Najlepsze drzwi zewnętrzne 90 cm

Ostatnio aktualizowane: 21.04.19

 

Jakie drzwi zewnętrzne 90 cm wybrać?

 

Drzwi zewnętrzne to wizytówka naszego domu. Bazując na ich wyglądzie będziemy oceniani przez naszych sąsiadów oraz nieznajomych. Dlatego warto zainwestować w model, którego nie będziemy się potem wstydzić. Jeżeli stoisz przed dylematem kupna dobrych drzwi i nie wiesz, co jest istotne przy ich wyborze, to zapraszamy do przeczytania naszego poradnika. Z pewnością po zapoznaniu się z nim będziesz już wiedział, czego szukać na sklepowych półkach.

Na początku zdecydujmy, z jakiego materiału mają być wykonane drzwi. Szczególnie popularne są modele z PVC. Jest to lekki materiał, który może być wykończony różnego rodzaju okleinami. Drzwi tego typu popularne są ze względu na łatwe czyszczenie oraz dobrą termoizolację. Z kolei modele aluminiowe są bardzo stabilne, a oprócz tego zapewniają dobrą izolację akustyczną. Wiele osób uważa, że najlepsze drzwi zewnętrzne o szerokości 90 cm wykonane są drewna. Do ich produkcji stosuje się zwykle drewno świerkowe, bukowe oraz sosnowe. Drzwi drewniane mają właściwości termoizolacyjne oraz dźwiękoszczelne. Bardzo dobrze się prezentują, lecz są podatne na działanie czynników zewnętrznych. Popularne są także płyty HDF i MDF.

Jeżeli chodzi o szerokość drzwi, to najczęściej wybierane są modele 90 cm – uznawane są za praktyczne, bo można przez nie przenieść większe rzeczy.

Według wielu Internautów najlepsze drzwi zewnętrzne o szerokości 90 cm w 2019 roku są bardzo szczelne. Ważne jest, aby do mieszkania nie docierały powiewy zimna, a podczas deszczu woda nie wlatywała nam przez szczeliny. Szczelność drzwi oznacza się literą A, za którą stoi cyfra od 1 do 4. Im wyższa cyfra, tym większa jest szczelność danych drzwi.

Bardzo ważne jest także zachowanie bezpieczeństwa w domu. Bezpieczeństwo mogą zapewnić nam  drzwi antywłamaniowe i antypożarowe. Pierwsze z nich chronią nas przed włamaniami. Takie produkty są zazwyczaj wyposażone w specjalne rygle oraz zawiasy, które nie dopuszczą do włamania. Z kolei drzwi antypożarowe chronią nas przed ogniem.

Istotna jest także jakość wykonania produktu oraz jego poszczególnych elementów. Jeżeli drzwi mają wbudowaną szybę, to przyjrzyj się, czy nie ma zarysowań i jest dobrze przytwierdzona. Sprawdź także, czy okleina nie odchodzi od drewna, a drzwi są ładnie wykończone.

 

 

Drzwi zewnętrzne 90 cm – ranking

 

 

O.K Doors Arte III Line 

 

Jeżeli szukasz mocnych i niezawodnych drzwi, to dobrze trafiłeś. O.K Doors Arte III Line to produkt, który nie tylko ładnie się prezentuje, ale jest także bardzo funkcjonalny. Prezentowane drzwi dobrze ochronią nas przed włamywaczami.

Opisywane drzwi mają dwa zamki: górny i dolny. Oba wyposażone są w 3 stałe bolce antywyważeniowe. Nie musimy się więc obawiać, że włamywaczowi uda się przez nie wejść siłą. Do zamków dołączony został komplet kluczy. W zestawie dostaniemy także 3 zawiasy, które po zamontowaniu uniemożliwiają zdjęcie drzwi. Model wykonany został z płyty polistyrenowej. Dodatkowo jest on oklejony folią PVC, która chroni drzwi przed działaniem warunków atmosferycznych.

Produkt dostępny jest w trzech kolorach: antracyt, złoty dąb i ciemny orzech. Możesz wybrać kolor, który najlepiej pasuje do Twojego mieszkania. Osoby, które już zaopatrzyły się w prezentowany produkt chwalą go za solidne wykonanie oraz zapewnienie bezpieczeństwa.

 

 

 

 

Leroy Merlin Jamajka

 

Osobom mieszkającym w domku jednorodzinnym z pewnością spodobają się drzwi Leroy Merlin Jamajka. Produkt wyprodukowano z blachy, jest więc trwały. Został on dodatkowo pokryty płytą PVC – jest to materiał odporny na wszelkie warunki atmosferyczne.

Opisywane drzwi mają właściwości termoizolacyjne. Nie musimy więc ich dodatkowo uszczelniać. Oprócz tego model nie przepuszcza dźwięku. Nawet mieszkając w zatłoczonym mieście będziemy mogli spokojnie zrelaksować się w swoim domu. Drzwi mają klasyczny, dębowy kolor. Na środku modelu została zamontowana szyba. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku, kiedy nasze zewnętrzne drzwi prowadzą na korytarz, w którym nie ma okien. Szyba zapewnia nam trochę światła.

Całość wygląda bardzo elegancko. Do zestawu wraz z drzwiami dołączone zostały zamki, klamka oraz próg. Nie musimy ich więc dokupywać osobno. Wiele osób jest bardzo zadowolonych z zakupu prezentowanego produktu. Chwalą klasyczny wygląd drzwi oraz ich właściwości izolacyjne.

 

 

 

 

Dominos Prawe Grafitowe 

 

Dominos Prawe Grafitowe to idealne drzwi do mieszkania w bloku lub do biura. Bardzo dobrze izolują dźwięki, więc z pewnością nikt nie będzie przeszkadzał Ci podczas popołudniowej drzemki lub pracy. Produkt został wykonany z materiału drewnopodobnego.

Drzwi oklejone zostały specjalną folią. Czyni to je odpornymi na zarysowania, a także na zanieczyszczenia. Nawet po pewnym czasie od zamontowania prezentowany produkt wciąż będzie dobrze wyglądał, a jego czyszczenie nie sprawi nam problemu. W modelu zamontowany został wizjer, który zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Drzwi mają kolor grafitowy. Jest to barwa, do której pasuje bardzo wiele innych kolorów, więc dobranie odpowiedniej klamki oraz progu z pewnością nie sprawi nam problemu.

Prezentowany model odznacza się innowacyjnym designem i prezentuje się elegancko. Wielu użytkowników uznało, że są to solidne drzwi zewnętrzne o szerokości 90 cm w dobrej cenie. Użytkownicy szczególnie chwalą ładny kolor produktu oraz jego staranne wykończenie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...