Najlepsza liczarka do banknotów Glover

Ostatnio aktualizowane: 29.05.20

 

Jaką liczarkę do banknotów Glover wybrać?

 

Liczarka do banknotów jest bardzo przydatnym urządzeniem, zwłaszcza jeśli na co dzień mamy do czynienia z ich dużą ilością. Taki sprzęt pozwala usprawnić liczenie banknotów i zminimalizować ryzyko popełnienia błędu. Jeśli i Ty stoisz przed koniecznością zakupienia tego typu produktu, koniecznie zajrzyj do poniższego poradnika. Podobnie, jak umieszczony na końcu ranking trzech propozycji marki Glover, pomoże Ci on w podjęciu decyzji.

 

 

Jeżeli chodzi o liczarki do banknotów i inne urządzenia bankowe, firma Glover jest w tym przypadku prawdziwym liderem. W jej ofercie można znaleźć szereg specjalistycznych urządzeń, które przydadzą się w szczególności pracownikom banków czy kasjerom. Korzystają z nich nawet największe instytucje w kraju, co świadczy o tym, że marka Glover jest obdarzona wyjątkowym zaufaniem.

Liczarka do banknotów umożliwia automatyczne przeliczenie pieniędzy w papierowej formie. Wykorzystując ją można skutecznie zwiększyć efektywność swojej pracy, jak również zaoszczędzić sporo czasu. Podstawowe funkcje opisywanego sprzętu to: liczenie, odliczanie i zliczanie. Te najlepsze liczarki do banknotów Glover potrafią także sprawdzać rozmiar oraz autentyczność banknotów.

Tego typu urządzenia możemy podzielić na dwa rodzaje, czyli modele liczące banknoty luzem oraz banknoty w paczkach. Te drugie są jednak stosowane wyłącznie w bankach, dlatego nie są tak popularne. Jeśli zamierzasz często eksploatować zakupiony przez siebie produkt, koniecznie sprawdź materiał wykonania. Wybrany przez Ciebie model powinien być trwały i odporny na zniszczenia. Niektóre dostępne na rynku liczarki są określane mianem „heavy duty”. Takie oznaczenie świadczy o tym, że konstrukcja urządzeń jest na tyle solidna, że mogą one bezawaryjnie pracować nawet wiele lat.

Jeżeli marzy Ci się najlepsza liczarka do banknotów Glover w 2020 roku, zwróć uwagę na szybkość przeliczania. Zwykle wynosi ono od 500 do 1800 banknotów na minutę. Dużym udogodnieniem z pewnością będzie możliwość regulacji prędkości, co nie tylko skróci czas pracy, ale też pozytywnie wpłynie na komfort użytkowania sprzętu.

Jeśli pracujesz w banku lub dużej hurtowni, idealnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie zakup liczarki, którą można podłączyć do komputera. Umożliwia to specjalny interfejs. Takie rozwiązanie sprawi, że dane otrzymane podczas liczenia szybko będzie można wprowadzić do odpowiednich baz danych znajdujących się w komputerze.

 

 

Liczarki do banknotów Glover – ranking

 

 

Glover GC-25 UV / MG

 

Liczarka Glover GC-25 UV / MG wyróżnia się wysoką dokładnością liczenia oraz niezawodnością. Z tego względu nie mogliśmy jej pominąć w tym rankingu. Produkt jest w stanie weryfikować przeliczane banknoty czytnikiem ultrafioletu lub głowicą magnetyczną, co pozwala na sprawdzenie autentyczności pieniędzy.

Prezentowane urządzenie umożliwia różne opcje liczenia, w tym odliczanie oraz sumowanie. Za pomocą jednego przycisku można zmienić walutę na euro, dolary, franki szwajcarskie lub funty, w efekcie jest to produkt wielofunkcyjny. W tym przypadku do wyboru są 3 prędkości liczenia:  800, 1200 lub 1500 banknotów na minutę.

Jak wynika z krążących opinii, konsumenci doceniają model GC-25 UV / MG przede wszystkim za menu w języku polskim, co ułatwia jego obsługę i usprawnia pracę. Dużą zaletą jest także możliwość wykrywania błędów, które komunikowane są pełnymi zdaniami. W ten sposób można uniknąć poważnych pomyłek, które mogłyby być źródłem problemów i nieporozumień w pracy.

 

 

 

 

Glover GC-20 UV / MG

 

Glover GC-20 UV / MG to liczarka banknotów wyposażona w czytelne klawisze i wyświetlacz. Elementy te ułatwiają obsługiwanie urządzenia oraz mogą wpływać na przyspieszenie liczenia pieniędzy. Znajduje się tutaj opcja rozpoznawania podwójnych banknotów, co umożliwia uniknięcia błędów.

Opisywany model jest w stanie przeliczyć i odliczyć banknoty we wszystkich walutach. Ich dopuszczalne wymiary wynoszą: wysokość – od 50 mm do 100 mm i długość – od 90 mm do 175 mm. Liczarka ma do wyboru trzy różne prędkości liczenia (800, 1200 lub 1500 banknotów na minutę), w efekcie można wybrać tę najbardziej odpowiednią w konkretnej sytuacji.

Konsumenci uważają, że produkt GC-20 UV / MG jest godny polecenia wszystkim tym, którzy w swojej pracy często muszą liczyć banknoty. Dużą zaletą dla wielu jest możliwość szybkiego wyboru waluty za pomocą jednego przycisku. Takie rozwiązanie sprawia, że nie trzeba poszukiwać w menu odpowiedniej opcji i tracić cennego czasu.

 

 

 

 

Glover GC-15 UV

 

Przedstawiamy liczarkę o nazwie Glover GC-15 UV, którą cechuje nieskomplikowana obsługa, jak również nieomylność. Sprzęt został wyposażony w wiele opcji, które znacząco mogą ułatwić wykonywanie obowiązków pracownikom banków czy podobnych instytucji. Mowa tu np. o detekcji wysokości banknotów, kontroli UV oraz detekcji banknotów podwójnych.

Szybkość liczenia w przypadku prezentowanego produktu wynosi 600, 1000, 1200 i maksymalnie 1900 banknotów na minutę. Znajduje się tutaj wyświetlacz LCD oraz klawiatura z opisem w języku polskim. Te elementy pozytywnie wpływają na komfort użytkowania liczarki, jak też na łatwość jej obsługi. Podstawowe funkcje prezentowanego sprzętu to nie tylko liczenie, ale i sumowanie oraz odliczanie, co również często się przydaje.

Konsumenci doceniają opisany wyżej model przede wszystkim za nieskomplikowaną obsługę oraz zastosowanie szeregu nowoczesnych rozwiązań usprawniających pracę. Ta liczarka do banknotów Glover w dobrej cenie ma też wyjątkowo trwałą obudowę, która może zagwarantować bezawaryjną pracę liczarki nawet przez kilka lat.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status