Najlepszy traktor zdalnie sterowany z przyczepą

Ostatnio aktualizowane: 03.07.20

 

Jaki traktor zdalnie sterowany z przyczepą wybrać?

 

Wielu chłopców kocha zabawki powiązane z rolnictwem lub motoryzacją, zwłaszcza modele zdalnie sterowane. Co istotne, zachwycają one nie tylko małe dzieci, ale też dorosłych. Chcąc kupić naszemu dziecku najlepszy zdalnie sterowany traktor z przyczepą w 2020 roku musimy być szczególnie wyczuleni na wykonanie produktu, jego obsługę oraz czas działania baterii. Wszystkie te aspekty przedstawiamy w poniższym tekście.

 

 

Pierwsza kwestia to wykonanie zabawki. Pamiętaj, że produkty dla dzieci są bardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne, dlatego muszą być solidne – zwłaszcza sprzęty obsługiwane pilotem. W ich przypadku istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że dojdzie do kolizji ze ścianą czy meblami. Istotne powinny być dla nas atesty potwierdzające, że wykorzystane do produkcji tworzywa i barwniki nie są szkodliwe dla naszego zdrowia.

Obsługa zdalnie sterowanych traktorów odbywa się przy użyciu pilota. Ważne jest to, aby miał on spory zasięg, w innym wypadku zabawa nie będzie dla dziecka interesująca. Zarówno traktorek, jak i pilot zasila się bateriami. Należy sprawdzić, jakie baterie i w jakiej ilości są potrzebne, aby zabawka poprawnie działała.

Modele z przyczepą są o tyle problematyczne, że nie zawsze producenci stosują wystarczająco dobre połączenie obu elementów. Zaleca się więc sprawdzenie, jak dokładnie wygląda zaczep między traktorem a przyczepą. To pozwoli nam uniknąć niespodzianki w postaci ciągle odłączającej się przyczepy.

Koła nierysujące podłogi – to ważny, często pomijany aspekt. Rodzice przyznają jednak, że najlepsze zdalnie sterowane traktory z przyczepą nie powinny mieć twardych kółek. W innym wypadku zabawka może doprowadzić do porysowania podłóg.

Przed zakupem warto zapoznać się z tym, co lubi nasze dziecko, zwłaszcza jeśli traktor ma być prezentem. Pozwólmy maluchowi wybrać kolor produktu, bo wtedy na pewno będzie bardziej z niego zadowolony.

Często do zabawek dołączane są dodatkowe akcesoria, lub można je dokupić. Oczywiście zwiększają one cenę produktu, ale wiele osób twierdzi, że warto zainwestować w bardziej rozbudowany model, bo na dłużej zainteresuje on dziecko. W zestawie możemy znaleźć na przykład inne maszyny, naklejki lub też figurkę Pana rolnika.

 

 

Traktory zdalnie sterowane z przyczepą – Ranking

 

 

Starker Claas Axion 850

 

Prezentujemy niezawodny, zdalnie sterowany traktor z przyczepą w dobrej cenie – model

Starker Claas Axion 850 w skali 1:28. Produkt wykonano z dobrych podzespołów, dlatego uznawany jest za wysoce bezawaryjny. Zabawka ma solidne, nierysujące podłogi opony wyróżniające się świetną przyczepnością. Konsumenci zauważają też, że koła pojazdu są zwrotne. Zestaw oprócz traktora posiada przyczepę z załadunkiem.

Traktorek oraz dołączony pilot zdalnego sterowania 27 MHz to elementy zasilane bateriami. Przed rozpoczęciem zabawy musimy zakupić 3 baterie 1,5 V AAA/R03P oraz 1 baterię 9 V. Dzięki mocnemu silnikowi zabawka jest szybka i bez problemu jeździ nawet z podłączoną przyczepą.

Sprzęt waży 620 g, a jego wymiary to długość – 34,5 oraz szerokość – 11 cm. Produkt jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia, a to dlatego, że traktor ma małe części, którymi dziecko może się zadławić.

Pojazd bardzo przypomina pełnowymiarowe traktory. Producent zadbał o to, aby jak najlepiej odwzorować prawdziwy sprzęt rolniczy. Zachowane detale oraz stylistyka zaskoczyły wielu pasjonatów takich zabawek. Oprócz tego, że jest to sprzęt mocny i szybki konsumenci zauważają też, że nie jest drogi i to właśnie cena skusiła ich do zakupu tej zabawki.

 

 

 

 

Dickie 60 Cm 

 

Poszukując zabawki dla dziecka należy kierować się przede wszystkim funkcjonalnością i bezpieczeństwem. Polecamy zainteresowanie się traktorkiem Dickie 60 Cm, który cieszy się dużą popularnością wśród małych kierowców. Jest to traktor z koparką i przyczepą – wszystkie elementy sterowane są przy pomocy pilota. Całkowita długość modelu to 60 cm. Sprzęt zasilany jest przy pomocy 4 baterii AA i jednej 9V.

Dziecko ma do dyspozycji 3 regulowane kanały, więc w czasie zabawy z innymi maluchami, które też jeżdżą zdalnie sterowanymi traktorkami czy samochodami, nie wystąpią żadne zakłócenia. Sprzęt został wykonany z materiałów, które wytrzymają uderzenia i upadki. Dzięki temu dziecko może bawić się traktorem w dowolnych warunkach. Maksymalna prędkość pojazdu to 3 km/h, więc nawet gdy rozpędzony model uderzy w nogę rodzica, ten nie odczuje zbyt dużego bólu. Zasięg anteny to 20 m.  Ponieważ urządzenie zbudowane zostało z niewielkich elementów zaleca się, by korzystały z niego osoby powyżej 6 roku życia.

Konsumenci twierdzą, że jest to dobra zabawka, bo nie nudzi dziecka. Na przyczepie malec może przewozić inne zabawki, co sprawi, że poczuje się, jak prawdziwy kierowca. Produkt ma za zadanie pobudzić wyobraźnię malucha i zainteresować go motoryzacją. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice są zadowoleni z traktora. Tym, co przekonało opiekunów do zakupu, jest pewność, że wszystkie elementy konstrukcji są bezpieczne i nie zagrażają malcowi.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status