Najlepsza gilotyna do papieru Rexel

Ostatnio aktualizowane: 21.01.20

 

Jaką gilotynę do papieru Rexel wybrać?

 

Zapewne wiele osób zgodzi się ze stwierdzeniem, że przycinanie dużej ilości papieru przy pomocy nożyczek to bardzo trudne zadanie. Wiąże się ono bowiem z dużymi nierównościami, co zdecydowanie obniża wartości estetyczne. Dlatego, dobrym rozwiązaniem jest zakup  gilotyny do papieru, która czynność tę wykona za nas. Wiemy jednak, że nie każdy czytelnik wie, jak tego dokonać, dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik. Zamieściliśmy w nim informacje o tym, na co zwrócić uwagę podczas wybierania produktu. Aby dodatkowo ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy niewielkie zestawienie, w którym znalazły się trzy najlepsze gilotyny do papieru Rexel.

Wiele osób decyduje się na zakup gilotyny, aby ułatwiła ona pracę w salonie fotograficznym, drukarni i biurze, jednak sprzęt ten dobrze spisze się również w domu. Dzięki dobrze dobranemu urządzeniu nie będziesz się musiał martwić o nierówne czy poszarpane krawędzie.

Dokonując zakupu powinniśmy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na stabilną obudowę. Zapewni nam to komfortową i precyzyjną pracę. Ważnym elementem jest rączka, przy pomocy której przycinamy papier. Istotne jest, aby cała obudowa była wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje nam dużą precyzję. Pamiętaj również, że intensywna eksploatacja może zaowocować pęknięciami na obudowie, co oznacza, że produkt szybko się zużyje. Zadbaj również o ergonomiczny kształt, który pozwoli Ci na przyjemne użytkowanie.

Bardzo istotnym elementem, który musi posiadać najlepsza gilotyna do papieru Rexel w 2020 roku, są antypoślizgowe nóżki. Gwarantują one bowiem pełnię bezpieczeństwa pracy. Dzięki nim, aparatura nie przesunie się, zatem nie skaleczymy się. Ponadto, obecność tego elementu zagwarantuje nam, że cała aparatura pozostanie na swoim miejscu. Co więcej, antypoślizgowe nóżki pozwolą nam na ustawienie gilotyny na niemal każdym podłożu.

Następnym ważnym elementem wyposażenia interesującego nas modelu są dobrze naostrzone ostrza. Jeśli element ten zostanie wykonany ze słabej jakości materiału, bardzo szybko ulegnie on stępieniu, co sprawi, że papier będzie pocięty w nieestetyczny sposób. W tym poradniku polecamy, produkty z nożami wykonanymi ze stali nierdzewnej.

 

 

Gilotyny do papieru Rexel – ranking

 

 

Rexel ClassicCut CL100

 

Urządzeniem, które przyda się w każdym biurze, jest dobrej jakości gilotyna do papieru. Dzięki takiej maszynie, wszystkie arkusze zostaną dokładnie przycięte. Takim sprzętem jest właśnie wysokiej jakości model ClassicCut CL100, wyprodukowany przez firmę Rexel.

Długość cięcia produktu wynosi 30,5 cm, co oznacza, że aparatura jest dostosowana do formatów A4, A6 i A5. Maksymalna ilość arkuszy, które produkt jest w stanie przeciąć to 10 i powinny być one wykonane z papieru. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa TUV.  Podstawa produktu jest plastikowa, a dodatkowo pokryta materiałem antypoślizgowym, co zapewnia stabilność pracy. Dzięki temu gilotyna może zostać ustawiona na dowolnej powierzchni. Docisk papieru w sprzęcie jest ręczny. Nóż tnący wykonano ze stali nierdzewnej, co gwarantuje precyzję pracy.

Opinie konsumentów o zaprezentowanym modelu są bardzo pochlebne, bowiem gwarantuje on dokładne cięcie. Wielu użytkowników doceniło wydajną pracę oraz liczne zabezpieczenia, które ochraniają nas w czasie pracy. Zdaniem użytkowników ta gilotyna do papieru Rexel w dobrej cenie to sprzęt godny polecenia.

 

 

 

 

Rexel ClassicCut CL200

 

Właścicielom drukarni oraz pracownikom zakładów fotograficznych czy biurowych, polecamy zainwestowanie w Rexel ClassicCut CL200. Jest to wysokiej klasy gilotyna do papieru, która gwarantuje dokładne cięcie.

Sprzęt ten dedykowany jest do arkuszy w rozmiarze A4, bowiem długość cięcia produktu wynosi 31 cm. Maszyna jest w stanie jednorazowo przeciąć do 15 kartek papieru, których grubość nie przekracza 80 g. Obudowę wykonano z plastiku o podwyższonej trwałości, dzięki czemu urządzenie będzie zdatne do użytku przez wiele lat. Dodatkowo, podłoże pokryto warstwą antypoślizgową, zatem gilotynę możemy ustawić na dowolnej powierzchni, bez strachu, że się ześlizgnie. Prezentowany model posiada certyfikat bezpieczeństwa TUV. Docisk w tym modelu jest ręczny. Warto dodać, że na podstawie rozrysowane są podziałki w calach oraz centymetrach, co ułatwia użytkowanie.

Recenzje produktu są pełne pozytywnych opinii konsumentów, którzy docenili wysoką jakość wykonania oraz pełną ochronę użytkownika w czasie pracy. Dzięki temu nie musisz obawiać się skaleczenia w czasie przycinania. Równocześnie, obudowa produktu jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

 

 

 

 

Rexel ClassicCut CL410

 

Gilotyna do papieru to urządzenie, które powinno się znaleźć w każdym biurze, salonie fotograficznym czy drukarni. Bowiem, za sprawą tego sprzętu wszystkie arkusze zostaną dokładnie przycięte. Urządzeniem, które to ułatwi jest Rexel ClassicCut CL410.

Produkt dedykowany jest do papieru w formacie A4, bowiem długość cięcia wynosi 39 cm. Maszyna jednorazowo jest w stanie przyciąć 25 arkuszy, których waga nie przekracza 80 g. Obudowa została wykonana z bardzo trwałego plastiku, który odporny jest na porysowania czy uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, podstawę pokryto specjalnym materiałem antypoślizgowym. Zatem będziesz mógł ustawić gilotynę na dowolnej powierzchni, bez strachu, że się ona ześlizgnie lub zmieni swoje położenie. Jest to bardzo istotne, bowiem nawet niewielkie odchylenie może zakończyć się naszym skaleczeniem. Na blacie znajduje się siatka formatów wyrażona w calach oraz centymetrach.

Konsumenci docenili dużą stabilność produktu, co sprawia, że jego użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Równocześnie nóż ze stali nierdzewnej gwarantuje precyzyjne cięcie, co również przypadło do gustu klientom.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status