Najlepsza bateria prysznicowa z deszczownicą Grohe

Ostatnio aktualizowane: 21.04.19

 

Jaką baterię prysznicową z deszczownicą Grohe wybrać?

 

Codzienna kąpiel pozwala nam się odprężyć po ciężkim dniu w pracy, dlatego tak ważne jest zadbanie o komfort korzystania z łazienki. Sam wybór kabiny prysznicowej często nie wystarczy, warto również zadbać o odpowiednią baterię prysznicową. Ten krótki poradnik odpowie na pytanie: jaka bateria prysznicowa jest najlepsza? Przygotowaliśmy też ranking, w którym znajduje się zestawienie 3 modeli Grohe, cieszących się największą popularnością w 2019 roku.

Grohe to firma uznawana na całym świecie, wprowadzająca na rynek innowacyjne, nowocześnie wyglądające produkty. Wysoki standard oraz precyzja niemieckiej inżynierii gwarantuje trwałość i funkcjonalność sprzętu. Co ciekawe, marka Grohe ceniona jest przez architektów i deweloperów z całego świata.

Baterie prysznicowe z deszczownicą Grohe występują w dwóch wariantach: naściennym oraz podtynkowym. Oba typy przeznaczone są do innych rodzajów kabin prysznicowych. Baterie naścienne montowane są bezpośrednio na płytkach łazienkowych, dlatego są one bardzo łatwe w instalacji, kosztem mniej nowoczesnego designu. Modele podtynkowe, choć trudniejsze w montażu są bardzo efektowne i zajmują mniej miejsca.

Istotną kwestią w wyborze baterii prysznicowych Grohe jest głowica, której zadaniem jest regulacja intensywności strumienia wody i jej temperatury. Powinna być więc szczelna i trwała, gdyż niepożądane wycieki wody zmniejszają ciśnienie i powstaje niejednolity strumień. Niektóre modele mają tłumiki oraz sitka, służące do redukcji szumu przepływającej wody, co ma zwiększyć komfort naszej kąpieli. Takie głowice występują również w trzech wariantach: ceramicznym, suwakowym i termostatycznym.  Modele ceramiczne są bardzo precyzyjne, jednak podatne na zanieczyszczenia. Głowice suwakowe są niezbyt trwałe i wypierane przez nowocześniejsze modele, natomiast termostatyczne dobrze sobie radzą z utrzymaniem stałej temperatury wody.

Bateria prysznicowa narażona jest na negatywne działanie wody, które objawia się powstawaniem zacieków oraz powstawaniem rdzy. Dlatego uważa się, że najlepsze baterie prysznicowe z deszczownicą Grohe pokryte są powłoką chromowaną. Jej zadaniem jest zapobieganie odkładania się kamienia. Ponadto chromowana bateria prysznicowa jest bardzo łatwa w pielęgnacji (nie musimy używać silnych środków chemicznych). .

Najlepsza bateria prysznicowa z deszczownicą Grohe w 2019 roku gwarantuje komfort w trakcie codziennej kąpieli. Wysoka jakość wykonania gwarantuje trwałość produktu. Istotną rolę odgrywa również termostat, dzięki któremu możliwe jest ustawienie optymalnej temperatury wody przez cały czas użytkowania podczas kąpieli.

 

 

Baterie prysznicowe z deszczownicą Grohe – Ranking

 

 

Grohe Euphoria 27296001 

 

Prezentujemy model Grohe Euphoria 27296001, który gwarantuje nam idealnie równy strumień wody, dzięki technologii DreamSpray. Jej zadaniem jest zapewnienie komfortu oraz poprawienie naszego krążenia, dzięki czemu po każdej kąpieli będziemy czuli się bardzo zrelaksowani. Długość słuchawki wynosi 188 mm a jej średnica to 110 mm.

Produkt został wykonany z wytrzymałego metalu pokrytego chromową powłoką chroniącą przed osadzaniem się rdzy. Przełącznik AquaDimmer daje nam pełną kontrolę nad ciśnieniem oraz strumieniem wody, a to wszystko za sprawą jednego pokrętła. Co więcej, wąż prysznicowy jest nieskręcający się, dzięki technologii TwistFree, dlatego zawsze pozostanie w odpowiedniej pozycji. Ponadto model ten został wyposażony w technologię TurboStat, która ma za zadanie zapewnić nam bezpieczeństwo podczas nagłych skoków temperatury wody w instalacji, dzięki czemu unikniemy oparzenia.

Konsumenci chwalą produkt za to, że jest wygodny w użytkowaniu i zapewnia wysoki komfort kąpieli. Ta bateria prysznicowa Grohe w dobrej cenie wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zanieczyszczenia. Co więcej, bateria ta jest bezpieczna w użytkowaniu i charakteryzuje się nowoczesnym designem.

 

 

 

 

Grohe Eurocube 23409000 

 

Bateria prysznicowa Grohe Eurocube 23409000 to model podtynkowy, wyposażony również w deszczownicę. Charakteryzuje się ona interesującym designem oraz wysoką jakością wykonania – ze względu na chromowaną powłokę, która jest trwała i łatwa w czyszczeniu.

Zastosowana technologia SilkMove pozwala na swobodną obsługę węża i słuchawki nawet w ciasnej kabinie prysznicowej. Warto również wspomnieć, że system EcoJoy pozwala nam na zmniejszenie zużycia wody nawet o 50% przy zachowaniu wydajności sprzętu.  Jest to bardzo istotne, gdy zależy nam na mniejszych rachunkach za wodę. Wymiary modelu to: 152 mm x 152 mm.

Według konsumentów model Grohe Eurocube 23409000 jest godny uwagi, ponieważ jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz osadzanie się rdzy, co ma dowodzić jego trwałości. Co więcej, jest to doskonała propozycja dla tych, którym zależy na nowoczesnym designie w łazience.

 

 

 

 

Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan

 

Proponujemy model Grohe Groththerm 3000 Cosmopolitan – baterię prysznicową przeznaczoną dla osób stawiających ekologię na pierwszym miejscu, gdyż dzięki technologii EcoJoy, zmniejsza zużycie wody nawet do 50% w stosunku do innych produktów.

Model ten ma wymiary: średnica – 110 mm oraz długość słuchawki – 189 mm. Bateria jest pokryta powłoką chromową, która zapewnia trwałość oraz zapobiega gromadzeniu się osadu. Plastikowa słuchawka jest bardzo lekka i daje komfort oraz swobodę ruchu podczas kąpieli. Montowanie podtynkowe pozwoli na zachowanie miejsca w kabinie prysznicowej. Model ten został wyposażony w innowacyjną głowicę termostatyczną, której zadaniem jest zapewnienie nam bezpieczeństwa przy gwałtownych skokach temperatur, co mogłoby prowadzić do bolesnych oparzeń.

Według konsumentów model Grohe Groththerm 3000 Cosmopolitan wyróżnia się jakością wykonania oraz trwałością.  Użytkownicy uważają, że ta lekka bateria prysznicowa jest bardzo wygodna, a powłoka chromowana ułatwia czyszczenie sprzętu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...