Najlepszy traktor zdalnie sterowany John Deere

Ostatnio aktualizowane: 07.08.20

 

Jaki traktor zdalnie sterowany John Deere wybrać?

 

Nie od dziś zabawki zdalnie sterowane cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych dzieci, tych starszych, jak również osób dorosłych. Mimo, że słysząc “zabawka zdalnie sterowana” pierwszą rzeczą, która przychodzi nam do głowy jest samochód wyścigowy lub monster truck, w sklepach dostępne są też inne pojazdy, na przykład traktorki.

 

 

W naszym poradniku skupimy się na traktorach John Deere, które stanowią mini wersję popularnych maszyn rolniczych. Producentem takich pojazdów jest firma SIKU, która od blisko stu lat produkuje zabawki. Założone w 1921 roku przedsiębiorstwo oferuje produkty, które wyróżnia trwałość oraz jakość wykonania. Produkty marki SIKU zdobywają serca dzieci w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

Rzeczą, którą musimy zweryfikować na samym początku jest sposób zasilania zabawki. Są to zwykle baterie lub akumulatory. Oczywiście, długodystansowo akumulatory są wydajniejszą i oszczędniejszą opcją. Zwłaszcza, gdy zasilania wymaga pilot i sama zabawka. Jeśli zdecydujemy się na model zasilany przez akumulatory musimy pamiętać o ich regularnym ładowaniu.

Większość zabawek zdalnie sterowanych posiada w swoim zestawie pilot. Warto wówczas zwrócić uwagę na liczbę jego guzików oraz ich funkcje. Najbardziej podstawowe z nich to przycisk start/ stop, zmiana kierunku jazdy oraz przyśpieszenie pojazdu. Często można też spotkać sygnały dźwiękowe i światła, które pozwalają na udaną zabawę nawet po zmierzchu.

Podczas wyboru takiej zabawki istotny jest również jej zasięg, czyli maksymalna odległość, na którą traktor może oddalić się od dziecka, nie tracą przy tym połączenia ze swoim pilotem. Większy zasięg będą oferowały droższe modele, jednak jeśli zabawka będzie użytkowana głównie w domu lub mieszkaniu, duży zasięg nie jest wymagany. Standardowo może wahać się on od 10 do nawet 20 metrów.

Najlepsze traktory zdalnie sterowane John Deere są dostępne w wielu różnych skalach, chodzi tutaj o to, w jakim pomniejszeniu wykonano daną zabawkę, biorąc pod uwagę prawdziwe traktory. Dwa najpopularniejsze rozmiary to 1:16 oraz 1:32. Modele w skali 1:32 są stosunkowo niewielkie i dość proste, natomiast modele w skali 1:16 są znacznie większe, przez co bardziej skomplikowane w swojej budowie. Posiadają także więcej detali, które zainteresują starsze dzieci.

 

 

Traktory zdalnie sterowane John Deere – ranking

 

 

Siku John Deere 6881

 

Siku John Deere 6881 to traktor zdalnie sterowany John Deere w dobrej cenie. Produkt jest wykonany w skali 1:32. W zestawie posiada pilot, który działa na częstotliwości 2,4 GHz. Z jego pomocą możemy zdalnie sterować zabawką – posiada on podstawową funkcję włącz/wyłącz, a poza tym pilot pozwala nam kontrolować kierunek oraz prędkość jazdy traktora, a także podnosić i opuszczać jego przyczepę.

Miniatura traktora John Deere została wykonana z odlewów metalowych oraz plastiku odpornego na uszkodzenia, więc nawet gdy zabawka będzie często obijać się o meble nie ulegnie uszkodzeniu. Produkt posiada także przednie i tylne światła LED. W przypadku zarówno traktora, jak i jego pilota, do wyboru mamy zasilanie popularnymi bateriami AAA lub akumulatorami. Migotające światła modelu ostrzegą nas, gdy poziom energii będzie coraz słabszy.

Maksymalna prędkość osiągana przez model John Deere 6881 to 0,2 m/sec. Produkt jest kompatybilny z innymi dodatkami marki SIKU należącymi do tej samej kolekcji, takimi jak przyczepy czy pługi. Przez wzgląd na swoje rozmiary oraz zasięg pilota, traktor idealnie nadaje się do zabawy w ogrodzie, niezależnie od panującej na zewnątrz pogody. Opinie dotyczące tego produktu dostępne online są zwykle pozytywne. Konsumenci chwalą sobie wysoką jakość wykonania oraz intuicyjną obsługę załączonego pilota.

 

 

 

 

Siku Control32 John Deere 7R 

 

Control 32 John Deere 7R to produkt marki SIKU, który jak pozostałe najlepsze traktory zdalnie sterowane John Deere jest skonstruowany w skali 1:32, co pozwoliło producentowi na odwzorowanie wielu detali oryginalnej maszyny. Zabawka wyprodukowana przez niemiecką firmę SIKU jest sterowana radiowo. Wygodny i intuicyjny pilot, który został dołączony do zestawu działa na popularnej częstotliwości 2,4 GHz.

Traktor jest zasilany za pomocą trzech baterii AAA, natomiast pilot wymaga czterech baterii tego samego typu. Zabawka jest wykonana z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły, tak by najlepiej odwzorowywała swój pierwowzór. Została ona złożona z części metalowych i plastikowych. Posiada wiele elementów ruchomych. Do zestawu, oprócz pilota, zostały dołączone widły do przenoszenia palet oraz szufla. Ponadto model ten został wyposażony w światła do jazdy zarówno w ciągu dnia, jak i nocy, kierunkowskazy oraz reflektor roboczy z żarówką LED zamontowany na dachu kabiny

Produkt jest bezpieczny do zabawy już dla dzieci od 3-go roku życia. Konsumentów i ich dzieci cieszy wysoka jakość wykonania oraz odporność zabawki na warunki pogodowe panujące na zewnątrz. Model ten posiada niezbędne atesty i certyfikaty, a zastosowany w nim plastik jest trwały oraz bezpieczny dla zdrowia dziecka.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status