ᐅ Dobre fotele biurowe dla dziecka – rankingi i opinie 

Najlepszy fotel biurowy dla dziecka

Ostatnio aktualizowane: 11.12.19

 

Jakie fotel biurowy dla dziecka wybrać?

 

Obecnie zadania domowe bardzo często wymagają użycia komputera, a najlepiej można się skupić siedząc przy biurku. Ważny jest więc nie tylko wybór odpowiedniego biurka, ale także fotela biurowego. Z pomocą odpowiedniego krzesła dłuższe przesiadywanie w pokoju może być przyjemne oraz nie musi mieć złego wpływu na postawę dziecka oraz rozwój kręgosłupa. Chcesz zaopatrzyć się w najlepszy fotel biurowy dla dziecka w 2019 roku? Zapoznaj się z naszym poradnikiem i podążaj za wskazówkami.

 

 

Na komfort siedzenia wpływają między innymi odpowiednie materiały wykonania siedzenia. W środku fotele najczęściej są wypełnione pianką. Jest to dobry materiał, ponieważ dopasowuje się do kształtów ciała oraz zapewnia dziecku swobodne siedzenie nawet przez wiele godzin. najpopularniejszym wyborem obicia jest skóra naturalna, sztuczna skóra lub PVC. Wszystkie 3 materiały nie przecierają się oraz bardzo rzadko powstają w nich dziury.

Najlepsze fotele biurowe dla dziecka są regulowane. Aby dłuższe przesiadywanie było wygodne, bardzo ważne jest, aby odpowiednio ustawić wysokość fotela. Jest to szczególnie ważne w przypadku dzieci, które wciąż rosną. Dla maksymalnego komfortu warto wybrać fotel, w którym oprócz wysokości można jeszcze ustawić odchylenie oparcia oraz wysokość podłokietników. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dziecko przyjmie prawidłową postawę.

Jeżeli fotel jest wyposażony w kółka, to koniecznie sprawdź, czy prawidłowo się poruszają – nie zacinają i blokują. Przesunięte w lewo lub w prawo powinny odpowiednio zareagować i poruszyć się we wskazanym kierunku. Najlepiej, jeżeli są wykonane z kauczuku, który nie rysuje podłogi. Warto również wspomnieć o tym, aby nie wybierać zbyt ciężkiego fotela, ponieważ maluch może mieć problem z samodzielnym przesunięciem krzesła.

Niemniej ważny jest również design produktu. Jeżeli wybierzemy fotel, który kolorystycznie odpowiada upodobaniom dziecka, to z pewnością będzie chętnie z niego korzystało. Krzesło powinno również pasować do ogólnego wystroju pokoju, aby zbytnio nie odróżniało się od stylistyki pomieszczenia.

 

 

Fotele biurowe dla dziecka – ranking

 

 

Nowy Styl Ministyle Kot I Mysz 

 

Nowy Styl Ministyle Kot I Mysz to fotel biurowy dla dziecka w dobrej cenie. Na początku warto wspomnieć o ciekawym designie produktu. Całość jest szara, a na oparciu znajduje się wizerunek dużego, czarnego kota. Patrzy on na siedzenie, na którym z kolei jest obrazek myszy. Fotel jest tapicerowany dobrze prezentującą się tkaniną.

Maksymalna waga, jaką może być obciążony fotel, wynosi 45 kg. Produkt ma system regulacji, dzięki czemu można go idealnie dopasować do gabarytów dziecka. Z pomocą śruby możemy zmienić wysokość oparcia oraz głębokość siedziska. Z kolei wysokość siedziska można zmieniać dzięki podnośnikowi pneumatycznemu.

Krzesło jest wyposażone w stalowe podłokietniki, które są tapicerowane miękkim materiałem. Konstrukcja fotela jest dobrze wykonana, a kółka swobodnie przesuwają się po każdej powierzchni. Rodzice zauważyli, że dzieciom najbardziej podoba się design prezentowanego produktu, a oni sami cenią to, że fotel można regulować.

 

 

 

 

Halmar Kitty Różowy 

 

Chcielibyśmy zaprezentować dobry fotel biurowy dla dziecka o nazwie Halmar Kitty Różowy. Jest to bardzo wygodny produkt. Jego wypełnienie to pianka dopasowująca się do kształtów ciała. Z kolei obicie to ekoskóra, która nie niszczy się pod wpływem tarcia. Dlatego produkt przez długi czas prezentuje się bardzo dobrze. Krzesło jest całe różowe, a na oparciu znajduje się duża, uśmiechnięta buzia. Na górze fotel ma również doczepione uszy.

Warto wspomnieć o kółkach, które przesuwają się bezgłośnie nawet na płytkach, ponieważ zostały powleczone kauczukiem. Działają one bardzo swobodnie i nie potrzeba zbyt dużej siły, aby je wprawić w ruch. Fotel ma regulację wysokości. Działa on bardzo łatwo, więc dziecko nie będzie miało problemu ze zmianą wysokości.

Podłokietniki fotela są tapicerowane różową ekoskórą, więc maluch może wygodnie oprzeć sobie o nie ręce. Produkt jest zazwyczaj chwalony za ładny design. Rodzice uważają również, że przez długi czas prezentuje się bardzo dobrze.

 

 

 

 

Kettler Plus Srebrne 

 

Kettler Plus Srebrne to proste krzesło biurowe, dzięki któremu dziecko zachowa odpowiednią postawę. Design produktu sprawi, że z pewnością wpasuje się w każdą stylizację pokoju malucha. Jest to wytrzymały fotel, który posłuży maluchowi przez wiele lat edukacji.

Produkt ma różne regulacje. Dziecko może samo zdecydować, na jakiej wysokości chce siedzieć, odpowiadającej mu głębokości oraz odchylenia oparcia. Dlatego siedzenie na krześle jest dla malucha bardzo przyjemne. Produkt został wykonany z wytrzymałego buku, a jego płozy to wysokiej jakości metal.

Prezentowany model nie jest zbyt ciężki, więc dziecko bez problemu może go przenosić oraz samodzielnie zmieniać ustawienia. Rodzicom najbardziej podoba się prosta budowa oraz wytrzymała konstrukcja mebla. Dużą zaletą jest również fakt, że krzesło można regulować.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status