Najlepszy pistolet Nerf Rebelle

Ostatnio aktualizowane: 14.08.20

 

Jaki pistolet Nerf Rebelle wybrać?

 

Wiele dzieci, jako swój wymarzony prezent wymienia sztuczny pistolet z nabojami. Taka wyrzutnia pozwoli maluchowi bawić się z rówieśnikami w policjantów i złodziei, ale też wyćwiczyć u niego celność. Podczas wyboru takiego sprzętu musisz wziąć pod uwagę wiele rzeczy, w tym kwestie bezpieczeństwa. Dlatego, jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiej zabawki polecamy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę, oraz jakie cechy powinien mieć dobry model. Co więcej, na końcu tego artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym znalazły się trzy najlepsze pistolety Nerf Rebelle.

Kupując dziecku pistolet Nerf warto zwrócić uwagę na kilka elementów, które zagwarantują bezpieczeństwo Twojego malucha. W pierwszej kolejności, należy przyjrzeć się nabojom znajdującym się w wyrzutni. Niektóre sprzęty zasilane są na wodę. Posiadają one wbudowany magazynek lub, w niektórych przypadkach, trzeba do nich podłączyć butelkę z wodą. Tego rodzaju produkty będą idealne na Lany Poniedziałek albo zabawy na świeżym powietrzu w parku lub ogrodzie. Pamiętaj jednak, że używanie sprzętów tego typu w domu może mieć negatywne skutki. Bowiem, w czasie pojedynku dzieci mogą przypadkowo oblać ściany, dywany, czy urządzenia elektroniczne typu komputer, co może zaowocować awarią. Z tego powodu w tym poradniku polecamy zabawki, które są ładowane piankowymi strzałkami. Ponieważ są one bardzo miękkie, nie wyrządzą nikomu krzywdy.

Kupując takie urządzenie koniecznie zwróć uwagę na ograniczenia wiekowe, które się na nim znajdują. Bowiem, niektóre modele mogą być używane przez dzieci od 6 lub 8 roku życia. Jednak zdecydowana większość sprzętów dedykowana jest dla nastolatków w wieku od 11 lat. Te restrykcje spowodowane są małymi elementami w obudowie oraz siłą odrzutu.

Warto przyjrzeć się bliżej dystansowi, który jest w stanie pokonać pocisk zabawki. Odległość waha się od 9 m do aż 30 m. Polecamy zakup sprzętów, które pozwalają dziecku wystrzelić strzałkę daleko, gdyż umożliwi to ćwiczenie celności. Dodatkowo, im większy dystans pokona pocisk, tym ciekawa będzie zabawa naszych pociech. Pamiętaj, że najlepszy pistolet Nerf Rebelle w 2020 roku może wystrzelić na odległość większą niż 20 cm i takie produkty polecane są dla dzieci.

 

 

Pistolety Nerf Rebelle – Ranking

 

 

Hasbro Rebelle Messenger A8760

 

Jeśli poszukujesz ciekawej zabawki dla swojej pociechy, która pozwoli dziecku trenować swoją celność to model Rebelle Messenger A8760 marki Hasbro jest sprzętem, którego szukasz. Wyrzutnia dedykowana jest dla dzieci, które ukończyły 8 lat. Wymiary produktu to 6,4 cm x 30,5 cm x 21,6 cm.

Największą zaletą tej wyrzutnik jest funkcja wysyłania zaszyfrowanych wiadomości do innych użytkowników tego modelu. Dodatkowo, każdy pistolet posiada nie tylko wbudowany Messenger, ale i dekoder, co pozwala odczytać otrzymaną wiadomość. Tajny tekst możesz zapisać na strzałce przy pomocy długopisu, ukrytego w rękojeści. Zapisany tekst będzie widoczny tylko po prześwietleniu go czerwonym światłem. Zapisane wiadomości wystarczy potraktować wilgotną ścierkę, w celu ich starcia.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Zarówno dzieci, jak i dorośli docenili zabawkę. Maluchom do gustu przypadła opcja przesyłania tajnych wiadomości. Dzięki temu Twoja pociecha i jej przyjaciele będą mogli komunikować się w czasie zabawy. Dla rodziców największą zaletą sprzętu była jego niska cena.

 

 

 

 

Hasbro Rebelle Pink Crush A4739

 

Zabawka Pink Crush A4739 marki Hasbro to pistolet Nerf Rebelle w dobrej cenie, który z racji swojego różowego koloru dedykowany jest przez producenta dla dziewczynek. Naturalnie, nic nie stoi na przeszkodzie by chłopcy również bawili się tą wyrzutnią. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które ukończyły 6 rok życia.

Materiał użyty do konstrukcji wyrzutni jest bardzo wytrzymały, zatem nie musisz się obawiać, że zniszczy się w czasie zabawy. Również naklejki ozdabiające obudowę są trwale przytwierdzone.

Strzałki w pistolecie zostały wykonane z miękkiej gąbki, dzięki czemu nie stanowią zagrożenia dla dzieci i mebli w Twoim mieszkaniu. Dużym atutem sprzętu jest to, że gdy dziecku skończy się amunicja, może go użyć jako kuszy, co urozmaici zabawę dzieci. Dystans, na który można posłać strzałki wynosi 20 m. Sprawi to, że Twoja pociecha będzie mogła ćwiczyć swoją celność. Zestaw obejmuje 4 strzałki, jeśli jednak uznasz, że to za mało możesz je dokupić.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Produkt przypadł do gustu rodzicom, gdyż gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabawy. Dzieciom z kolei spodobał się kolor produktu.

 

 

 

 

Hasbro Rebelle Stealth Doppelpack A4807

 

Model Rebelle Stealth Doppelpack A4807 marki Hasbro to zestaw dwóch pistoletów, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło bawić się z przyjacielem. Zabawka jest przeznaczona dla maluchów, które ukończyły 6 rok życia. Co więcej, ze względu na to, że obudowa została pokryta różowym plastikiem, wyrzutnia dyktowana jest dla dziewczynek. Naturalnie, również chłopcy mogą się nią bawić.

Dużym atutem produktu są jego kompaktowe wymiary. Dzięki temu Twoja pociecha będzie mogła ukryć pistolet w kieszeni, czym zaskoczy swoich przeciwników. Obsługa modelu jest bardzo prosta, bowiem wystarczy załadować produkt, a następnie nacisnąć spust.

Strzałki w zabawce wykonane są z miękkiej pianki, zatem nie zagrażają bezpieczeństwu i zdrowiu dzieci oraz środowisku wokół nich. Dlatego nawet jeśli maluch przez pomyłkę trafi swojego kolegę w twarz, nie spowoduje to obrzęku.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. Rodzice docenili dobre wykonanie zabawki oraz jej niską cenę. Wyrzutnia to dobra inwestycja dla rodzin z dwójką dzieci.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status