Najlepsza bateria prysznicowa Grohe

Ostatnio aktualizowane: 14.08.20

 

Jaką baterię prysznicową Grohe wybrać?

 

Remontując swoją łazienkę, prędzej, czy później stajesz przed dylematem wyboru odpowiedniej baterii prysznicowej. Powinna ona nie tylko pasować do wystroju łazienki, ale również jak najdłużej służyć i pomagać w oszczędzaniu wody. Na rynku dostępnych jest wiele modeli tego typu urządzeń, przez co często trudno odnaleźć najlepszą opcję. Dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, na co zwrócić uwagę przy zakupie. Na końcu zamieściliśmy także ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze baterie prysznicowe Grohe.

Grohe jest to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą armatury łazienkowej i kuchennej. W ofercie firmy znajdziemy między innymi prysznice, baterie, akcesoria sanitarne, czy systemy filtrujące wodę. Produkty marki Grohe cechują się przede wszystkim innowacyjnymi rozwiązaniami, których głównym celem jest komfort użytkowania.

Jednym z pierwszych kryteriów, na które zwracamy uwagę podczas zakupu nowej baterii prysznicowej, jest jej wygląd. Powinna pasować ona do wystroju naszej łazienki, do koloru płytek i ich stylistyki. Do wyboru mamy szeroką gamę urządzeń, od baterii minimalistycznych, poprzez te w stylu retro, kończąc na rozwiązaniach nowoczesnych. Starajmy się, aby wszystkie elementy stanowiły spójną całość.

Bardzo ważny jest również dobór odpowiedniej głowicy, która wpływa na jakość i szczelność naszej baterii. Najpopularniejszą są głowice ceramiczne, umożliwiające precyzyjne ustawienie siły i temperatury wody, oraz głowice termostatyczne, odpowiadające za stałe utrzymywanie ciepłoty strumienia. Pamiętajmy, że im większa jest głowica, tym większy jest również przepływ wody.

Zwróćmy uwagę także na korpus baterii, który może być wykończony na kilka sposobów. Na rynku dostępne są modele wykonane z mosiądzu, stali szlachetnej, niklu, a nawet złota. Miejmy na uwadze także wagę przyrządu. Im będzie ona większa, tym sprzęt będzie trwalszy, szczelniejszy i mniej podatny na różne temperatury wody.

Nie bez znaczenia są także uchwyty. Do wyboru mamy produkty jednouchwytowe, przy których sterowane strumieniem wody odbywa się przy pomocy dźwigni, oraz dwuuchwytowe, składające się z oddzielnych kurków. Pamiętajmy, że w przypadku modeli jednouchwytowych łatwiej uzyskać strumień wody o odpowiadającej nam temperaturze.

 

 

Baterie prysznicowe Grohe – Ranking

 

 

Grohe Grohtherm 800 34558000

 

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Grohe Grohtherm 800 34558000. Jest to bateria prysznicowa pokryta odporną na zarysowania powłoką z chromu, która jest niezwykle trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.

Model ten wyposażony jest w innowacyjną głowicę termostatyczną, zapewniającą wysoki komfort i bezpieczeństwo. Jest ona wyjątkowo czuła, co sprawia, że przy jej pomocy z łatwością wyrównamy gwałtowne skoki temperatury wody. Produkt ten posiada również blokadę SafeStop, dzięki której unikniemy przypadkowego zwiększenia ciepłoty wody powyżej 38 stopni. Co więcej, specjalny przycisk EcoButton® zmniejsza zużycie wody o nawet 40%. Jest to typ dwuuchwytowy, wyposażony w oddzielne kurki do zimnej i ciepłej wody.  

Warto wziąć pod uwagę bardzo pozytywne opinie użytkowników na temat modelu Grohe Grohtherm 800 34558000, które sprawiają, że model ten sprzedaje się bardzo szybko. Konsumenci doceniają przede wszystkim jego trwałość oraz atrakcyjny design. W swoich ocenach podkreślają również, że jest to solidny sprzęt dostępny za przystępną cenę.

 

 

 

 

Grohe BauLoop 23340000 

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Grohe BauLoop 23340000. Jest to bateria prysznicowa Grohe w dobrej cenie, która ma charakterystyczny dla tego producenta kształt przedłużonego owalu.

Model ten pokryty jest warstwą chromu StarLight, dzięki której bateria jest trwała, odporna na uszkodzenia i zarysowania oraz łatwa w utrzymaniu czystości. Poza tym, chroni ona urządzenie przed zmatowieniem i jest bardzo lśniąca.

Jest to model jednouchwytowy, dzięki czemu z łatwością ustawimy odpowiadającą nam temperaturę wody. Posiada on także regulowany ogranicznik strumienia przepływu oraz zintegrowany zawór zwrotny.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego urządzenia zgodnie twierdzą, że jest ono wysokiej jakości. Poza tym, użytkownikom przypadł do gustu jego atrakcyjny wygląd.

 

 

 

 

Grohe Grohtherm 1000 19985000

 

W naszym rankingu nie może zabraknąć także modelu Grohe Grohtherm 1000 19985000. Jest to termostatyczna bateria podtynkowa o niezwykle eleganckim kształcie, spełniająca najwyższe normy bezpieczeństwa.

Bateria wyposażona jest w termoczuły element, dzięki któremu ciśnienie i temperatura wody będą zawsze odpowiednie. W ten sposób zapobiegniemy przypadkowym poparzeniom. Dodatkową ochroną jest blokada SafeStop, która uniemożliwia ustawienie temperatury wody powyżej 38 stopni.

Powierzchnia baterii pokryta jest powłoką z chromu, dzięki której jest nie tylko niezwykle lśniąca, ale również odporna na zarysowania i łatwa w utrzymaniu czystości. Dzięki zastosowaniu technologii Ecojoy, mamy możliwość ograniczyć zużycie wody i energii nawet do 50%, chroniąc w ten sposób środowisko naturalne. Poza tym, montaż tego modelu jest szybki i bezproblemowy dzięki zastosowaniu systemu QuickFix.

Konsumenci pozytywnie oceniają ten produkt i w swoich opiniach podkreślają, że jest on solidnie wykonany i niezwykle łatwy w montażu. Co więcej, cenią oni sobie atrakcyjny design baterii oraz jej eleganckie wykończenie.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status