Najlepsza zagęszczarka Honda

Ostatnio aktualizowane: 20.04.19

 

Jaką zagęszczarkę Honda wybrać?

 

Zagęszczarka to urządzenie, którego nie może zabraknąć na żadnej budowie. Z pomocą tego sprzętu możemy w łatwy sposób zagęścić i utwardzić podłoże. Takie urządzenie przyda się więc podczas budowania drogi lub domu. Potrzebujesz dobrej zagęszczarki? Na początku przeczytaj nasz poradnik, a będziesz miał pewność, że wybierzesz tę najlepszą.

 

 

Honda to firma znana na całym świecie ze względu na produkcję dobrych pojazdów takich jak samochody czy motocykle. Jednak ma ona w swojej ofercie równie dobre sprzęty budowlane, na przykład zagęszczarki. Postanowiliśmy umieścić tutaj krótkie opisy sprzętów tego typu, ponieważ wiele osób wypowiada się o nich bardzo dobrze.

Najlepsza zagęszczarka Honda w 2019 roku, w odróżnieniu od większości innych sprzętów, ma dużą masę. Jest to ważne w przypadku utwardzania bardzo dużych powierzchni, które muszą być przygniecione bardzo dużą siłą. Standardowe sprzęty tego typu ważą około 100 kg. Pamiętajmy jednak, że duża masa oznacza zmniejszoną mobilność. Dlatego przyjrzyj się również, czy zagęszczarka jest wyposażona w dobry silnik oraz kółka.

Jednym z ważniejszych elementów produktu tego typu jest płyta robocza. Najlepsze zagęszczarki Honda mają bardzo dużą płytę, ponieważ gwarantuje ona szybką pracę bez większego wysiłku. Małe płyty robocze są jednak polecane w miejscach, gdzie manewrowanie urządzeniem może być utrudnione.

Głębokość pracy jest jednym z najważniejszych parametrów, jeśli chodzi o zagęszczarki. Najlepsze urządzenia tego typu potrafią zagęścić powierzchnię do głębokości około 10 cm do 25 cm. Potrzebne jest na to około 10 uderzeń płyty.

Wydajność ubijania ma również duże znaczenie. Jest to szczególnie ważne, jeżeli chcemy zakończyć jakąś pracę na czas, a w takim wypadku każda godzina się liczy. W domowych warunkach możemy zainwestować w tańsze, mniej wydajne produkty. Jednak do profesjonalnej pracy budowlanej polecamy sprzęt o wydajności wynoszącej od 400 m2/h do 700 m2/h. Najpopularniejsze są urządzenia, których moc wynosi około 3 KM. Taki sprzęt bez problemu zagęści każdy grunt.

 

 

Zagęszczarki Honda – ranking

 

 

Honda Bully 90 

 

Honda Bully 90 to jedna z najwygodniejszych zagęszczarek dostępnych na rynku. Rączka narzędzia jest składana, więc z pewnością nie będzie przeszkadzać podczas przechowywania urządzenia. Oprócz tego rączka jest wyposażona w system antywibracyjny, dzięki czemu po długim użytkowaniu ręce nie bolą. Struktura zagęszczarki jest solidna, a wszystkie części dobrze połączone. Dlatego sprzęt bardzo rzadko ulega awarii.

Pasek klinowy jest specjalnie zabezpieczony włóknem szklanym i właśnie dlatego nie ulega uszkodzeniu. Wibrator jest umieszczony na środku urządzenia. Dlatego praca sprzętem jest efektywna. Zbiornik paliwa ma pojemność 3,1 l. Napełnienie całego baku pozwoli nam na korzystanie ze sprzętu przez bardzo długi czas. Prezentowana zagęszczarka Honda w dobrej cenie dobrze sprawdzi się do ubijania kostki brukowej, żwiru, piasku itp. Moc produktu wynosi 3,8 KM.

Płyta stalowa została uodporniona na ścieranie i dlatego przez długi czas nie będziemy musieli jej wymieniać. System tłumienia drgań zwiększa komfort użytkowania urządzenia, więc możemy pracować bez zmęczenia kilka godzin. Prędkość posuwu sprzętu wynosi 25 m/min. W kontroli pojazdu pomaga również niklowana rączka. Użytkownicy pochlebnie wypowiadają się o łatwej kontroli pojazdu oraz o dużej mocy, dzięki której zagęszczenie sporego obszaru nie będzie kłopotliwe. Jest to urządzenie profesjonalne.

 

 

 

 

Honda Bully 110 

 

Honda Bully 110 to zagęszczarka o wadze 116 kg, co oznacza, że skuteczne zagęszcza różne rodzaje nawierzchni. Sprzęt jest przeznaczony do ubijania piasku, żwiru oraz powierzchni, które są ze sobą niezespolone. Moc urządzenia wynosi 3,6 KM. Może być więc ono używane do pracy na bardzo dużych obszarach. Warto wspomnieć o użebrowanej płycie stalowej, która wykazuje dużą odporność na ścieranie. Użytkownicy wspominają, że sprzęt równo oraz skutecznie wyrównuje z jej pomocą każdy rodzaj gruntu.

Urządzenie jest duże, ale wielu użytkowników stwierdza, że korzystanie z niego nie jest problematyczne. Wygodę obsługi zapewnia nam rączka, która ma system antywibracyjny. Dzięki temu podczas pracy nasze ręce nie są narażone na wstrząsy, więc możemy pracować bardzo wydajnie. Warto dodać, że rączka jest składana, więc przewożenie sprzętu w różne miejsca oraz jego przechowywanie nie będzie problemem. Zbiornik paliwa ma pojemność 3,1.

Wibrator, który został umiejscowiony na środku, nie przeszkadza nam podczas pracy i sprawia, że każdy rodzaj gruntu jest odpowiednio zagęszczony. Jest to solidnie wykonany sprzęt, który służy do profesjonalnego zagęszczania gruntu. Użytkownicy chwalą wygodę użytkowania narzędzie oraz dobrze wykonanej płycie, dzięki której sprzęt skutecznie zagęszcza grunt.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...