Najlepsza bateria kuchenna Grohe

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaką baterię kuchenną Grohe wybrać?

 

Standardowym wyposażeniem każdej kuchni jest zlew. Wiele osób, gdy planuje go wymienić na lepszy model skupia się głównie na kwestii estetyki, zapominając o ważnym elemencie, jakim jest bateria kuchenna. Ponieważ zakup takiego sprzętu nie jest zbyt prosty, zdecydowaliśmy się przygotować ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, jakie cechy powinien mieć wysokiej jakości produkt. Co więcej, na końcu artykułu znajdziesz ranking, w którym zamieściliśmy trzy najlepsze baterie kuchenne Grohe.

 

 

Grohe jest marką, która znana jest z produkcji innowacyjnych armatur łazienkowych i kuchennych. W swoich projektach, firma stawia nie tylko na funkcjonalność, ale i na elegancki design. Dzięki pracy licznych specjalistów, urządzenia tego producenta słyną z trwałej i bardzo wytrzymałej konstrukcji, dużej funkcjonalności i ciekawego wyglądu.

Decydując się na zakup baterii kuchennej powinieneś w pierwszej kolejności zastanowić się, czy preferujesz urządzenie z jednym czy dwoma kurkami. Jak łatwo się domyślić w pierwszym typie urządzenia przy pomocy jednego uchwytu zmieniamy zarówno temperaturę, jak i intensywność strumienia. Zdecydowana większość konsumentów wybiera właśnie taki produkt, gdyż można go obsłużyć jedną ręką, co stanowi oszczędność czasu. Drugi rodzaj baterii to modele z dwoma uchwytami, gdzie jeden kurek służy do regulacji wody, a kolejnym zmieniasz wielkość strumienia.

Kolejną bardzo istotną kwestią jest wielkość baterii w interesującym Cię modelu. Im większy zasięg urządzenia, tym będzie ono bardziej funkcjonalne. Baterie o dużym zasięgu pozwolą Ci na mycie dużych naczyń czy napełnianie garnków. Tym, co decyduje o poręczności sprzętu, jest wylewka. Na rynku możemy spotkać urządzenia, gdzie jest ona ruchoma, jednouchwytowa, wysoka, sprężynowa lub nieruchoma.

Baterie kuchenne dzielimy również pod względem sposobu montażu. Najpopularniejszym modelem, polecanym również przez nas, jest sprzęt stojący. Pod zlewozmywakiem do aparatury podłączona jest ciepła i zimna woda. Drugim typem są produkty naścienne, które przykręcone są bezpośrednio do złącza wody, które ulokowane jest w ścianie. Niestety tego rodzaju sprzęty są dość trudne w zamontowaniu.

 

 

Baterie kuchenne Grohe – Ranking

 

 

Grohe Eurosmart Cosmopolitan 32843000

 

Model Eurosmart Cosmopolitan 32843000 marki Grohe to bardzo elegancka bateria kuchenna. Sprzęt ten cechuje się bardzo wygodnym i płynnym użytkowaniem. Co więcej, został on wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje jego długowieczność. Powłoka produktu została wykonana z chromowanej warstwy, która gwarantuje duży blask. Co więcej, trwałość i blask nie ulegają zmianie, nawet mimo wielu lat użytkowania. Aby zapewnić urządzeniu nienaganny wygląd, wystarczy przecierać go szmatką.

Ta bardzo elegancka bateria kuchenna Grohe w dobrej cenie ma aż trzy stopnie regulowania zakresu obrotu, o st., o 150 st. i o 360 st. Głowica, o średnicy 3,5 cm, została wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Dzięki temu mimo lat eksploatacji, produkt będzie się nienagannie prezentował.

Urządzenie posiada jeden uchwyt regulujący zarówno temperaturę, jak i wielkość strumienia wody. Takie rozwiązanie gwarantuje łatwiejsze użytkowanie, gdyż kurek można przekręcić jedną ręką. Wysoka wylewka jest obracana, co ułatwia korzystanie z niej. Zasięg wylewki wynosi: 22,3 cm, wysokość korpusu – 35,4 cm.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wielu osobom do gusty przypadł design oraz funkcjonalność produktu.

 

 

 

 

Grohe Eurocube 31255000

 

Bateria kuchenna Eurocube 31255000 podobnie, jak wiele innych sprzętów marki Grohe cechuje się eleganckim designem oraz mocną konstrukcją. Model ten został wykonany z najlepszych materiałów, dzięki temu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dużym ułatwieniem jest opcja obrotu tego produktu aż 360 st. co ułatwi Ci napełnianie dużych naczyń.

Prezentowany model został pokryty chromowaną powłoką, która zapewnia mu trwałość oraz blask. Nie musisz się obawiać, że po kilku latach eksploatacji urządzenie utraci swój elegancki wygląd, wystarczy je jedynie regularnie przecierać ścierką.

Produkt ten posiada tylko jeden kurek, który kontroluje zarówno temperaturę wody, jak i jej ciśnienie. Takie rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne, gdyż pozwala Ci manewrować sprzętem przy pomocy tylko jednej ręki. Obracana wylewka w tym urządzeniu swoim kształtem przypomina literę „L”. Jest ona również umieszczona dość wysoko, co ułatwi Ci napełnianie dużych garnków i czajników.

Rozmiar ceramicznej głowicy to 2,8 cm. Zasięg wylewki wynosi 2,02 cm, a wysokość całego korpusu – 3,09 cm. Prezentowana bateria posiada wiele pozytywnych recenzji. W swoich opiniach konsumenci zwrócili szczególną uwagę na elegancki design przyrządu.

 

 

 

 

Grohe Minta 32168000

 

Urządzenie Minta 32168000 marki Grohe, to bardzo elegancka bateria kuchenna, która dobrze wkomponuje się w każde wnętrze. Model ten został wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która została następnie pokryta chromowaną powłoką. Dzięki temu urządzenie cechuje się dużą trwałością i eleganckim wyglądem.

Ta najlepsza bateria kuchenna Grohe w 2020 roku posiada tylko jeden uchwyt, dzięki czemu korzystanie z niej jest znacznie prostsze. Bez problemu możesz odkręcić i zakręcić wodę przy użyciu tylko jednej ręki. Wylewka, która znajduje się w tym modelu jest obracana i posiada wyciąganą perlatorową końcówkę. Zaś jej kształt przypomina literę „L”.

Dzięki temu bez problemu umyjesz duży garnek, tacę lub wlejesz wodę do dużego garnka. Warto dodać, że może się ona obracać o 360 st. co ułatwia korzystanie z urządzenia.

Rozmiar ceramicznej głowicy wynosi 4,6 cm; zakres wylewki to – 24,6 cm, wysokość korpusu to 32,8 cm. Niemal wszystkie opinie o tym urządzeniu są pochlebne. Wielu konsumentów w swoich opiniach podkreśla, że design oraz wykończenie są największymi zaletami produktu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status