomnieć, że montowanie jest stosunkowo łatwe i nie zabierze nam zbyt dużo czasu.

Łożyska prezentowanych rolek są wykonane ze stali. Działają one bardzo płynnie, więc przesuwanie skrzydła w prawo oraz w lewo nie będzie uciążliwe. Grubość rolki wynosi 5 mm. Z kolei wymiar zewnętrzny, czyli średnica to 23 mm. Produkt nie zabiera zbyt dużo miejsca, lecz sprawia, że płynne otwieranie drzwi prysznicowych będzie znacznie ułatwione.

Rolki są głównie wykonane ze stali. Dlatego nie musimy się martwić, że po kilku użyciach będziemy musieli je wymienić. Użytkownikom podoba się, że rolki są dobrze wykonane. Uważają również, że montowanie ich jest bardzo łatwe.

 

 

 

 

Cersanit S903-022


Chcielibyśmy zaprezentować Cersanit S903-022, parę rolek, o której konsumenci wypowiadają się bardzo pozytywnie. Pochlebne opinie wiążą się dobrym wykonaniem produktu. Stal oraz domieszka plastiku tworzą bardzo dobre połączenie. Części stalowe są odporne na zniszczenia, więc nie musimy się martwić, że krótko po zakupie ulegną uszkodzeniu.

Jeżeli chodzi o montaż, to nie musimy do niego angażować żadnego specjalisty. Jest to na tyle łatwa czynność, że możemy ją wykonać samodzielnie. Warto również wspomnieć o łożyskach produktu. Są one dobrze wykonane, dzięki czemu otwieranie oraz zamykanie kabiny prysznicowej nie sprawia żadnego problemu.

Design rolek jest subtelny. Mają one chromowy kolor, który dobrze prezentuje się w każdej łazience. Jest to jeden z powodów, dla którego konsumenci bardzo chętnie wybierają prezentowany produkt. Uważają oni również, że te rolki do kabiny prysznicowej Cersanit w dobrej cenie są solidnie wykonane.

 

 

 

 

Cersanit S903-020

 

Cersanit S903-020 to rolki do kabiny prysznicowej, które mają podwójne łożyska. Ich wykonanie jest bardzo staranne i dlatego produkt to inwestycja na lata. Podwójne łożyska sprawiają, że skrzydło prysznicowe otwiera się bardzo płynnie, a my nie musimy się martwić, że się ono zablokuje.

Jeżeli chodzi o design, to rolki wyglądają standardowo. Mają one chromowy połysk, który prezentuje się bardzo estetycznie. Z pewnością jest to dobry wybór dla łazienki urządzonej w nowoczesnym stylu. Rolki są przeznaczone do instalacji w dolnej część drzwi kabiny prysznicowej.

Montaż rolek nie jest skomplikowany. Nie potrzebujemy żadnej specjalistycznej wiedzy, aby poprawnie umieścić je w odpowiednim miejscu. W zestawie znajdziemy dwa produkty. Możemy je oba zamontować lub zachować drugi w przypadku, kiedy będziemy mieć problem z już zamontowanym. Użytkownicy najczęściej wspominają o designie produktu, który bardzo dobrze komponuje się z innymi częściami nowoczesnej łazienki. Uważają oni również, że rolki działają bardzo płynnie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status