Zabawki interaktywne ranking

Ostatnio aktualizowane: 08.05.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Cobi Little Live Pets to najlepsza zabawka interaktywna dla dzieci, jaką można obecnie znaleźć w sklepach. Zastanawiasz się, skąd to wiemy? Taki wniosek nasunął nam się po sprawdzeniu opinii konsumentów robiących zakupy w tym segmencie rynku. Wspomniany model zyskał najwięcej pochlebnych opinii. Jedną z jego najistotniejszych zalet jest to, że uczy pociechę opiekuńczości i odpowiedzialności. Zabawka swoim wyglądem przypomina szczeniaczka, którego trzeba karmić, głaskać i bawić się z nim. To bardzo dobry pomysł na prezent dla malucha marzącego o własnym zwierzątku. Warto dodać, że produkt wydaje realistyczne dźwięki i reaguje na polecenia w języku polskim. Drugie miejsce w naszym rankingu zabawek interaktywnych zajął model Fisher Price Movi Mistrz. To jeżdżący robot oferujący 6 gier do wyboru. Dzięki niemu maluch poprzez zabawę może nauczyć się uważnego słuchania oraz krytycznego myślenia. Poza tym produkt zachęca pociechy do aktywności fizycznej poprzez taniec czy naśladowanie różnych zwierząt. Zapewnia on zabawę przez wiele godzin.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Ten pluszowy szczeniak zachowuje się, jak prawdziwy piesek – wydaje różne odgłosy, porusza łebkiem, zamyka i otwiera oczy. Zabawka ta może okazać się doskonałym przygotowaniem dla dziecka przed kupnem prawdziwego szczeniaka.

Wady

Część osób zwróciła uwagę na bardzo głośny mechanizm zabawki. Sprawia on, że ta przestaje wyglądać naturalnie, a także uniemożliwia dziecku spanie z nią.

Podsumowanie

Zabawka świetnie imituje prawdziwego szczeniaka, a przy tym nie uczula. Sierść psiaka jest bardzo miła w dotyku, a cała zabawka jest bardzo lekka, więc dziecko może ją bez problemu przenosić.

Drugi wybór

Zalety

Robot pomoże naszemu dziecku w rozwijaniu się. Ma on wiele funkcji. Wśród nich znajdziemy naukę alfabetu, naśladowanie odgłosów zwierząt, rozwój ruchowy dziecka. Produkt jest też bezpieczny dla maluchów.

Wady

Jedyną wadą tej zabawki jest pobór energii. Robot może działać bez przerwy przez około 2 godziny, co może okazać się niewystarczające. Dlatego musimy mieć zawsze przy sobie baterie na wymianę.

Podsumowanie

Szukając zabawki, która zainteresuje nasze dziecko na długi czas, warto zwrócić uwagę na Fisher Price Movi Mistrz. Podczas zabawy nasz maluch nauczy się wiele nowych rzeczy, np. alfabetu. Jest to solidnie wykonany produkt.

Rozważ też

Zalety

Jest to całkiem nietypowa zabawka, a więc z pewnością zainteresuje nasze dziecko. Rozwinie ona także w dziecku empatię, nauczy troski o kogoś, a także jak być za kogoś odpowiedzialnym. Produkt jest solidnie wykonany i bezpieczny dla najmłodszych.

Wady

Według użytkowników największą wadą zabawki jest jej cena. Problemem też jest trwałość produktu.

Podsumowanie

Ta zabawka interaktywna zadowoli każde dziecko. Na początku dostajemy jajko, z którego po odpowiedniej pielęgnacji wykluwa się zwierzak, o którego maluszek dba. Chociaż nie jest to tani produkt, rodzice często wybierają go dla swoich pociech.

 

 

Jaką zabawkę interaktywną kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Rozwój technologiczny wśród zabawek jest bardzo dynamiczny. Gry edukacyjne, skomplikowane układanki oraz inne nowoczesne gadżety. Lalki, roboty, czy zwierzątka wzbogacane są o umiejętności poruszania, płakania, a nawet rozmawiania z naszym dzieckiem. Interaktywne zabawki komunikują się z ludźmi i reagują na ich zachowanie. Dzięki nim dziecko może samodzielnie kształtować daną sytuację i brać pod uwagę konsekwencje swojego postępowania. Rynek przepełniony jest elektronicznymi pluszakami i innymi nowinkami, które zaskakują nas bogactwem swoich umiejętności i możliwości. Stworzyliśmy ten poradnik, aby decyzja o tym, jaką interaktywną zabawkę wybrać była prostsza i bardziej efektywna.

Rodzaje – jaka jest najlepsza interaktywna zabawka?

Jak już zostało wspomniane, w dzisiejszych czasach asortyment interaktywnych zabawek jest bardzo szeroki. Różnią się od siebie wachlarzem podstawowych funkcji oraz wyglądem zewnętrznym. Biorąc pod uwagę główne cechy możemy podzielić je na kilka grup. Do najbardziej popularnych zaliczamy: zwierzątka, lalki, pluszaki, zdalnie sterowane pojazdy oraz zabawki elektroniczne.

 

Zwierzęta

Pierwszą z grup stanowią zabawki w kształcie zwierząt. Pluszowe szczeniaki, króliczki, czy kotki posiadają bardzo wiele cech żywych domowych pupili. Należy się nimi zajmować, bawić oraz poświęcać im dużo uwagi. Dziecko musi starannie opiekować się swoim podopiecznym. Powinno z nim spacerować, karmić je oraz dbać o jego zdrowie. Za pomocą tego niewielkiego gadżetu, w bardzo krótkim czasie możemy nauczyć swoją pociechę znaczenia słowa odpowiedzialność i przygotować ją na zakup prawdziwego zwierzaka.

Nowoczesne modele wyposażone zostały w szereg czujników, które bardzo szybko reagują na najmniejszy ruch. Dzięki licznym fotokomórkom zabawka może zacząć tańczyć lub mówić (szczekać, miauczeć), gdy tylko się do niej zbliżymy. Takie rozwiązania sprawiają, że staje się ona jeszcze bardziej “żywa” dla naszego malucha.

Bardzo często tego typu zabawki występują w zestawach, np. kotek posiada swoją miseczkę, piesek kość, a królik marchew. Jeśli chcesz wypracować w malcu instynkt oszczędzania, możesz uprzedzić go, że poszczególne elementy dla jego ukochanego pupila może kupić za swoje pieniądze. Takim sposobem pokażemy dziecku, że dawanie jest przyjemnością oraz nauczymy dobrego gospodarowania kieszonkowym.

Oczywiście, zabawka nie jest rzeczywistym odpowiednikiem żywego stworzenia. Dziecko zawsze może ją wyłączyć rezygnując z dalszej opieki. Mimo wszystko, z pewnością interaktywny zwierzak to świetny pomysł, aby przygotować dziecko do roli opiekuna nad żywym stworzeniem.

 

Lalka

Dzieci w okresie od 4 do 10 lat uwielbiają bawić się w popularny “domek”. Naśladując swoich rodziców opiekują się dziećmi, gotują im obiady i kołyszą do snu. Nieodłącznym elementem takiej zabawy jest lalka, która wciela się w rolę niemowlaka. Jeśli chcesz, aby Twoja córeczka jeszcze wnikliwiej poznała, jak wygląda życie z noworodkiem, możesz zdecydować się na zakup gadżetu, który potrafi płakać, mówić, oddawać mocz oraz spać. Z pewnością taki produkt nauczy Twoje dziecko odpowiedzialności i zrozumienia. Jeśli planujesz powiększenie rodziny i chcesz przygotować swoją pociechę na przyjście nowego członka, zakup interaktywnej lalki z pewnością ułatwi Ci to zadanie.

 

Pluszak

Standardową zabawką wśród dzieci jest pluszak. Zazwyczaj przybiera postać niedźwiadka lub innego zwierzątka, jednak nieco różni się od opisywanego poprzednio modelu. Głównym zadaniem gadżetu jest rozmowa z naszym dzieckiem. Pluszaki dysponują dużą ilością umiejętności, które są bardzo przydatne. Szczególnie, gdy brakuje nam czasu, by całkowicie poświęcić się czytaniu bajek i nauce. Miś posiada wiele czujników i guziczków, dzięki którym dziecko uruchamia poszczególne funkcje. Naciskając brzuszek lub rączkę zabawka może opowiadać bajkę lub śpiewać kołysanki. Jeśli dziecko położy ją na głowie, będzie płakać i prosić, aby więcej tego nie robiło. Układając ją spokojnie na brzuszku, interaktywny pluszak słodko zaśnie.

Producenci biorąc pod uwagę rozwijający się rynek, wzbogacili swoje produkty o funkcję edukacyjną. Zabawki posiadają guziki rozmieszczone na całym ciele, których naciśnięcie powoduje wypowiadanie słów w innym języku. Takim sposobem malec bardzo szybko nauczy się np. angielskich słów związanych z anatomią oraz pozna podstawowe zwroty i zdania, które z pewnością będą stanowiły silną podstawę w dalszej edukacji. Co więcej, tego typu gadżet może być świetnym prezentem nawet dla 2-letniego dziecka.

 

Roboty

Bardziej rozbudowaną i nowoczesną formą zabawek są roboty. Jest to produkt, który zainteresuje nie tylko chłopców, ale również dziewczynki. Posiada szereg nowych możliwości, a dzięki innowacyjnemu designowi podkreśli techniczne zainteresowania Twojego dziecka. Bardzo często zabawa zaczyna się już na etapie konstruowania gadżetu. Dziecko czytając załączoną instrukcję lub słuchając poleceń robota samo składa poszczególne elementy. Dzięki temu rozwija w sobie zmysł estetyczny oraz ćwiczy logiczne myślenie. Takie zabawki dadzą naszym pociechom bardzo dużo satysfakcji i z pewnością wypracują w nich cierpliwość i staranność.

 

Zdalnie sterowane zabawki

Kolejną grupą interaktywnych zabawek są przyrządy mobilne, takie jak sterowane zdalnie samochody, pociągi, helikoptery i samoloty. Oprócz tego, że rozwijają zdolności manualne naszego dziecka, to jeszcze mogą stać się świetną integracją kilku pokoleń. Sterowane są najczęściej za pomocą niewielkiego dżojstika, który dzięki mało skomplikowanej obsłudze może być używany już przez 6 – letnie dzieci. Wybierając taki produkt, zastanów się, gdzie pociecha będzie się nim najczęściej bawić. Jeśli zależy Ci, aby korzystała z zabawki nie tylko w domu, ale również na podwórku, to wybierz model, który poradzi sobie na każdym gruncie np. piasku, czy kamieniach.

 

Zabawki elektroniczne

Ostatnią kategorią, o której warto wspomnieć są zabawki produkowane podobnie do komputerów. Są to niewielkie urządzenia, które wyglądem przypominają laptop lub tablet, jednak nie posiadają treści niebezpiecznych dla naszych dzieci. Są również dużo prostsze w obsłudze, dzięki czemu już kilkuletni maluch będzie zadowolony z naszego prezentu.

Tego rodzaju nowinki technologiczne są połączeniem edukacji i rozrywki. Komputery posiadają zaprogramowane gry typu wyścigi lub tetris. Dodatkowo szereg programów, które pomogą dziecku opanować literki, cyferki oraz wspomóc naukę obcego języka.

 

 

Zasilanie – najlepsza zabawka interaktywna dla malucha

Bez względu na rodzaj zabawki, każda z nich musi być zasilana. Jedne wyposażone są w niewielki akumulatorek, który ładujemy energią elektryczną, a inne potrzebują baterii. Zarówno pierwszy, jak i drugi wariant posiada swoje plusy i minusy.

Akumulator wymaga przynajmniej godzinnego ładowania, więc jeśli nasze dziecko w tym czasie będzie chciało korzystać z zabawki, może być rozczarowane jej niedyspozycją. Z drugiej zaś strony, gadżety zasilane w ten sposób są bardziej ekonomiczne w użytkowaniu.  

Jeśli jednak zależy Ci na pełnym komforcie Twojej pociechy, baterie z pewnością spełnią swoje zadanie. Pamiętaj jednak, by zawsze mieć w pobliżu zapasowy komplet, co pomoże Ci uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

 

Zabawki interaktywne w dobrych cenach

Ceny zabawek interaktywnych są bardzo zróżnicowane. Ich wartość uzależniona jest od wielkości, ilości funkcji, materiału oraz producenta. Do najtańszej grupy produktów zaliczymy pluszaki, które kupisz już za 30 zł. Jednak, jeśli myślisz nad bardziej zaawansowanym technologicznie gadżetem, który będzie nie tylko cieszył Twoje dziecko, ale i edukował, to musisz przygotować się na koszt nawet 500 zł.

 

 

Najlepsze zabawki interaktywne dla dzieci w 2021 roku

 

Interaktywne zabawki bawią i uczą dzieci. Poza tym są dla najmłodszych atrakcyjne – przykuwają uwagę bardziej niż klasyczne. Musimy jednak pamiętać, że nie każda taka zabawka będzie odpowiednia dla naszej pociechy. Przy zakupie warto sprawdzić, do jakiej grupy wiekowej skierowany jest dany model. Aby ułatwić Ci wybór wybraliśmy 5 produktów i stworzyliśmy ranking zabawek interaktywnych dla dzieci.

 

Nasze zalecenia

 

Cobi Little Live Pets

 

Zabawka interaktywna Cobi Little Live Pets jest przeznaczona dla dzieci powyżej 4. roku życia. Produkt pomoże nam spełnić marzenie pociechy o posiadaniu własnego zwierzątka. Wspomniany model swoim wyglądem przypomina szczeniaczka, który wymaga stałej opieki. Dzięki niemu dziecko może się przekonać, czy jest na tyle odpowiedzialne, aby móc zająć się prawdziwym pieskiem.

Zabawka wydaje realistyczne dźwięki, a ponadto daje całusy i cieszy się, kiedy ktoś ją łaskocze. Jej brzuszek regularnie unosi się i opada, co imituje proces oddychania. Dlatego produkt przypomina prawdziwe zwierzątko i bardzo podoba się maluchom. Co więcej, w zestawie wraz z pieskiem otrzymujemy specjalną butelkę, którą należy go karmić.

Wysokość modelu Cobi Little Live Pets w pozycji siedzącej to ok. 23 cm. Zabawka jest niewielka, dlatego maluch może ją wszędzie ze sobą zabrać. Dużym atutem produktu jest to, że nadaje się on zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. To może być doskonały prezent z okazji urodzin czy świąt.  

Cobi Little Live Pets to zabawka interaktywna przypominająca szczeniaczka. Jest ona zasilana 4 bateriami AA.

Zalety
Funkcjonalność:

Produkt zachowuje się, jak prawdziwe zwierzątko. Ma on 6 różnych opcji, za sprawą których może m.in.: zamykać oczy podczas snu, poruszać głową, a także jeść z butelki.

Reaguje na komendy:

Zabawka reaguje na komendy wydawane w języku polskim. To podnosi jej atrakcyjność i sprawia, że pociecha z pewnością będzie zadowolona z otrzymanego prezentu.

Uczy odpowiedzialności:

Model Cobi Little Live Pets może nauczyć pociechę opiekuńczości i odpowiedzialności. Piesek wymaga właściwej pielęgnacji, regularnego karmienia oraz zabawy. To idealny produkt dla maluchów marzących o domowym zwierzątku.

Miękkie futerko:

Cechą wyróżniającą produkt jest miękkie i przyjemne w dotyku futerko w brązowym kolorze. Zabawka ma też duże, niebieskie oczy i czarny nosek, który pełni jednocześnie rolę przycisku on/off. Na szyi znajduje się natomiast turkusowa obroża z zawieszką, na której pociecha może zapisać wymyślone przez siebie imię pupila.

Certyfikat CE:

Ponieważ powyższy model zdobył certyfikat CE, możemy mieć pewność, że jest całkowicie bezpieczny dla maluchów. Nie zawiera on szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie i rozwój dzieci.

Wady
Głośność pracy:

Mechanizm, za sprawą, którego zabawka się porusza jest głośny.

 

 

 

 

Fisher Price Movi Mistrz

 

Produkt Fisher Price Movi Mistrz to zabawka interaktywna, która jest odpowiednia dla pociech powyżej 3. roku życia. Zachęca ona dzieci do myślenia i ruchu. Wspomniany model idealnie nadaje się dla przedszkolaków, gdyż wbudowane gry ułatwiają m.in. naukę alfabetu, kształtów.

Zabawka mówi i śpiewa w języku polskim, dlatego maluch z pewnością zrozumie wydawane przez nią komendy. Nie będzie on miał także problemu z odpowiedzią na zadawane zagadki. Ten interaktywny robot ma 3 tryby gry oraz 6 zabaw do wyboru. Możemy więc być pewni, że nasze dziecko nie znudzi się produktem zbyt szybko.

Pociecha w trakcie zabawy zdobywa umiejętność uważnego słuchania, jak również postępowania zgodnie z instrukcjami. To sprawia, że maluch będzie sobie doskonale radził w szkole. Wszystko przez to, że wykonywanie poleceń wydawanych przez nauczycieli nie będzie dla niego żadnym problemem. Warto wspomnieć że model Fisher Price Movi Mistrz może rozwinąć w dziecku nowe pasje, takie jak np. taniec.

Fisher Price Movi Mistrz to zabawka, która jest jeżdżącym na kółkach robotem. Produkt jest zasilany 4 bateriami C 1,5 V.

Zalety
Uczy poprzez zabawę:

Wspomniany model może nauczyć dziecko krytycznego myślenia i sprawności ruchowej. Został on wyposażony w kilka gier nakłaniających pociechę m.in. do wskazania konkretnych przedmiotów czy też naśladowania określonych zwierząt. Z opisywanym robotem pociecha z pewnością nie będzie się nudzić.

Możliwość jazdy w każdym kierunku:

Ze względu na skrętne koła zabawka jest w stanie poruszać się w każdym kierunku, co zwiększa jej atrakcyjność.

Efekty świetlne i wizualne:

Na głowie robota znajdują się podświetlane przyciski, a w miejscu buzi jest wyświetlacz pokazujący różne miny (jest ich ponad 60). Produkt zachowuje się więc, jak prawdziwy człowiek.

Wytrzymałość:

Zabawka została wyprodukowana z dobrych gatunkowo materiałów, a więc nie zniszczy się po dłuższym czasie użytkowania. Nie ulegnie ona uszkodzeniu nawet podczas przypadkowego uderzenia o meble.

Wady
Wymaga zbyt dużo wolnej przestrzeni:

Aby produkt mógł swobodnie jeździć po podłodze, wymaga bardzo dużo miejsca. Nie sprawdza się on więc w mieszkaniu o niewielkim metrażu.

 

 

 

 

Spin Master Hatchimals Jajko 

 

 

Spin Master Hatchimals Jajko to produkt, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród maluchów. Wszystko przez to, że pozwala on spełnić marzenie dziecka o posiadaniu swojego zwierzątka. Zabawka jest zamknięta w jajku, którym pociecha musi się odpowiednio zaopiekować.

Po pewnym czasie ze środka wykluwa się pluszowy pingwinek. Przechodzi on przez 3 fazy rozwoju. Początkowo zwierzątko zachowuje się, jak noworodek. Następnie zaczyna się etap niemowlęctwa, a później kilkuletniego dziecka. Opisywany model jest odpowiedni dla pociech od 5. roku życia. Maluchy mogą nauczyć go chodzić, tańczyć, a także mówić oraz bawić się.

Dla dzieci jedną z największych zalet zabawki jest to, że potrafi ona śpiewać we własnym języku do melodii „Sto lat”. Poza tym pingwinek jest kolorowy i wyjątkowo przyjemny w dotyku. Produkt może stać się przyjacielem pociechy i przygotować ją do roli opiekuna prawdziwego psa czy kota. Maluch musi przez cały czas troszczyć się o zabawkę, więc nie znudzi się nią za szybko.

Produkt Spin Master Hatchimals Jajko jest zasilany 2 bateriami AA. To pluszowy pingwinek, który wykluwa się z jajka.

Zalety
Uczy dzieci opiekuńczości:

Zabawka wymaga ciągłej opieki i czułości. Dlatego jest to bardzo dobry sposób na to, by nauczyć swoją pociechę odpowiedzialności. Maluch ma szansę przekonać się, że posiadanie własnego zwierzątka nie polega wyłącznie na zabawie z nim.

Efekty świetlne i dźwiękowe:

Oczy pingwinka świecą się na różne kolory, w zależności od jego nastroju. Produkt wydaje też wiele dźwięków.

Nie wymaga znajomości języków obcych:

Ze względu na to, że zabawka porozumiewa się we własnym języku Hatchi, maluchy z pewnością szybko ją zrozumieją.

Obecność baterii w zestawie:

W komplecie razem z produktem otrzymujemy niezbędne do jego działania baterie. Nie musimy więc kupować ich osobno.

Wady
Brak możliwości wyboru koloru pingwinka:

Kolor pingwinka ukazuje się dopiero po jego wykluciu, a to może być dla pociechy niemiłą niespodzianka.

 

 

 

 

Silverlit Digibirds 3 88388

 

Silverlit Digibirds 3 88388 to nasz numer czwarty. Jest to dobra zabawka interaktywna dla dzieci. Ten wyjątkowy zestaw dwóch ptaszków Groom i Bride, jest ucharakteryzowany na parę młodą. Te dwa, słodkie ptaszki z pióropuszem na głowie posiadają aż 55 różnych melodii.

Jest to trzecie wydanie tej interaktywnej zabawki, która zachwyca najmłodszych. Każdy z ptaszków ćwierka jak dmucha się mu w dziobek oraz śpiewa jak się zagwiżdże samodzielnie lub na gwizdku.

Każda z zabawek może śpiewać sama, ale też w duecie/chórze – wystarczy ustawić odpowiednią opcję. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia.

Kształtuje u maluszków poczucie rytmu, bawi i uczy piosenek, a także interakcji. Osoby, które wybrały ten model dla swoich pociech wysoko oceniły jego wykonanie, dbałość o szczegóły oraz bardzo atrakcyjną cenę.

Silverlit Digibirds 3 88388 to dobra zabawka interaktywna dla dzieci do 100 zł, która jest zasilana 6 bateriami LR44. W zestawie otrzymujemy dwa ptaszki stylizowane na pannę i pana młodego.

Zalety
Atrakcyjność:

Produkt wydaje realistyczne dźwięki w postaci ćwierkania i śpiewania. W pamięci zabawek znajduje się aż 55 różnych melodii. Potrzeba sporo czasu, aby je wszystkie poznać.

Prezent nie tylko dla maluchów:

Ze względu na wygląd produktu i sposób zapakowania model Silverlit Digibirds 3 88388 może sprawdzić się, jako oryginalny prezent dla nowożeńców.

Niewielki rozmiar:

Ponieważ ptaszki są niewielkie i niezwykle lekkie, maluch może je nosić na ręce (po założeniu na palec dołączonego do kompletu specjalnego  pierścionka-gwizdka).

Wady
Nie podoba się chłopcom:

Niektórzy konsumenci twierdzą, że ze względu na design produkt podoba się głównie dziewczynkom. Choć zabawka jest kolorowa i ciekawie się prezentuje, chłopcy sięgają po nią stosunkowo niechętnie.

Jakość:

Nie wszystkim podoba się wykonanie zabawki. Uważa się, że plastik mógłby być solidniejszy.

 

 

 

 

Chi Chi Love Showstar Delux 43561

 

Interaktywny piesek Chi Chi Love Showstar Delux 43561 to nasza ostatnia propozycja. Zabawka ma jasną sierść i jest ubrana w różową sukieneczkę, z fioletowymi i różowymi serduszkami.

Jest to propozycja dla nieco starszych dziewczynek – powyżej 5 roku życia. W zestawie znajduje się torebka do przenoszenia pieska oraz bransoletka. Całość utrzymana jest w różowej kolorystyce, którą tak kochają małe księżniczki.

Piesek reaguje na 16 różnych poleceń, jakie normalnie wydaje się żywym pieskom, w tym: daj głos, daj łapę, siad, leżeć. Poza tym możesz wydać mu polecenie: śpiewaj, spacerek, zatańcz, stań na głowie, czy daj całuska.

Jeśli Twoja, mała dziewczynka bardzo chce mieć pieska, ale z pewnych powodów jest to niemożliwe (uczulenie, brak miejsca i czasu), to świetna propozycja. Urządzenie posiada Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.

Opinie o zabawkach interaktywnych dla dzieci tej marki są bardzo pochlebne. Rodzice i ich pociechy potwierdzają, że jest to atrakcyjne, bardzo inteligentne urządzenie, które często staje się najlepszym przyjacielem małej dziewczynki.

Chi Chi Love Showstar Delux 43561 to interaktywny piesek przypominający chiuauę. Jest on zasilany 4 bateriami AA.

Zalety
Bogate wyposażenie dodatkowe:

W zestawie razem z zabawką otrzymujemy specjalne ubranko w kolorze różowym, a także obrożę i torebkę. Maluch może więc zabrać swojego pupila ze sobą do przedszkola lub szkoły, a nawet w długą podróż.

Funkcjonalność:

Piesek śpiewa, tańczy, rusza pyszczkiem i wykonuje różne sztuczki. Reaguje on na wydawane komendy tylko wtedy, gdy usłyszy swoje imię.

Odpowiedni dla starszych dzieci:

Jak zapewnia producent, produkt nadaje się dla pociech w wieku od 3 lat do 11 lat.

Wady
Brak baterii w zestawie:

Ponieważ w zestawie nie ma baterii, trzeba dokupić je osobno (to dodatkowy koszt).

Wykonuje niewłaściwe polecenia:

Niektórzy konsumenci zauważyli, że piesek czasami wykonuje niewłaściwe komendy. Dlatego trzeba wymawiać je bardzo wyraźnie.

 

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Hasbro Furby Boom A6118

 

Na pierwszym miejscu naszego zestawienia znajduje się Hasbro Furby Boom A6118, czyli słodka, interaktywna zabawka, która zyskała popularność na całym świecie. Jest to model nowej generacji, który mówi w języku Furbish oraz po angielsku. Ma bogaty zasób słownictwa i wiele nowych opcji.

Zabawka współpracuje z polską aplikacją, tłumaczącą język Furbish na polski. To wyjątkowe urządzenie z „duszą”, gdyż charakter i zachowania Furby kształtują się w czasie zabawy.

Dzięki aplikacji możesz trenować, karmić czy kąpać swojego pupila. Ta najlepsza zabawka interaktywna dla dzieci przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Zasilana jest czterema bateriami AA 1,5 V. Produkt cieszy się dużym uznaniem najmłodszych oraz ich rodziców.

Dzieci zauważają, że jest słodki i kolorowy. Natomiast rodzice zgodnie stwierdzają, że jest to bardzo solidna propozycja, wykonana z największą dbałością o szczegóły, która pozytywnie wpływa na rozwój dziecka.

 

 

Clementoni Piesek Bobik 62045

 

Clementoni Piesek Bobik 62045 to zabawny szczeniaczek, który chodzi i mówi. Jest to świetna propozycja dla dzieci, które chcą mieć pieska, ale są uczulone na sierść. Posiada czujnik podczerwieni na czole, dzięki któremu rozpoznaje przeszkody przed sobą i nie wpada na nie.

Ma na grzbiecie 2 klawisze, po naciśnięciu których maluch może się uczyć liter, liczb i nowych słów. Zabawka pomaga również rozwijać umiejętności ruchowe, a także uczuciowość u malucha. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Poza tym po pogłaskaniu szczeniak mówi i porusza się, a gdy dotkniesz jego ogona śpiewa i skomli. Ma wbudowanych 5 wesołych piosenek oraz różne, sympatyczne dźwięki, w tym charakterystyczne psie odgłosy. Ta dobra i tania zabawka interaktywna dla dziecka cieszy się dużym uznaniem wśród maluchów i ich rodziców.

Przede wszystkim ze względu na to, że uczy malucha wielu przydatnych rzeczy. Kolejna kwestia to wygląd zabawki oraz to, że mogą jej używać zaledwie roczne dzieci.

 

 

IMC Kubus 2 IMC-160590

 

IMC Kubus 2 IMC-160590 to trzeci produkt, na który warto zwrócić uwagę. Jest to zabawka, którą pokochają wszystkie dzieci uwielbiające słodkiego niedźwiadka ze Stumilowego Lasu – Kubusia Puchatka. Jest to najdroższa propozycja w naszym rankingu, ale zdecydowanie warta uwagi.

Przede wszystkim dlatego, że jest to model dwujęzyczny – mówi oraz śpiewa po polsku i po angielsku. To właśnie ta cecha została najwyżej oceniona przez rodziców, którzy chcą, aby maluch miał kontakt z angielskim już od najmłodszych lat.

Dzięki tej zabawce Twoje dziecko nauczy się nie tylko wielu nowych słów w języku polskim, ale również w języku angielskim. Misiak rusza buzią oraz ciałem w rytm muzyki. Ma kolorowe przyciski na podstawce, które uruchamiają 8 opowiadań i 8 piosenek.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 18 miesiąca życia. Nie zawiera małych elementów, które mogłyby odpaść lub być oderwane przez dziecko. Konsumenci wysoko ocenili design zabawki, jej wykonanie oraz funkcje jakie posiada.

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir