Najlepszy quad dla dzieci na akumulator

Ostatnio aktualizowane: 07.08.20

 

Jaki quad dla dzieci na akumulator wybrać?

 

Jazda na quadzie jest dla pociechy wspaniałą zabawą. Chcesz sprawić dziecku niezapomniany prezent, lecz nie wiesz, jaki quad byłby dla niego najlepszy? Nie jesteś pewien, jakie parametry sprawiają, że dany produkt jest odpowiedni? Nie martw się. Na początku dokładnie przeczytaj nasz poradnik. Nasze wskazówki z pewnością pomogą Ci w wybraniu dobrego sprzętu.

Na początku warto zaznaczyć, że najlepszy quad dla dzieci na akumulator w 2020 roku jest dobrze wykonany. Dziecko, które nigdy wcześniej nie jeździło na pojeździe tego typu może mieć problemy z wyminięciem różnych przeszkód, a więc obudowa oraz maska quada musi być tak wykonana, aby nie uległa szybkiemu zniszczeniu. Dobrze by było, gdyby karoseria była również odporna na zabrudzenia, a przynajmniej łatwa w pielęgnacji.

Ważną kwestią są również biegi oraz prędkość, z jaką porusza się pojazd. Większość quadów ma 3 biegi: 2, które pozwalają jechać do przodu i 1 tylny. Na pierwszym biegu zazwyczaj można rozwinąć prędkość od 3 km/h do 5 km/h. Z kolei drugi bieg pozwala na przyspieszenie do około 6 km/h lub 7 km/h. Niektóre z modeli nie mają biegu tylnego, co może utrudniać swobodną jazdę.

Rodzice zgodnie uważają, że najlepsze quady dla dzieci na akumulator są bezpieczne. Koniecznie wybierzmy więc model, który na przodzie ma część, która sprawia, że podczas zderzenia z przeszkodą maluchowi nic się nie stanie. Wiele pojazdów ma światła, które będą oświetlać dziecku drogę po zmroku. Dodatkowo bezpieczeństwo można zapewnić nabywając pilot, którym można kontrolować poczynania malucha na quadzie.

Nie mniej ważna jest wygoda użytkowania. Lepiej wybrać pojazd, w którym maluch może się wygodnie rozsiąść, a kierowanie i zmienianie biegów nie jest kłopotliwe. Przeczytaj również, przez jaki czas po naładowaniu dziecko może jeździć na quadzie. Większość modeli pozwala na 2 lub 3-godzinną jazdę. Ładowanie quada może jednak potrwać znacznie dłużej. Pamiętaj więc o tym, aby dostatecznie wcześnie podłączyć pojazd do gniazdka.

 

 

Quady dla dzieci na akumulator – ranking

 

 

Peg Perego Polaris Outlaw 

 

Peg Perego Polaris Outlaw to jeden z najlepiej wykonanych quadów dla dzieci na akumulator. Jego karoseria jest odporna na zabrudzenia, a co najważniejsze nie ulega zniszczeniu, nawet na skutek zderzenia. Specjalnie wyprofilowany spód zabezpiecza pojazd oraz dziecko przed błotem. Prezentowany quad ma dwa silniki. Każdy z nich ma moc 165 W. Jest to mocny pojazd, który podjedzie pod górkę o nachyleniu nawet 10%.

Dźwignia zmiany biegów pozwala maluchowi na zmienianie prędkości poruszania się. Pierwszy bieg pozwala na jazdę o prędkości 3,5 km/h. Bieg wsteczny umożliwia jazdę w tył o takiej samej prędkości. Z kolei przełączając na drugi bieg pociecha może jechać do 7,4 km/h. Druga prędkość może być jednak zablokowana, jeżeli widzimy, że dziecko wciąż niezbyt dobrze radzi sobie z prowadzeniem pojazdu.

Na masce znajduje się odchylona część, która chroni dziecko przed urazami w razie zderzenia. Maluch ma możliwość jechania pojazdem przez 2 godziny na jednym ładowaniu. Rodzice uważają, że jest to bardzo dobrze wykonany quad dla dzieci. Szczególnie cenią obecność 3 biegów oraz możliwość rozwinięcia dość dużej prędkości.

 

 

 

 

Smoby 33050 

 

Smoby 33050 to bardzo wygodny quad dla dziecka. Jego siedzenie został wyprofilowane w taki sposób, że jeżdżenie przez dłuższy czas jest wygodne. Obsługa produktu jest bardzo łatwa, więc jej nauka przez malucha z pewnością nie zabierze zbyt dużo czasu.

Produkt jest wyposażony w akumulator 6V. Po naładowaniu pozwala on dziecku na jazdę przez około 2 godziny. Silnik umożliwia maluchowi na rozwinięciu prędkości 5 km/h. Jest ona wystarczająca, aby dziecko cieszyło się z jazdy, lecz stosunkowo mała, aby nie zrobiło sobie krzywdy.

Quad ma światła ciągłe oraz mijania, dziecko może poczuć się, jak w prawdziwym pojeździe. Produkt dobrze się prezentuje. Karoseria ma czarny kolor, a kilka elementów jest czerwonych. Jest to solidnie wykonany pojazd. Właśnie dlatego wielu rodziców zdecydowało się na sprezentowanie quada swojemu dziecku. Kupujący uważają również, że model wygląda ładnie.

 

 

 

 

Toyz Raptor Green 

 

Toyz Raptor Green to quad dla dziecka, które lubi przygody. Duże koła mają około 30 cm średnicy, dlatego pozwalają maluchowi na jazdę po różnych nawierzchniach. Koła poradzą sobie z przeszkodami na drodze, takimi jak mniejsze dołki lub gałęzie. Z kolei gumowe paski na kołach umożliwiają jazdę nawet w mieszkaniu.

Po naładowaniu pojazdu maluch może jeździć bez przerwy przez 1,5 godziny. Produkt ma dwa silniki, a każdy z nich ma moc 25 W. Obudowa quada jest starannie wykonana. Oprócz tego, że model dobrze się prezentuje, to jest on dodatkowo odporny na uszkodzenia. Na kierownicy znajduje się przycisk, który aktywuje melodie, dzięki którym jazda quadem będzie dla malucha przyjemniejsza.

Kolorowe światła LED dodatkowo zachęcają pociechę do jazdy. Rodzice, którzy zaopatrzyli się w prezentowany quad dla dzieci na akumulator w dobrej cenie oświadczają, że ich maluchy są bezpieczne podczas użytkowania pojazdu, a także często się nim bawią. Rodzice chwalą również ciekawy design produktu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status