Najlepszy długopis z grawerem

Ostatnio aktualizowane: 03.07.20

 

Jaki długopis z grawerem wybrać?

 

Długopis to atrybut każdego ucznia, studenta, prawnika, lekarza czy biznesmena. Niemal każdego dnia używamy go do składania podpisu lub robienia notatek. Modele z dedykacją to również trafiony pomysł na oryginalny prezent, gdyż można na nich wygrawerować podziękowania, życzenia czy ulubiony cytat. Mimo coraz większej popularności komputerowych edytorów tekstowych, nie ma osoby, która nie korzysta z długopisu na co dzień, dlatego warto zaopatrzyć się w porządny model. W niniejszym poradniku podpowiadamy, jak tego dokonać. Z kolei z rankingu na końcu dowiesz się, czym charakteryzuje się najlepszy długopis z grawerem w 2020 roku.

 

 

Długopis powinien być przede wszystkim wygodny w użytkowaniu. Zdecydujmy się na produkt, który dobrze leży w dłoni i gwarantuje płynność pisania. Dobrze, żeby tusz wybranym modelu szybko wysychał, aby nie pobrudzić ręki lub kartki. Jest to szczególnie ważne dla osób leworęcznych. Przed zakupem warto wypróbować produkt pisząc dłuższe zdanie i zaobserwować, czy wokół kulki nie zebrał się nadmiar tuszu. Jeżeli tak, to możemy być pewni, że po pewnym czasie zostawi on nieestetyczne plamy.

Istotne jest to, aby długopis był dopasowany do wielkości naszych dłoni. Duże modele będą niewygodne dla osób o małych dłoniach i odwrotnie. Warto również dobrać grubość końcówki do stylu naszego pisania. W sprzedaży dostępne są produkty o grubościach 0,3 mm, 0,5 mm, 0,7 mm i 1 mm, przy czym najczęściej spotykane jest 0,5 mm. Jeśli mamy drobne pismo i stawiamy małe literki, używanie 0,7 mm lub 1mm długopisu może skutecznie pogorszyć czytelność naszego tekstu. Warto mieć też na uwadze, że jeśli zależy nam na elegancji, należy zainwestować w wariant z metalową obudową.

Decydując się na model z grawerem, warto nabyć produkt w specjalnym etui, na którym możemy umieścić dedykację czy życzenia. Długość napisu na długopisie jest ograniczona i zazwyczaj wynosi do 45 znaków. Dlatego producenci często oferują zamieszczenie dodatkowego tekstu na wieczku opakowania, którego optymalna długość wynosi do 250 znaków. Najlepsze długopisy z grawerem z pewnością będą wyjątkową i niepowtarzalną pamiątką.

 

 

Długopisy z grawerem – Ranking

 

 

Waterman Expert GT GRAWER

 

Jeśli szukasz eleganckiego długopisu z grawerem, który doskonale sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby, model Waterman Expert GT GRAWER powinien Cię zainteresować.

Jest to zestaw składający się z pióra i długopisu, charakteryzującymi się ładnym kształtem i oryginalnym designem. Wieczne pióro wyposażone zostało w dwukanałowy system podawania atramentu. Może być ono używane z nabojami lub być wypełnione atramentem z butelki. Długopis posiada obrotowy mechanizm włączania i zawiera standardowy wkład.

Całość zapakowana jest w eleganckie, drewniane pudełko lakierowane na wysoki połysk i wyłożone wewnątrz przyjemnym w dotyku, kremowym welurem. Do zestawu można dołączyć dowolną dedykację, która zostanie wygrawerowana na piórze lub długopisie, na złotej lub srebrnej tabliczce umieszczonej wewnątrz etui lub na wierzchniej części pudełka. Do wyboru mamy 15 czcionek.

Jest to zdecydowanie najdroższa propozycja w naszym zestawieniu, jednak mimo to wciąż chętnie wybierana przez konsumentów.

 

 

 

 

Grawernia Model 3020 Stalowy

 

Grawernia Model 3020 Stalowy to produkt chętnie wybierany przez konsumentów, którzy cenią jego wysoką jakość wykonania oraz estetyczny wygląd.

Model ten to elegancki długopis z pieczątką, którego obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Pod górną częścią z przypinką znajduje się ramię, do którego przyczepiona jest płytka z tekstem pieczątki oraz poduszka z tuszem. Treść pieczątki jest dowolna i może składać się maksymalnie z 3 linijek.

Produkt umieszczony jest w eleganckim, czarnym etui, na którym także możemy umieścić dowolną dedykację lub życzenia. Istnieje także możliwość zamieszczenia krótkiego tekstu na samym długopisie. Grawer wykonany jest laserem fibrowym i charakteryzuje się najwyższą precyzją.

Użytkownicy, którzy nabyli ten model zgodnie twierdzą, że może być to bardzo oryginalny i jednocześnie stylowy prezent. Konsumenci cenią sobie również eleganckie, chromowane wykończenie długopisu oraz fakt, że dobrze leży w dłoni i nie rozmazuje się.

 

 

 

 

Grawernia Model 3020 Złoto-Czarny

 

Jeśli zastanawiasz się, czym charakteryzuje się najlepszy długopis z grawerem w dobrej cenie, koniecznie zapoznaj się z Grawernia Model 3020 Złoto-Czarny.

Jest to produkt z pieczątką przyczepioną do specjalnego ramienia, znajdującego się pod górną częścią z przypinką. Pieczątka może mieć dowolną treść składającą się z maksymalnie 3 wierszy. Długopis wykonany jest ze stali i mosiądzu pokrytego czarną powłoką oraz posiada pozłacaną końcówkę i uchwyt. Dzięki temu jest elegancki i bardzo stylowy.

W komplecie otrzymamy czarne etui, które ułatwi przechowywanie i uchroni przed uszkodzeniami. Zarówno na etui, jak i na długopisie, możemy umieścić dowolną dedykację, która zostanie wygrawerowana laserem fibrowym.

W Internecie znaleźć możemy wiele pochlebnych opinii o tym zestawie, które świadczą o jego wysokiej jakości. Użytkownicy podkreślają największe zalety długopisu, jakimi są eleganckie wykończenie oraz fakt, że jest lekki i wygodny w użyciu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status