ᐅ Dobre samochody dla dziecka na akumulator z pilotem – ranking i opinie

Najlepszy samochód dla dziecka na akumulator z pilotem

Ostatnio aktualizowane: 10.12.19

 

Jaki samochód dla dziecka na akumulator z pilotem wybrać?

 

Zakup odpowiedniej zabawki dla naszej pociechy jest bardzo trudny, gdyż ciężko znaleźć model, który sprawi maluchowi frajdę, a jednocześnie będzie w pełni bezpieczny. Ciekawym pomysłem jest zainwestowanie w samochód na akumulator. Urządzenia tego typu pozwolą naszym skarbom poznawać świat, a jednocześnie zapewnią rodzicom pełną kontrolę nad tym, gdzie pojazd jedzie.  Jeśli masz jednak wątpliwości, jaki sprzęt wybrać, polecamy Ci lekturę naszego poradnika, w którym omówiliśmy najważniejsze cechy, jakie posiadają najlepsze samochody dla dziecka na akumulator z pilotem.

Przedmiotem tego artykułu są pojazdy sterowane za pomocą pilota. Dzięki niemu rodzic może kontrolować prędkość z jaką porusza się dziecko. Do tego możemy również zmienić kierunek jazdy samochodu, tak by nasz malec nie zderzył się z drzewem czy innym pojazdem. Zauważ, że tego typu zabawki powinny poruszać się tylko po płaskiej powierzchni, takiej jak asfalt, w przeciwnym razie sprzęt ulegnie awarii.

Dokonując zakupu powinieneś zastanowić się, czy lepszy będzie pojazd jedno czy dwuosobowy. Różnica bowiem odnosi się nie tylko do wielkości zabawki, ale i jej ciężaru. Pierwszy rodzaj samochodów jest znacznie lżejszy i dziecko na pewno będzie w stanie samo je przenieść. Jeśli posiadasz dwójkę dzieci warto rozważyć, czy będą one w stanie podzielić się zabawką.

Przed udaniem się do sklepu sprawdź, ile waży Twoja pociecha. Jest to bardzo ważne, gdyż auta mają ograniczenia masy użytkownika. Niestety dziecko ważące 30 kg, nie będzie mogło swobodnie korzystać z pojazdu dostosowanego do masy 20 kg. Wynika to z tego, że obudowa może nie wytrzymać takiego nacisku wagi lub szybciej się zużywać.

Najlepszy samochód akumulatorowy z pilotem dla dziecka w 2019 roku powinien mieć wytrzymały akumulator, który przełoży się na przyjemną, długą zabawę. Do wyboru masz 3 rodzaje urządzeń, które liczą kolejno 6 V, 12 V oraz 24 V. Jednak dużo ważniejsza jest pojemność, akumulatora, która waha się od 4,5 Ah do 10 Ah. Im ta wartość jest większa, tym pojazd będzie mógł dłużej jeździć. Trzeba też pamiętać, że duże napięcie przekłada się na możliwość rozwinięcia większej prędkości.

 

 

Samochody dla dziecka na akumulator z pilotem – ranking

 

 

Toyz Aero White

 

Model Toyz Aero White to samochód zasilany za pomocą akumulatora dla dzieci. Swoim kształtem zabawka przypomina luksusowy kabriolet, którym Twój maluch może jeździć po asfalcie.

Na uwagę zasługują 2 potężne silniki, które zasilane są 2 akumulatorami o napięciu 12 V i pojemności 8 Ah. Pozwala to naszemu maluszkowi na swobodną zabawę przez kilkadziesiąt minut.

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, gdyż uruchamia się go przy pomocy jednego przycisku. Zaraz po tym dziecko może ruszyć w drogę. Auto ma łatwą w nawigowaniu kierownicę z klaksonem oraz światłami LED, które pomogą malcowi znaleźć drogę. Dużym atutem jest wejście na odtwarzacz mp3, więc pociecha będzie mogła cieszyć się swoją ulubioną piosenką podczas jazdy.

Produkt wyposażony został w specjalnego pilota, którym rodzice mogą kontrolować trasę, jaką pokonuje pojazd. Dzięki temu malec nie będzie mieć wypadku. Równocześnie wielu opiekunów jest zdania, że prezentowany samochód dla dziecka na akumulator z pilotem w dobrej cenie, to sprzęt godny polecenia innym rodzicom.

 

 

 

 

Toyz By Caretero Commander SUV

 

Samochód Toyz By Caretero Commander SUV to zabawka dla dzieci, która pozwoli im poczuć się jak prawdziwy rajdowiec. Model zasilany 2 silnikami, o mocy 35 W każdy, i łącznej pojemności 7 Ah.

Za sprawą mocnego silnika, pojazd może się poruszać po trudniejszych terenach, takich jak ścieżki leśne czy krzywe płyty chodnikowe. Dużym atutem jest to, że zabawie towarzyszyć będzie podkład muzyczny. Do wyboru mamy melodie wgrane przez producenta, jednak każdy maluszek może też podłączyć swój odtwarzacz mp3.

Prezentowany produkt ma wbudowane 2 prędkości, zarówno do przodu i tyłu, co przekłada się na większą frajdę z jazdy. We wnętrzu znajdziemy kierownicę z klaksonem oraz podświetlony panel multimedialny, na którym widnieje wejście na odtwarzacz mp3, gniazdo USB i slot na kartę MicroSD. Pamiętaj, że jako rodzic w każdym momencie możesz przejąć kontrolę nad pojazdem i pomóc dziecku uniknąć zderzenia.

Prezentowany model jest popularnym prezentem na urodziny, gdyż dzięki niemu pociecha poczuje się jak prawdziwy kierowca SUVa.

 

 

 

 

Toyz by Caretero Audi Q7

 

Elegancki i bardzo luksusowy samochód Toyz by Caretero Audi Q7 to dobry pomysł na prezent dla dziecka, które ukończyło 6 rok życia. Prezentowany model zasilany jest za pomocą akumulatora, co gwarantuje to długą zabawę.

Już przy pierwszym spojrzeniu, na pewno zwrócisz uwagę na staranne wykonanie samochodu. Jest ono wyprodukowane na licencji Audi, która gwarantuje bardzo dobre odwzorowanie oryginału. Do tego we wnętrzu znajdziesz bardzo wygodny układ kierowniczy, którego obsługa jest intuicyjna, bo silnik zapalany jest przy pomocy jednego przycisku. Na szczególną uwagę zasługuje też duża moc urządzenia (35 W), co ma związek z zastosowaniem 2 silników, zasilanych akumulatorami 12 V o pojemności 1 Ah. Gwarantuje to dziecku nawet 2-godzinną jazdę.

W czasie jazdy po twardej powierzchni malec może słuchać wgranych melodii lub podłączyć swój odtwarzacz mp3 lub kartę MicroSD. Jednak największą zaletą modelu, która przekonała rodziców do zakupu jest możliwość przejęcie sterowania pojazdem przez pilota. Dzięki temu uchronimy pociechę przed rozbiciem się lub wjechaniem w drzewo.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status