Najlepszy wózek głęboki dla lalek

Ostatnio aktualizowane: 30.03.20

 

Jaki wózek głęboki dla lalek wybrać?

 

Małe dziewczynki bardzo lubią bawić się lalkami. Często chcą traktować je jak swoje własne dzieci. Próbują je karmić oraz zajmować się nimi, tak jak robią to ich rodzice. Dzieci pragną również wychodzić z lalkami na spacer i kołysać je do snu. Umożliwić im to może wózek dla lalek. Mimo że wybór takiego produktu jest mniej skomplikowany od jego prawdziwej wersji, to wciąż musisz zwrócić uwagę na kilka aspektów. Aby dowiedzieć się o jakich kwestiach mowa, zapoznaj się z poniższym artykułem.

Na początek dopasuj wózek do wieku swojego dziecka. Jeżeli jest to dwu- lub trzyletnia dziewczynka, to najlepiej, aby wózek był lekki i mało skomplikowany. Produkt nie powinien być zbyt wysoki, ponieważ dziecko będzie miało problem, aby swobodnie prowadzić wózek. Jeżeli kupujesz model dla dziecka pięcio- lub sześcioletniego, to możesz postawić na trochę masywniejszy oraz wyższy produkt.

Jeżeli chodzi o materiał wykonania, to według większości rodziców najlepszy głęboki wózek dla lalek w 2020 roku jest wykonany z plastiku. Modele o plastikowej konstrukcji są zazwyczaj lekkie oraz łatwo się je prowadzi. Pamiętaj jednak, że tworzywo, z jakiego jest wykonany wózek, powinno być bezpieczne dla zdrowia dziecka, a produkt powinien mieć wszystkie atesty, które to potwierdzają.

Design modelu także ma znaczenie. Im bardziej jaskrawy oraz kolorowy jest wózek, tym atrakcyjniejszy jest dla malucha. Dlatego polecamy Ci wybór różnokolorowych modeli. Kolorowy i piękny wózeczek z pewnością na długi czas zainteresuje malucha.

Kółka, mimo że wyglądają dość niepozornie, to odgrywają niemałą rolę. Dziecko zazwyczaj prowadzi wózek po chodnikach, ale i wewnątrz w domu. Dlatego zgodnie z ocenami konsumentów najlepsze głębokie wózki dla lalek mają miękkie kółka. Nie porysują one podłogi, a także są łatwiejsze w pielęgnacji. Ważne jest również, aby model miał duże kółka. Wtedy dziecku łatwiej jest go prowadzić.

Nie mniej ważne jest wyposażenie zabawki. Wielu producentów oferuje inne gadżety, które sprawią, że zabawa dla dziecka będzie jak najbardziej realistyczna. Np. poduszeczkę, kocyk, zabawki dla lalki itp.

 

 

Wózki głębokie dla lalek – ranking

 

 

Smoby Maxi Cosi Quinny 3w1 

 

Smoby Maxi Cosi Quinny 3w1 to wózek dla lalek wzorowany na prawdziwym produkcie marki Maxi Cosi . Model nie różni się bardzo od swojego oryginału, więc dziecko może poczuć się jak rodzic. Konstrukcja wózka jest wykonana z plastiku, a połączenia są metalowe.

Prezentowany produkt bardzo łatwo się prowadzi. Jego kółka są duże, a do tego skrętne. Są one wykonane z pianki, więc nie niszczą podłogi. Dziecko z kolei nie ma problemu z nadaniem kierunku jazdy. Model jest bardzo stabilny, więc nie przewróci się przy gwałtownym pociągnięciu i nie zrobi dziecku krzywdy. Prowadzenie wózka ułatwia szeroka rączka, dodatkowo otulona gumą, która nie rani delikatnych dłoni malucha.

Dziecko może umieścić w wózku lalki nie dłuższe niż 42 cm. Jest to produkt w bardzo ładnej kolorystyce, więc z pewnością spodoba się dziecku. Rodzice uważają, że wózek łatwo się prowadzi, a poza tym jest to produkt bezpieczny dla pociechy.

 

 

 

 

Smoby Kraina Lodu Pop

 

Dla wszystkich dzieci, które są fanami filmu animowanego Kraina Lodu mamy specjalną propozycję. Jest to głęboki wózek dla lalek, którego design ma motywy znanej bajki, więc produkt z pewnością zainteresuje dzieci, które ją znają i lubią. Konstrukcja wózka wykonana jest z plastiku. Wyjątkiem jest rama, która jest wykonana ze stali. Materiał ten gwarantuje stabilność oraz odporność na uszkodzenia.

Model ma dwie pary kół, jedną większą i drugą mniejszą. Mniejsze koła obracają się o 360 stopni. Dlatego prowadzenie wózka jest łatwe. Budka modelu jest rozkładana. W środku dziecko może umieścić lalkę o maksymalnej długości 42 cm.

Rodzice uważają, że wózek ma bardzo ładny design. Oprócz tego często pojawiają się komentarze, że prezentowany produkt jest dobrze wykonany i nie niszczy się nawet pod wpływem nacisku oraz na skutek upadków.

 

 

 

 

Smoby Świnka Peppa 

 

Jeżeli Twoje dziecko lubi oglądać filmy animowane, a wśród nich świnkę Peppę, to z pewnością ucieszy się z gadżetów z jej wizerunkiem. Wózek Smoby Świnka Peppa to produkt, który ma ładną, stonowaną stylistykę w różowo-białych odcieniach. Na kocyku wózka widać główną bohaterkę bajki trzymającą parasol.

Kółka prezentowanego produktu są bardzo miękkie. Dlatego nie musimy się martwić, że zniszczą Ci podłogę. Konstrukcja wózka jest metalowa. Na początku model może być trochę ciężki, lecz za to jest stabilny i nie przewraca się, kiedy dziecko prowadzi go gwałtownie. Rączka jest otulona miękką gumą, dzięki czemu rączki malucha nie są ranione.

Wózek bardzo łatwo się prowadzi. Dzieje się tak za sprawą skrętnych kół, które poruszają się zgodnie z kierunkiem nadawanym przez dziecko. Maksymalna długość lalki, jaką dziecko może włożyć do środka wynosi maksymalnie 42 cm. Rodzice uważają, że zabawka bardzo podoba się dzieciom. Zauważają, że pociechy nie mają problemu z prowadzeniem modelu. Jest to według nich solidnie wykonany, głęboki wózek dla lalek w dobrej cenie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status