Najlepsza kasa fiskalna Novitus

Ostatnio aktualizowane: 03.08.20

 

Jaką kasę fiskalna Novitus wybrać?

 

W tym artykule przyjrzymy się dokładniej kasom fiskalnym. Dlatego, jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego typu urządzenia, zapraszamy do lektury. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w tym tekście informacje, które ułatwią Ci wybór dobrej jakości modelu.

W naszym artykule znajdziesz nie tylko poradnik, ale także zestawienie, w którym przedstawiamy najlepsze kasy fiskalne Novitus. Pewnie wiele osób zastanawia się, dlaczego wybraliśmy produkty tej firmy. Powód jest prosty – sprzedawane przez nią urządzenia są solidnie wykonane, łatwe w obsłudze i stosunkowo tanie.

Kupując kasę fiskalną musimy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Jedną z nich są wymiary produktu. W sklepach dostępne są modele mobilne, które zajmują niewiele miejsca i mieszczą się w średniej wielkości torebce czy plecaku. Tego typu urządzenia są zazwyczaj wybierane przez lekarzy, którzy oferują swoje usługi w gabinetach prywatnych, ale także przez kosmetyczki czy fryzjerki. Jeśli potrzebujesz kasy do swojego sklepu, z pewnością będzie zainteresowany zakupem większego sprzętu. Wybór jest bardzo duży, dlatego bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie.

Osoby kupujące kasę fiskalną do sklepu muszą zwrócić uwagę na to, jak duża jest baza danych. Innymi słowy sprawdzić, ile towarów mogą zapisać na urządzeniu. W ten sposób można uniknąć sytuacji, w której produkt okaże się niewystarczający i konieczna będzie inwestycja w nowy sprzęt.

Najlepsza kasa fiskalna Novitus w 2020 roku ma łatwy system obsługi. W rezultacie zarówno użytkowanie, jak i konfiguracja sprzętu nie są trudne. Wiele osób sądzi, że dobrej jakości model powinien gwarantować szybki wydruk, a także umożliwiać łatwą wymianę papieru.

Nie możemy też zapomnieć o sprawdzeniu, czy wybrany przez nas model został zrobiony z dobrych gatunkowo tworzyw. Zazwyczaj obudowa jest wykonana z odpornego na zarysowania i innego rodzaju uszkodzenia plastiku. Przyciski powinny być zabezpieczone folią ochronną, która chroni przed ich zbyt szybki zniszczeniem. Warto przeczytać opinie konsumentów na temat wybranego sprzętu, aby upewnić się, że jest on solidny.

 

 

Kasy fiskalne Novitus – ranking

 

 

Novitus Nano E 

 

Przedstawiamy kasę fiskalną Novitus Nano E. Urządzenie waży 0,65 kg, więc jego przenoszenie jest łatwe. Dokładne wymiary produktu to: wysokość – 5,8 cm, szerokość – 9,4 cm i długość – 22,9 cm. Prezentowany model nie zajmuje wiele miejsca, więc będzie odpowiedni także do małych sklepów. Wbudowany akumulator litowo-jonowy pozwala na wydrukowanie ok. 2,5 tysiąca paragonów bez zasilania zewnętrznego.  

Obudowa sprzętu została wykonana z dobrego gatunkowo plastiku, więc wykazuje dużą odporność na uszkodzenia. Klawiaturę zabezpieczono specjalnym tworzywem, dlatego nie musimy się obawiać, że zniszczy się ona zbyt szybko. Dodatkowo ma ona opcję podświetlenia, co znacznie ułatwia korzystanie z urządzenia.

Użytkownik ma możliwość podłączenia karty SD do kasy fiskalnej. Zapisywane są na niej wszystkie transakcje, co sprawia, że późniejsze rozliczenie jest łatwe – wszystkie ważne informacje są w jednym miejscu. Obsługa produktu jest prosta. Dowodem na to są pozytywne opinie konsumentów.

 

 

 

 

Novitus Mała Plus E 

 

Model Mała Plus E to kasa fiskalna Novitus w dobrej cenie. Wiele osób podkreśla, że jest to solidnie wykonany produkt, dlatego możemy być pewni, że będzie należycie spełniał swoje zadanie. Atutem urządzenia jest niewątpliwe jego prosta obsługa. Do zestawu dołączona jest instrukcja, który w prosty sposób wyjaśni wszystkie dostępne w sprzęcie funkcje i ułatwia jego konfigurację.

Wymiary prezentowanej kasy fiskalnej są następujące: wysokość – 10,5 cm, szerokość – 19,4 cm i długość – 21,5 cm. Jej waga jest równa 1,5 kg. Obudowa została zrobiona z dobrego gatunkowo tworzywa sztucznego. Przyciski mają odpowiednią wielkość, dlatego użytkowanie sprzętu jest wygodne. Zdaniem użytkowników umieszczone na wyświetlaczu LCD informacje są czytelne.

Pozytywne opinie na temat Novitus Mała Plus E sprawiają, że produkt cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Na kasie fiskalnej można zapisać do 3 tysięcy towarów. Produkt oferuje 8 form płatności. Na obudowie znajduje się wejście na kartę SD, na której zapisywane są wszystkie transakcje.

 

 

 

 

Novitus Soleo Plus

 

Ilość pochlebnych komentarzy na temat Novitus Soleo Plus wskazuje, że jest to kasa fiskalna, w którą warto zainwestować. Urządzenie wyróżnia to, że można na nim zapisać do 12 tysięcy towarów. W efekcie produkt będzie odpowiedni do średnich i dużych sklepów.

Kasa fiskalna waży 2,75 kg, a jej wymiary to: wysokość – 12 cm, szerokość – 30 cm i długość – 30 cm. Urządzenie zostało zrobione z wytrzymałych tworzyw. Plastikowa obudowa dobrze zabezpiecza znajdujący się w środku mechanizm. Konsumenci, którzy kupili ten produkt twierdzą, że umożliwia on szybki wydruk paragonu, dzięki czemu klient nie musi zbyt długo czekać.

Wymiana rolki papieru jest prosta i zajmuje dosłownie kilka chwil. Kasa fiskalna nie zacina się, co zapewnia odpowiedni komfort użytkowania. Produkt jest łatwy w konfiguracji. Zarówno przyciski, jak i wyświetlacz są czytelne.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status