Najlepsza niszczarka do papieru Fellowes

Ostatnio aktualizowane: 21.04.19

 

Jakie niszczarki do papieru Fellowes wybrać?

 

Każdy z nas ma pewne poufne dokumenty, które gromadzi w pudełkach. Gdy przestają być nam potrzebne, pojawia się pytanie co z nimi zrobić, jak je zutylizować, aby nikt nie wykradł ważnych danych. Często dotyczy to nie tylko kartek, ale też nośników danych, czy chociażby naszych kart płatniczych. Urządzeniem, które ułatwia nam pracę jest niszczarka. Pozwala zniszczyć dokumenty, często płyty i karty kredytowe. W tym krótkim poradniku podpowiemy Ci, czym cechuje się najlepsza niszczarka do papieru Fellowes.

Dlaczego ta marka? Jest to jeden z bardziej uznanych producentów niszczarek i innych sprzętów biurowych. Solidne wykonanie, funkcjonalność, zabezpieczenia i gwarancja bezawaryjności to powody, dla których tak wiele osób sięga po sprzęty tej marki. Warto też podkreślić, że Fellowes daje nam nawet 5 letnią gwarancję na noże znajdujące się w niszczarce.

Na samym początku musisz podjąć decyzję dotyczącą wydajności sprzętu. Na rynku znajdziesz zaawansowane niszczarki, przeznaczone do dużych firm, ale też mniejsze sprzęty. W tym poradniku chcielibyśmy zaprezentować produkty, które jednorazowo niszczą do 8 kartek-10 kartek.

Każda niszczarka jest oznaczona literą P i cyfrą od 1 do 7. Co to oznacza dla użytkownika? Jest to oznaczenie poziomów bezpieczeństwa naszych danych. P1 to sprzęt przeznaczony do niszczenia danych, które nie są zbyt ważne, a P7 do niszczenia tych najbardziej poufnych. Najbardziej popularne są wersje P3 i P4.

Wielkość kosza na ścinki to kolejny aspekt, bo wpływa na komfort pracy. Im większy będzie pojemnik, tym rzadziej będziemy go opróżniać. Najlepsze niszczarki do papieru Fellowes to takie, które mają odpowiednie zabezpieczenia. Prezentowana przez nas marka zwykle umieszcza zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci lub zwierzęta.

Nie bez znaczenia jest też łatwość obsługi. Zbyt skomplikowany sprzęt zniechęca wiele osób. Jeśli już wiesz, na co zwrócić uwagę przy zakupie, polecamy Ci dalszą część naszego artykułu. Znajdziesz w nim zestawienie, które zawiera trzy ciekawe sprzęty marki Fellowes.

 

 

Niszczarki do papieru Fellowes – Ranking

 

 

Fellowes 60CS

 

Fellowes 60CS to niszczarka przeznaczona do niewielkich biur i domów prywatnych. Urządzenie niszczy jednorazowo do 10 kartek, których grubość nie przekracza 70 g. Ścinki papieru mają wymiary 4 mm na 50 mm. Sprzęt umożliwia też niszczenie kart kredytowych.

Poziom zabezpieczeń niszczonego papieru jest oznaczony numerem P-3, a kart kredytowych T-3. Takie urządzenie jest więc odpowiednie do niszczenia dokumentów zawierających informacje wrażliwe i poufne. Produkt posiada duży kosz na ścinki, którego nie trzeba często opróżniać. Poza tym ma okienko, więc mamy wgląd w to, kiedy należy wyrzucić śmieci.

Prezentowany model jest objęty 2 letnią gwarancją, jednak same noże mają 5 lat gwarancji. Sprzęt wyposażono w czujnik SafeSense, który zatrzymuje pracę noży, gdy człowiek lub zwierzę dotknie szczeliny wejściowej. Jeśli więc masz w domu dzieci lub zwierzęta, to rozwiązanie na pewno przypadnie Ci do gustu.

Produkt zyskał uznanie wielu osób, gdyż posiada przydatne zabezpieczenie. W swoich opiniach podkreślają oni, że sprzęt ten jest bardzo wydajny.

 

 

 

 

Fellowes M-8C

 

Fellowes M-8C to niszczarka przeznaczona do użytku w małym biurze lub w domu. Jest wyposażona w 15 litrowy kosz na ścinki, który ma małe okienko, więc można obserwować, czy jest on zapełniony. Ponadto samo opróżnianie kosza jest bardzo łatwe.

Na uwagę zasługuje stosowana w niszczarkach marki Fellowes blokada Safety Lock. To za jej sprawą nie musimy obawiać się o przypadkowe uruchomienie urządzenia lub też wypadek w czasie pracy, gdyż sprzęt blokuje się, gdy dotkniemy wejścia na kartki.

Produkt jest przeznaczony do niszczenia kart kredytowych, papieru i dokumentów z małymi zszywkami. Poziom bezpieczeństwa niszczenia oznaczony jest numerem P3, a kart T3, więc niszczarka jest odpowiednia do niszczenia również dokumentów poufnych.

Prezentowany model objęty jest 2 letnią gwarancją producenta. Trzeba jednak nadmienić, że dodatkowo marka daje nam 3 lata gwarancje na noże tnące.

Wiele osób zauważa, że niszczarka M-8C jest bardzo solidna, odporna na uszkodzenia, a do tego dość wydajna, jak na tak mały sprzęt.

 

 

 

 

Fellowes 53C

 

Model 53C to niszczarka Fellowes w dobrej cenie. Produkt ten sprosta potrzebom niewielkiego biura. Jednorazowo jest w stanie zniszczyć do 10 kartek papieru. Ponieważ ma spory, 23 litrowy, pojemnik na ścinki, zmieści całkiem dużą ilość dokumentów. Warto też podkreślić, że opróżnianie kosza nie sprawi nam większego problemu. Co istotne, niszczarka jest odpowiednia do niszczenia kart kredytowych, a także płyt.

Noże tnące urządzenia mają 5 lat gwarancji, a pozostałe elementy niszczarki 2 lata gwarancji. Jeśli chodzi o poziom zabezpieczeń niszczonego papieru to jest on określany jako P4, co oznacza, że niszczarka jest odpowiednia do niszczenia dokumentów i nośników danych, które zawierają bardzo poufne informacje.

Produkt zyskał uznanie, gdyż jest dość wydajny i bezpieczny. Do tego uznawany jest za jedną z bardziej bezawaryjnych propozycji, jakie znajdziemy na polskim rynku.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...