Najlepsza bateria z wyciąganą wylewką czarna

Ostatnio aktualizowane: 27.02.20

 

Jaką baterię z wyciąganą wylewką czarną wybrać?

 

Bieżąca woda w kuchni to podstawa, a bez baterii nie mamy do niej dostępu. Dobrze dobrany element ułatwia zmywanie naczyń, napełnianie czajnika oraz wiadra do mycia podłóg. Wiele osób decyduje się na baterię z wyciąganą wylewką – ze względu na to, że korzystanie z niej jest bardzo wygodne. Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego produktu? Prezentowany poradnik doradzi Ci, jaka jest najlepsza czarna bateria z wyciąganą wylewką w 2020 roku.

 

 

Bardzo ważnym elementem każdej baterii jest aerator. To właśnie on sprawia, że woda nie rozpryskuje się na boki, tylko leci jednostajnym strumieniem. Aerator może być wykonany z mocnego metalu, który z pewnością nie ulegnie uszkodzeniu. Element ten bywa również wykonywany z plastiku, który jest lekki, lecz nie jest tak odporny na uszkodzenia, jak metal.

Najlepsze czarne baterie z wyciąganą wylewką są pokryte materiałem, który dobrze się prezentuje. Zlewozmywak oraz otaczające go przedmioty są bardzo szybko zauważane przez gości. Bateria powinna być dobrze dopasowana do reszty elementów wystroju kuchni. Najczęściej wybieranymi pokryciami są chrom oraz satyna. Wyglądają one bardzo dobrze, a co najważniejsze nie widać na nich rys ani mikrouszkodzeń.

Istotna jest również długość węża. Najpopularniejsze baterie mają wąż o długości około 50 cm. Jest to wystarczające, aby swobodnie napełnić czajnik lub inne naczynie wodą. Taki wąż znacznie pomoże również w myciu naczyń. Na rynku znajdziemy również modele z wężem o długości około 100 cm. Wybierz taką baterię, jeżeli zamierzasz napełniać wiadro lub inne większe naczynia, które z pewnością nie zmieszczą się w zlewie.

Przed zakupem warto również sprawdzić, jak głośne dźwięki wydaje upatrzona przez nas bateria. Najlepiej jest wybrać model, którego głośność nie przekracza 20 dB. Zbyt wczesne mycie naczyń nie obudzi reszty domowników. Standardowe baterie emitują dźwięki na poziomie około 30 dB i jest to dźwięk, który nam nie przeszkadza. Nie polecamy jednak głośniejszych produktów, ponieważ mogą one przeszkadzać w normalnych, domowych czynnościach.

 

 

Baterie z wyciąganą wylewką czarne – ranking

 

 

Franke Sirius Side Pull-Out 

 

Franke Sirius Side Pull-Out to bateria kuchenna, która zdobyła bardzo wiele pozytywnych komentarzy. Prezentowany produkt jest często wybierany ze względu na design. Połączenie stali oraz czarnego chromu wygląda bardzo estetycznie i z pewnością będzie dobrze prezentowało się w każdej, nowoczesnej kuchni.

Wyciągana wylewka ma wąż o długości 150 cm. Jest to wystarczające, aby dosięgnąć poza zlewozmywak. Wylewką można kręcić dowolnie w każdym kierunku, więc swobodnie możemy nalać wodę nawet do oddalonego pojemnika. Całkowita wysokość baterii wynosi 34 cm. Temperaturę oraz intensywność wody reguluje się z pomocą dźwigni, która jest zamontowana z boku baterii.

Jeżeli chodzi o głowicę, to została ona wykonana z ceramiki, czyli mocnego materiału. Jej średnica wynosi 3,5 cm. W zestawie znajdziemy specjalną podkładkę, dzięki której instalacja w zlewie będzie bardzo łatwa. Internautom najbardziej podoba się design produktu oraz fakt, że bateria jest dobrze wykonana.

 

 

 

 

Deante Lukrecja BDH B720

 

Chcielibyśmy zaprezentować Deante Lukrecja BDH B720. To, co wyróżnia produkt na tle innych, to fakt, że jego montaż zajmuje jedynie kilka minut. Może go poprawnie wykonać nawet osoba, która nigdy wcześniej nie próbowała majsterkowania. Jest to bateria jednouchwytowa, co oznacza, że sterujemy nią z pomocą jednego uchwytu, który znajduje się po prawej stronie.

Grupa akustyczna I oznacza, że produkt nie wydaje zbyt głośnych dźwięków. Ich poziom to około 20 dB. Nie musimy się więc martwić, że odkręcenie kranu może obudzić pozostałych domowników. Bateria jest wykonana z mosiądzu to bardzo mocny materiał i to dzięki niemu jest ona odporna na zarysowania i działanie korozji.

Ta czarna bateria z wyciąganą wylewką w dobrej cenie prezentuje się bardzo dobrze. Zasięg wylewki wynosi 22 cm i jest ona obrotowa, więc operowanie nią nie jest problemem. Użytkownikom podoba się fakt, że sprzęt jest bardzo cichy oraz to, że montaż nie jest zbyt wymagającą czynnością.

 

 

 

 

Teka ARK 938 

 

Jeżeli szukasz baterii, która będzie dobrze prezentowała się z innymi elementami wyposażenia nowoczesnej kuchni, to może warto zainwestować w Teka ARK 938. Na początku skupmy się na designie baterii. Uchwyt oraz wylewka są chromowane. Z kolei reszta produktu jest pomalowana na czarno. Takie połączenie daje ładny efekt oraz zwraca uwagę.

Zasięg wylewki wynosi około 22 cm. Może ona obracać się o 180 st., więc manewrowanie nie sprawi nam problemu. Uchwyt baterii jest wygodny i łatwo można nim dopasować odpowiednią temperaturę wody. Wysokość całkowita produktu wynosi prawie 30 cm. Jest on dobrze wykonany, dzięki czemu posłuży nam przez wiele lat. Głowica została wykonana z ceramiki.

Montaż modelu nie zabiera zbyt dużo czasu. Użytkownicy baterii uważają, że instrukcja jest przejrzyście napisana, więc krok po kroku możemy zamontować ten element samodzielnie. Internauci wspominają również o ciekawej prezencji produktu oraz o tym, że łatwo się go czyści.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status