Najlepszy pistolet Nerf Modulus

Ostatnio aktualizowane: 20.01.20

 

Jaki pistolet Nerf Modulus wybrać?

 

Marzeniem każdego dziecka jest dostać na urodziny dużą wyrzutnię ze strzałkami, która pozwoli na zabawę z innymi maluchami w policjantów i złodziei, czy przestępców i bohaterów. Dodatkowo, takie sprzęty pozwalają naszym pociechom wyćwiczyć celność, która przyda im się w przyszłości na zajęciach z wychowania fizycznego. Jednak zakup takiego produktu nie należy do najprostszych. Dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę podczas wybierania, oraz jakie powinny być cechy najlepszego modelu. Poza tym na końcu artykułu znajdziesz niewielkie zestawienie, w którym opisaliśmy trzy najlepsze pistolety Nerf Modulus.

Sprzęty takiego typu to dobra zabawka dla dzieci, które pragną poćwiczyć strzelanie do celu. Jednak zanim dokonasz zakupu należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, które pomogą Ci zachować bezpieczeństwo Twojej pociechy. W pierwszej kolejności sprawdź, jakie naboje znajdują się w interesującej Cię zabawce. Niektóre sprzęty mają możliwość strzelania wodą. Zazwyczaj posiadają one specjalny pojemnik, gdzie możesz wlać płyn. W kilku modelach możemy podłączyć całą butelkę, co daje nam więcej naboi. Jednak zdecydowana większość pistoletów strzela strzałkami. Bardzo ważne jest, aby były one wykonane z delikatnego i miękkiego materiału. Najlepszy pistolet Nerf Modulus w 2020 roku powinien być zrobiony z gąbki, gdy przy uderzeniu przeciwnika, nie wyrządzimy mu krzywdy. Takie wykonanie pozwala również zadbać o bezpieczeństwo naszych mebli, sprzętów elektronicznych i szklanych dekoracji. Plastikowe naboje mogą zniszczyć obraz lub nawet ekran telewizora.

Aby dziecko miała frajdę bawiąc się pistoletem, warto zwrócić uwagę na dystans, jaki może pokonać pocisk. W zależności od modelu, odległość ta waha się o 9 m do 30 m. Im dalej produkt będzie w stanie wystrzelić nabój, tym większa będzie zabawa dziecka.

Ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, jak skonstruowana jest wyrzutnia. Zdecydowana większość sprzętów, jakie można dostać na rynku wykonana jest z kolorowego plastiku. Dzięki temu zabawki są lekkie, a przypadkowe uderzenie się nimi nie powoduje dużych obrażeń. Warto jednak uważnie przyjrzeć się spustowi w broni. W czasie zabawy dzieci naciskają go z dużą częstotliwością, co w przypadku źle wykonanych produktów skutkuje szybką awarią.

 

 

Pistolety Nerf Modulus – Ranking

 

 

Hasbro N-Strike Modulus 30 B1538

 

Kupno prezentu na urodziny, czy Święta dla nastolatka to bardzo trudne zadanie, gdyż należy wybrać coś odpowiedniego do wieku, a jednocześnie bezpiecznego. Jeśli masz podobne obawy, polecamy zakup pistoletu N-Strike Modulus 30 B1538 marki Hasbro. Zabawka została wykonana z najwyższej jakości materiałów ekologicznych, co gwarantuje jej długowieczność.

Największą zaletą prezentowanego produktu jest to, że dziecko może go rozkładać i składać ponownie, według własnego uznania. Bowiem zabawka pozwala na zbudowanie aż 30 różnych rodzajów wyrzutni. Dodatkowo sprzęt posiada magazynek typu banan, który jest w stanie pomieścić aż 10 strzałek. Ponadto do zestawu dołączono szyny taktyczne, które pozwolą Ci zamontować dodatkowe akcesoria tej marki. Zasięg wyrzutni wynosi 27 m, co pozwala nie tylko na dobrą zabawę, ale również na ćwiczenie celności.

Strzałki zamieszczone w zestawie wykonane są z miękkiej gąbki, dzięki temu sprzęt nie zagraża bezpieczeństwu dzieci. Pamiętaj jednak, że zabawka dedykowana jest dla nastolatków, którzy ukończyli 11 rok życia.

 

 

 

 

Nerf N-Strike Modulus Recon B4616

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości zabawki, która jest równocześnie bezpieczna to polecamy Ci zakup modelu N-Strike Modulus Recon B4616. Ze względu na ilość niewielkich elementów oraz duże podobieństwo do prawdziwej broni, zabawka przeznaczona jest dla nastolatków powyżej 11 roku życia. Prezentowany produkt to bardzo wytrzymały pistolet Nerf Modulus w dobrej cenie, który na pewno przypadnie do gustu dzieciom lubiącym zabawę w policjantów i złodziei.

Strzałki, które zostały dołączone do zestawu są wykonane z miękkiej gąbki, co gwarantuje bezpieczeństwo w czasie zabawy. Dodatkowo w czasie lotu wydają one świszczący dźwięk, co ma imitować wystrzał z prawdziwej broni.  Sprzęt został wykonany z kolorowego plastiku, którego waga nie przekracza 1 kg. Zasięg wystrzału naboju to 27 m. Zabawka jest przeładowywana ręcznie oraz nie wymaga użycia żadnych baterii.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Dzieci doceniło kolorystykę oraz design zabawki. Co więcej, produkt można rozbudować o inne elementy systemu Modulus.

 

 

 

 

Hasbro Modulus Ionfire B4618

 

Kolorowa zabawka Modulus Ionfire B4618 marki Hasbro to godny polecenia pistolet Nerf, przeznaczony do użytku przez dzieci w wieku 6-9 lat. Model został wykonany z wysokiej jakości kolorowego plastiku, który gwarantuje dużą bezawaryjność wyrzutni. Jej całkowity ciężar nie przekracza 0,6 kg, co sprawia, że nawet małe dzieci będą w stanie się bawić zabawką.

Dużym atutem prezentowanego produktu jest to, że każde dziecko może dowolnie spersonalizować swój sprzęt. Wielu użytkowników decyduje się na przedłużenie lufy. W wersji podstawowej blaster ma długość 29 cm. Dodatkowo, jeśli oferowane elementy nie będą wystarczały, wyrzutnię zawsze można rozbudować.  Warto dodać, że strzałki, które znajdują się w zestawie zostały wykonane z miękkiej gąbki, która nie zagraża życiu i zdrowiu Twojego dziecka.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dobre i trwałe wykonanie pistoletu oraz jego elegancki design. Do gustu rodziców na pewno przypadnie to, że zabawka jest w pełni bezpieczna. Korzystanie z niej nauczy malucha celności oraz pracy zespołowej.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status