Najlepszy pistolet Nerf Elite

Ostatnio aktualizowane: 04.06.20

 

Jaki pistolet Nerf Elite wybrać?

 

Zarówno dorośli, jak i dzieci lubią się bawić bronią. Takie sprzęty mogą wyćwiczyć w maluchach celność, która na pewno przyda im się w przyszłości. Jednak kupując taki sprzęt, musisz koniecznie zwrócić uwagę na względy bezpieczeństwa. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ten oto poradnik, w którym pokażemy, jakie cechy powinien mieć wysokiej klasy model. Dodatkowo, na końcu tego artykułu, zamieściliśmy niewielkie zestawienie przedstawiające trzy najlepsze pistolety Nerf Elite.

Decydując się na zakup takiej zabawki trzeba zwrócić uwagę na kilka, istotnych rzeczy. Najważniejsza jest kwestia bezpieczeństwa naszych maluchów. Po pierwsze, musisz wiedzieć, że pistolety Nerf powinny być używane przez dzieci powyżej 6 roku życia. Bowiem, niektóre modele mają sporo niewielkich elementów, które małe dzieci mogą połknąć. Istotna jest waga interesującego Cię modelu. Upewnij się, że Twój malec będzie w stanie samodzielnie utrzymać zabawkę w dłoniach.

Warto zwrócić uwagę na typy strzałów, jakie oferuje interesujący nas sprzęt. Do wyboru masz modele strzelające pojedynczo, podwójnie lub potrójnie. Co więcej naboje mogą być wypuszczane w sposób ciągły, automatyczny lub półautomatyczny.

Istotnym elementem jest amunicja, która może się znaleźć w modelu, który chcemy kupić naszemu maluchowi. Na rynku znajdziesz dwa typu produktów, działające na wodę lub na strzałki. Pierwszy rodzaj jest odpowiedni na Lany Poniedziałek. Jednak takie zabawki nie są wskazane do użytku domowego. Na pewno żaden z rodziców nie chce by tapety, dywany i kosztowne sprzęty elektroniczne uległy zalaniu. Z tego powodu wielu rodziców decyduje się na zakup modeli na strzałki. Zwróć jednak uwagę na ich wykonanie. Bowiem najlepsze pistolety Nerf Elite w 2020 roku wykonane są z miękkich materiałów. Dzięki temu, trafiony przeciwnik nie odniesie dużych ran.

Zwróć również uwagę na zasięg sprzętu, który może się wahać od 9 m do aż 30 m. Dystans, na jaki mogą zostać posłane naboje wpływa na jakość zabawy naszej pociechy. Im dalej interesująca nas broń będzie w stanie posłać pociski, tym efektywniejsza będzie zabawa. Pistoletami strzelającymi na 30 m dzieci będą mogły bawić się na zewnątrz.

 

 

Pistolety Nerf Elite – Ranking

 

 

Hasbro NStrike Elitte Rapidstrike A3901

 

Wielu rodziców, którzy chcą zakupić dla swoich pociech najlepszej jakości pistolety, decyduje się na model NStrike Elitte Rapidstrike A3901 wyprodukowany przez markę Hasbro. Prezentowana wyrzutnia przeznaczona jest dla dzieci powyżej 11 roku życia.

Sprzęt ten został wykonany z bardzo estetycznego plastiku. Ze względu na użyty materiał, zabawka jest dość lekka, zatem maluch może się nią bawić samodzielnie. Co więcej, przypadkowe uderzenie się lub kolegi tym pistoletem nie spowoduje dużego urazu.

Model posiada wymienny magazynek typu Clip System, w którym zmieści się 18 strzałek. Pistolet ma opcję wystrzału serią strzałek, niczym w prawdziwej broni. Ta półautomatyczna wyrzutnia zasilana jest za pośrednictwem baterii. W urządzeniu znajduje się jeszcze otwierany celownik, co dodają zabawce realizmu. Poza tym w sprzęcie umieszczono praktyczną rączkę, która ułatwia transport oraz uchwyt, który pozwala maluchowi przewiesić pistolet przez ramię. Model ten pozwala na oddanie strzału na odległość do 22 m.

Opinie rodziców o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Docenili oni elegancki wygląd zabawki, który przypomina prawdziwą broń.

 

 

 

 

Hasbro N-Strike Elite Hyperfire B5573

 

Jeśli zależy Ci na tym, aby zabawa Twojego dziecka w policjantów i złodziei, była bardziej urozmaicona, polecamy zakup modelu N-Strike Elite Hyperfire B5573 marki Hasbro. Prezentowany produkt jest przeznaczony dla dzieci, które ukończyły 11 rok życia. Jest to bardzo wydajna wyrzutnia, która zasilana jest elektrycznie. Dodatkowo system strzelania, który się w nim znajduje jest w pełni automatyczny. Oznacza to, że poprzez przyciśnięcie spustu, maluch będzie w stanie opróżnić cały magazynek.

Dużym atutem urządzenia, jest wewnętrzny mechanizm, który pozwala na szybki i precyzyjny wystrzał. Użytkownik jest w stanie oddać strzał nawet na odległość 27 m. Dodatkowo, Twoja pociecha na pewno będzie w stanie zaskoczyć swoich przeciwników szybką salwą pocisków, bowiem sprzęt jest w stanie wystrzelić aż 5 strzałek na sekundę.

Strzałki, które znalazły się w zestawie są wykonane z pianki, dzięki czemu są w pełni bezpieczne. Nie tylko nie zranią dotkliwie przeciwnika, ale również nie wyrządzą szkód w mieszkaniu. Gwarantuje to pełnię bezpieczeństwa w czasie zabawy.

Opinie zarówno dzieci, jak i ich rodziców o tym modelu są pozytywne. Maluchom do gustu szczególnie przypadła możliwość rozbudowania pistoletu o inne akcesoria tej marki.

 

 

 

 

Hasbro NStrike Elite A0200

 

Model NStrike Elite A0200 wyprodukowany przez znanego producenta zabawek Hasbro to dobrej jakości pistolet Nerf Elite w dobrej cenie. Zabawka przewidziana jest dla dzieci, które ukończyły 11 rok życia. Do działania wyrzutnia potrzebuje baterii AAA. Pomarańczowy kolor plastikowej obudowy na pewno zwróci uwagę dzieci.

Strzałki, które znalazły się w zestawie wykonane są z pianki, zatem nie zagrażają bezpieczeństwu dzieci. Również przypadkowe trafienie w sprzęty elektroniczne lub szklane ozdoby nie spowoduje ich zniszczenia. Zatem w deszczowe dni maluchy mogą bawić się swoimi pistoletami w domu.

Dużym atutem zabawki jest jej prosta obsługa, bowiem aby wystrzelić, wystarczy przycisnąć jeden ze spustów. Drugi przycisk służy do strzelania do celu. Prezentowany produkt jest w stanie wystrzelić piankowy nabój na odległość 20 m. Magazynek jest w stanie pomieścić do 6 strzałek.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Rodzice docenili to, że wszystkie materiały użyte w zabawce są w pełni bezpieczne. Z kolei dzieciom do gustu przypadła łatwa obsługa wyrzutni. Dodatkowo, Twoja pociecha może samodzielnie rozbudować swoją zabawkę.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status