Najlepsza bateria prysznicowa Hansgrohe

Ostatnio aktualizowane: 04.08.20

 

Jaką baterię prysznicową Hansgrohe wybrać?

 

Jednym z najważniejszych elementów naszej łazienki jest prysznic. Wiedz jednak, że cały komfort naszej kąpieli zależy od odpowiednio dobranej baterii prysznicowej. To dzięki niej jesteśmy w stanie w prosty sposób zmieniać temperaturę. Dlatego jeśli aktualnie planujesz remont łazienki, polecamy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę podczas urządzania prysznica oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze baterie prysznicowe Hansgrohe. Poza tym, aby ułatwić Ci wybranie możliwie najlepszego modelu, przygotowaliśmy niewielkie zestawienie trzech produktów, które są godne uwagi.

 

 

Hansgrohe to niemiecka firma, która zajmuje się produkcją armatury łazienkowej i kuchennej. W ofercie tej marki znalazły się wysokiej jakości sprzęty o eleganckim designie, które idealnie dopasują się do nowoczesnych wnętrz. Do wykonania poszczególnych produktów użyto wysokiej jakości materiałów, które cechują się dużą wytrzymałością.

Jeśli interesuje Cię najlepsza bateria prysznicowa Hansgrohe w 2020 roku, powinieneś zwrócić uwagę na takie elementy, jak wydajność przepływu. Wartość ta wyrażana jest poprzez system klas, gdzie A jest najwyższym znacznikiem. Oznacza to, że modele opatrzone taką klasą są najbardziej wydajne.

Bardzo istotnym aspektem jest również waga baterii. Im model jest cięższy, tym ma grubsze ściany. Dzięki temu będzie on odporny na uszkodzenia mechaniczne, otarcia czy wysokie temperatury. To właśnie ciężkie produkty są bardziej bezawaryjne.

Warto abyś również zwrócił uwagę na głowicę interesującego Cię sprzętu. To właśnie ten element pozwala Ci regulować strumień wody oraz jego temperaturę. Dokonując zakupu należy zastanowić się nad preferowaną wielkością tego elementu. Wiedz, że im większa jest głowica, tym większe będzie miała otwory, to z kolei wpływa na wielkość strumienia. Dzięki temu będziemy mogli się szybciej wykąpać. Ponadto, polecamy inwestycję w modele z tłumikiem, które częściowo wygłuszają dźwięk przepływającej wody, co zwiększa komfort kąpieli.

Ostatnim elementem, który wymaga Twojej uwagi jest wykonanie poszczególnych elementów. Materiały, które zostały użyte do konstrukcji baterii, wpłyną na komfort użytkowania prysznica w przyszłości. W przypadku głowicy masz do wyboru modele ceramiczne z precyzyjnym ustawieniem temperatury i produkty suwakowe, które są najpopularniejsze i najtańsze. Ostatnim typem są modele z termostatem, które pozwalają na utrzymanie temperatury wody na jednakowym poziomie. Koniecznie zwróć również uwagę na korpus baterii. Dobrze, jeśli będzie on wykonany ze stali szlachetnej, niklu, złota lub mosiądzu. Gdyż to właśnie te surowce są odporne na korozję.

 

 

Baterie prysznicowe Hansgrohe – ranking

 

 

Hansgrohe Logis chrom 71600000

 

Jeśli wymieniasz swoją baterię prysznicową na nowszy model, polecamy zapoznać się z produktem Hansgrohe Logis chrom 71600000. Jest to dobrze wykonany sprzęt, który został wyprodukowany przez znanego producenta, zajmującego się wyposażeniem łazienek. Prezentowana bateria jest jednouchwytowa, co ułatwia jej obsługę. Zatem bez trudu wybierzesz odpowiednią wielkość strumienia oraz temperaturę. Model ten posiada również blokadę uchwytu.

Największym atutem tej baterii prysznicowej Hansgrohe w dobrej cenie jest ceramiczne wykonanie. Użycie tego materiału sprawia, że cała konstrukcja jest odporna na zadrapania i niewielkie obicia. Równocześnie, pozwala to na szybkie i bardzo precyzyjne ustawienie temperatury. Ponadto materiał ten bardzo łatwo utrzymać w czystości, zatem nawet po kilku latach, bateria będzie się dobrze prezentować. Przepływ wody przy ciśnieniu 3 bar to 22 l/min. Warto dodać, że prezentowany produkt posiada tłumik szumu, który pozwala cieszyć się komfortowym prysznicem bez nasłuchiwania dźwięków przepływu wody.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło trwałe i bardzo stabilne wykonanie, dzięki któremu bateria będzie się dobrze prezentowała przez kilka lat.

 

 

 

 

Hansgrohe Ecostat E chrom 15708000

 

Jeśli Twoja łazienka jest urządzona w nowoczesnym stylu, polecamy zakup modelu Ecostat E chrom 15708000, marki Hansgrohe. Sprzęt ten cechuje się eleganckim i innowacyjnym wyglądem, zatem będzie się bardzo dobrze prezentował we wnętrzu. Jest to produkt montowany podtynkowo.

Przy zakupie otrzymamy uchwyt, osłonę, blok, rozetę. Wszystkie te elementy wykonano z wysokiej jakość materiałów, co gwarantuje ich bezawaryjność oraz długowieczność. Wbudowany termostat zapewnia płynną regulację przepływu wody, co pozwala na szybkie dobranie strumienia do Twoich potrzeb. Przy ciśnieniu 3 bar, przepływ strumienia to 26 l/min. Co więcej, aparatura jest wyposażona w wygłuszacz, który blokuje dźwięki przepływającej wody. Produkt obsługuje aż 2 odbiorniki: zestaw natryskowy i głowicę górną.

Opinie konsumentów o zaprezentowanej baterii są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło trwałą konstrukcję, która za sprawą dodatków chromu jest bardzo trwała i bezawaryjna. Jednak, zdaniem użytkowników, największą zaletą jest ciekawy design modelu, który pozwala nadać naszej łazience nowego charakteru. Doceniono również termostat, który pozwala na prostą obsługę baterii.

 

 

 

 

Hansgrohe Ecostat 13211000 

 

Urządzając łazienkę i konstruując kabinę prysznicową, warto postawić na eleganckie rozwiązania, które cechują się dobrym wykonaniem. Takim sprzętem jest Hansgrohe Ecostat 13211000. Prezentowana bateria posiada wbudowany termostat, dzięki któremu ustawienie temperatury jest bardzo proste. Sprawia to, że ciepło wody jest ciągle utrzymane na takim samym poziomie, co pozwala na komfortowy prysznic.

Dużym atutem produktu jest specjalny wygłuszasz, który minimalizuje dźwięki przepływającej wody. Sposób montażu tego sprzętu jest bardzo prosty, wystarczy umieścić go w ścianie. Dzięki temu prezentuje się on bardzo ładnie we wnętrzu. Warto docenić również trwałą i stabilną konstrukcję, która posiada elementy chromowane. Dzięki temu utrzymanie produktu w czystości jest bardzo proste. Pozwala to również na cieszenie się nienagannym wyglądem przez kilkanaście lat, gdyż specjalna powłoka zmniejsza ryzyko korozji i powstawania kamienia. Przy ciśnieniu 3 bar wydajność przepływu to 17 l/min.

Opinie konsumentów o prezentowanej baterii są bardzo pozytywne. Wiele osób, które pragnie urządzić swoją kabinę prysznicową w nowoczesnym stylu, zdecydowało się na zakup tego produktu. Jest on bowiem nie tylko elegancki, ale i bardzo wydajny.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status