Najlepszy wózek dla lalek drewniany

Ostatnio aktualizowane: 08.07.20

 

Jaki wózek dla lalek drewniany wybrać?

 

Popularną grą wśród dzieci jest zabawa w dom. Zazwyczaj malec wybiera sobie ulubioną lalkę, która zostaje jego dzieckiem. Nasza pociecha opiekuje się zabawką, udaje, że ją karmi, nic więc dziwnego, że w pewnym momencie zapragnie zabrać lalkę na spacer. W tej sytuacji rodzice są zmuszeni do zakupu odpowiedniego wózka dla kompana naszej pociechy. Ponieważ wybór takiego pojazdu nie jest prosty, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Zawarliśmy w nim informacje, jak wybrać dobrej jakości sprzęt oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze drewniane wózki dla lalek. Co więcej, na końcu artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym opisaliśmy trzy ciekawe pojazdy, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupów.

Popularność modeli drewnianych wynika z tego, że są bardzo wytrzymałe. Nie musisz się zatem obawiać, że przypadkowe uderzenie w ścianę może definitywnie zepsuć wózek. Co więcej, ich twarda budowa pozwala na zabranie ich na spacer. Stabilna konstrukcja pozwala jeździć po kamieniach i wybojach, bez obaw o zniszczenie. Co więcej, taki typ sprzętów może być używany zarówno przez dziewczynki, jak i chłopców.

Jeśli interesuje Cię najlepszy drewniany wózek dla lalek w 2020 roku to w pierwszej kolejności powinieneś zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonano pojazd. Bardzo popularne są modele plastikowe, jednak sprawdzają się one głównie w domach, gdzie na drodze nie ma zbyt dużo przeszkód. Choć cechują się one eleganckim designem, są one dość kruche i łatwo je uszkodzić. Dlatego, jeśli Twój malec ma zamiar zabierać lalki na spacery poza domem, odradzamy taki zakup. W takich sytuacjach dużo lepiej spisze się pojazd drewniany. Dzięki twardej konstrukcji, bez obawy pokona wyboje i będzie służyć dziecku przez kilka lat.

Dokonując zakupu wózka dla lalek powinniśmy zwrócić również uwagę na jego wagę. Jeśli pojazd będzie zbyt ciężki, nasz malec nie da rady go samodzielnie podnieść. W zależności od wieku pociechy, pojazd powinien ważyć od 1,5 kg do 2,5 kg. Warto również zwrócić uwagę na napęd kół, gdyż to dzięki niemu prowadzenie sprzętu będzie przyjemne dla malucha. Radzimy zakupić produkt, który będzie prosty w prowadzeniu i nie będzie stawiać oporu podczas jazdy.

 

 

Wózki dla lalek drewniany – ranking

 

 

Bajo 74110

 

Kupując wózek dla lalek dla naszego malucha powinniśmy postawić przede wszystkim na jego wykonanie. Jak zapewne wiesz, dzieci dużo biegają i czasem przez nieuwagę mogą uderzyć swoim sprzętem w ścianę lub drzewo. Modelem, który bez problemu wytrzyma taki wypadek jest Bajo 74110. Pojazd ten wykonano z wysokiej jakości drewna, które cechuje się dużą bezawaryjnością. Co więcej koła, rączkę oraz budkę pokryto kolorową farbą, dzięki czemu dobrze się prezentuje.

Bajo 74110 zaliczany jest do wózków głębokich, zatem umożliwia przewożenie nie jednej, a kilku zabawek. Duże koła gwarantują łatwe prowadzenie pojazdu, nawet po wybojach. Jeśli malec będzie chciał zabrać wózek na spacer poza domem, nie będzie musiał się obawiać o dziury na drodze. Wszystkie wstrząsy są dobrze amortyzowane. Największą zaletą prezentowanego modelu jest to, że jest bardzo stabilny i trwały, zatem posłuży dziecku przez kilka  lat.

Opinie rodziców o zaprezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wielu konsumentów doceniło elegancki design oraz dużą stabilność pojazdu. Dzięki temu zabawa wózkiem jest nie tylko przyjemna i komfortowa, ale też bezpieczna.

 

 

 

 

Lelin L3001

 

Wózek Lelin L3001 to bardzo elegancki model, który spodoba się każdej dziewczynce. Największą zaletą tego drewnianego produktu jest jego różowy design, stworzony z myślą o dziewczynkach lubiących ten właśnie kolor. Warto dodać, że sprzęt cechuje się dużą stabilnością, zatem będzie asekurował malca podczas jego pierwszych kroków.

Rączka została umieszczona na takiej wysokości, która umożliwia komfortowe prowadzenie sprzętu. Warto dodać, że model ten posiada gumowe opony, które nie pozostawiają śladów na podłodze. Jednocześnie zapewniają pełną amortyzację podczas spacerów na zewnątrz. Drewno użyte do produkcji cechuje się dużą jakością oraz bezawaryjnością. Nie musisz się zatem obawiać ewentualnych zniszczeń powstałych na skutek uderzenia wózka w ścianę lub drzewo. Warto dodać, że dzięki dobrej jakości wykonania, sprzęt ten może być używany przez kilkanaście lat, przez wiele pokoleń. Wymiary produktu to: długość – 42 cm, wysokość od podłoża do rączki – 48 cm i szerokość – 26,5 cm.

Opinie konsumentów o prezentowanym pojeździe są bardzo pozytywne. Duża grupa rodziców zdecydowała się na zakup tego modelu ze względu na jego dobrą jakość wykonania oraz niewielką ceną.

 

 

 

 

Legler 2864 

 

Wybierając wózek dla lalek warto kierować się jego wykonaniem oraz eleganckim designem, na który na pewno uwagę zwrócą nasze dzieci. Dlatego wartym obejrzenia sprzętem jest Legler 2864. Jest to elegancki model wykonany z drewna i pokryty białą farbą. Dzięki temu będzie się dobrze prezentował w każdej dziecięcej sypialni. Zanim produkt trafił do sklepu został dokładnie oszlifowany, zatem nie musisz obawiać się drzazg.

Koła w tym pojeździe pokryte są cienką warstwą gumy, co zapewnia bezpieczne poruszanie się po domu i nie rysuje podłogi. Co więcej, w czasie jazdy ten elegancki drewniany  wózek dla lalek w dobrej cenie nie wydaje dźwięków, zatem nie będzie przeszkadzał reszcie domowników. Ponadto w czasie spacerów na zewnątrz koła amortyzują wszystkie wibracje oraz nierówności, co zwiększa komfort prowadzenia. Dodatkowo, element ten cechuje się dużą zwrotnością, co zapewnia przyjemną zabawę. Wymiary sprzętu to: 55 cm x 53 cm x 55 cm.

Opinie konsumentów o tym pojeździe są bardzo pochlebne. Wielu rodziców zdecydowało się na zakup sprzętu ze względu na elegancki design, dzięki któremu z zabawki mogą korzystać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Ponadto stabilne wykonanie i niska cena były wymieniane jako główne cechy produktu przez dużą grupę użytkowników.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status